Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Nauji darbai ? Ar tai reikalinga?

Lietuviskas_Angelas

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Lietuviskas_Angelas
Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kaip aš, ir daugelis manau greensid'e  žaidžiančių žaidėjų pastebi, jog žaidėjų skaičius neauga. Sunkiai judama į priekį. Turiu pasiūlyma dėl naujų darbų serveryje. Tai turėtų būti SWAT arba Aras komanda ir FTB darbai. Šie darbai suteiktų žaidėjams siekti tikslo žaisti, susitelkti. Šie du darbai nereikalauja papildomų modifikacijų.

Swat darbas - tai antiteroristinių grupuočių sulaikymo komanda. 

Swat darbo veikla serveryje būtų įdomi ir reikalaujanti daug kantrybės. Pridedant šį darbą turėtų suaktyvėti gaujos, kadangi jos turėtų pradėti įvairias izoliacijas, grobimus. Swat komanda turi užkirsti kelią šiems dalykams. Taipogi darbuotojai ne grobimo ir ne izoliacijos metu, gali patruliuoti miesteliuose, duoti baudas, gaudyti nusikaltėlius.

Rangų sistema. Tai yra tik mano nuomonė apie automobilius ir galimybes. 

Rangų aprangos turėtų nesiskirti. Rangai turėtų būti keliami, dėl geresnės transporto priemonės ir algos.

Rangai:

1.Naujokas, transportas - LVPD  (važinėjimas su transportu, patruliavimas)

2.Apšilęs, transportas - FBI TRUCK (važinėjimas su transportu, retesnis patruliavimas, gaudymas, atgrobimai)

3.Šturmuotojas, transportas - Enforcer (važinėjimas su transportu, vežimas teisėsauga į grobimus)

4.Stebėtojas, transportas - Alpha (važinėjimas su transportu, patruliavimas, gaudymas, atgrobimai)

5.Viesulas, transportas - Buffalo (važinėjimas su transportu, patruliavimas, gaudymas, atgrobimai)

6.Vairuotojas, transportas - Burrito (važinėjimas su transportu, vežimas į įvairias atgrobimų vietas, šturmus, veiklas)

7.Viršila, transportas - S.W.A.T [tankas] (važinėjimas su transportu, dažniausiai blokavimas, šturmavimas)

8. Pilotas, transportas - Maverick, ir kiti (patruliavimas mieste, bėglių sekimas)

 

FTB darbas - tai federalinių tyrimu biuras, narkotikų, stambių kontrabandų sulaikymai.

FTB darbas serveryje sukeltų didelį įniršį žmonėms, kurie pardavinėja narkotines medžiagas. Pridedant šį darbą suaktyvėtų kontrabandos, gaujų puolimai. FTB darbo reikšmė yra sulaikyti narkotinių medžiagų turinčius žmones, bei tirti įvairius nusikaltimus.

Rangų sistema. Tai vėl gi yra tik mano nuomonė apie automobilius ir galimybes.

Rangų aprangos vėl gi turėtų nesiskirti, esmė yra automobiliuose bei algose.

Rangai:

1. Naujokas, transportas - LVPD (važinėjimas su transportu, patruliavimas, narkotikų konfiskavimas)

2. Tyrinėtojas, transportas - FTB Rancher (važinėjimas su transportu, narkotikų konfiskavimas, bylų tyrinėjimas)

3. Pasienietis, transportas - Flash (važinėjimas su transportu, narkotikų konfiskavimas budėjimas prie išvažiavimų ir įvažiavimų į miestą iš miesto)

4.Kriminalistas, transportas - Cheetah (važinėjimas su transportu, narkotikų konfiskavimas, budėjimas)

5. Oro pasienietis, transportas- Sparrow (patruliavimas pasienyje)

 Reikai pridurti tai, kad FTB darbas gali uždėti žmogui įtarimo tik už neleistinų medžiagų turėjimą.

 

– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau, tai pritrauktų daugiau žaidėjų, taipogi reikėtų pagalvoti apie gaujas, kurioms vadovautų direktoriai, kad teisėsaugai būtų ką veikti, ir įdėti modifikacija, kad FTB darbuotojai galėtų tikrinti žaidėjų bagažines.

– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Foto kur galima sukurti SWAT IR FTB bazes, taipogi jų rangų transportas:

Swat bazė transporto stovėjimo vietos : https://imgur.com/a/nXzaUpr

Swat darbo transportas ir apranga: https://imgur.com/a/jkj0NUq 

(nėra burrito)

FTB bazė transporto stovėjimo vietos : https://imgur.com/a/ktSu5XD

FTB darbo transportas ir apranga: https://imgur.com/a/VoDy3bL

Įdėjau nemažai darbo, bent jau pažiūrėkit, manau bus naudinga. Priimu kritika komentuokit, laisvai reikškit mintis.

Redaguota Jeremy_Redwood
Netinkamas temos pavadinimas pakeistas į tinkamą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereikalinga išvis tokia idėja nei žaidėju pritrauks nei ką ir btw kam čia tie rangų pavadinimai jeigu direktorius pats gali nustatyti viską, anyways idėja yra useless.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš pradžių pasakysiu, ką ir aukščiau esantys žmonės sakė - Esu prieš. Šie du darbai jau buvo vos ne visuose projektuose apart čia - žaliojoj pusėj. Tai pat nemanau, kad tai pritrauks žaidėjų, nes šie darbai jau banalūs ir yra nebetokie įdomūs.

Redaguota Aivaras_Ali

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš. Manau šie darbai yra tikrai nereikalingi, turime policijos departamentą ir to užtenka pilnai. Beje direktorius gali nustatyti rangų pavadinimus, transportus ir pnš.. Ir taip tie izoliavimai ir taip toliau iš 'ryžyno', KAM?! Reikia unikalių idėjų. Na čia mano nuomonė, PEACE. 

X

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na tikrai nemanau kad mums reikia swatų ir fbi... Ta prasme mus ir užtenka PD ir tai mūsu serve nėra jokių teroristų, jokių ten rusų šnipų kaip amerikoj tai kam mums to fbi? Juk serveryje nėra baveik neivieno civilio kuris laksto su narkotikais kišenėj. Aš esu visiškai prieš. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.