Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Insaidėlis banned Jeremy_Miller

Matt_Inside

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matt_Inside


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jeremy_Miller


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Už aimą, čytinimą.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :


Niekada neprašaunu, pražaides AD 5 metus


 



 



 



 


turiu dar pora ikelsiu jei reiks


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atrodo aš neprašaunu :D Kad tu tiek laiko pražaidęs, nereiškias, kad aš nežaidęs ir niekur nešaudęs, gal nebesvaik tu ką? Iš principo norėjau įrodyt, kad kevalai esat, prisėdau prie kito pc ir pasižėrė banų festivalis, kažin ką gaujos nuveiks, o po truputį kris ir kris populiacija, nu, bet čia jūm rinktis.  Yra kaip yra nu, uždarėt gaują be reikalo, todėl manęs irgi nebėra čia, cya tėvai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl vieno tai aišku man tikrai, kad visa vyr.administracija nusitaikius į mūsų buvusią gaują bei narius, kad juos kuo greičiau išnaikint iš serverio visais įmanomais būdais, manau dauguma jau to nepaneigs, nors pačiame serveryje 2/3 žaidėjų yra totalūs čyteriai, žaidžiantys su wh/nametag, bet kažkodėl visi tai nutyli, o spectina mus ištisas dienas ir bando pagaut ant kabliuko. gl, jūm pasisekė tipo, bet jūs neteisūs. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ir tu su savo šiais video nori įrodyt, kad aš aiminu? Tu tikrai matos, kad atžaidęs AD.. Pasakyk tu man, kurioj sekundėj pamatei naudojant aim'ą ir tada ramus palieku šią temą. Kaltinimai išvis nepagrįsti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pažinok tu ką nori, aš to neklausiau, aš irgi daug ką atpažįstu, bet nepuolu banint su kvailais įrodymais ir šį kartą kartą, kai paprašiau pasakyti kelintoj sekundėj aš 'aiminu', o tu nieko neparašei. Ai dasipisau, tegul aiškinasi kiti, nepašokinėsiu prieš banus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.