Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Funkis_Punkis - biografija.

Kyle_Anderson

Rekomenduojamas pranešimas

I skyrius - atsiradimas samp'e, bei jo susidomėjimas!


 


Taigi, atsiradimas pačiame virtualiame pasaulyje t.y SAMP buvo, netikėtas ir šiaip nelauktas. Apie samp'ą man pasakė mano puzbrolis Paulius, žinoma manau vėliau ar ankščiau būčiau pats sužinojęs apie šį žaidimą bet, kadangi jis pasakė buvau jam tikrai labai dėkingas. Viskas prasidėjo 2012 metų, Kovo 16 dieną, kaip žaidžiau Kaimeliuose, t.y LM*.LT Serveryje, vėliau gal po metų kaip jau buvau gerokai įsižaidęs pasiekęs gal apie 300,000 XP. Perėjau į LA*-VENTU***.LT serverį, ir ten pasilikau iki 2013 Gegužės 2-osios ( labai nepatiko serveris) Tada vėl pradėjau žaisti kaimeliuose, ten pasiekiau Medikų pavaduotoją, labai juo džiaugiausi vėliau aišku išbuvęs 24 ar 5 dienas, teko palikti medikų pavaduotoją, kadangi direktorių nušalino. Ir man buvo siūlomas medikų direktorius, bet jo aš atsisakiau, ir tiesiog į jį užpildžiau. Užėmiau 2-ąją vietą. Ir direktorių prižiūrėtojas buvo labai nustebęs, kodėl aš iš karto nepriėmiau direktoriaus posto jam atsakiau jog, tiesiog nenorėjau, taip lengvai pasiekti direktoriaus, taigi manau gerai padariau, po 1 mėnesio serveryje tapau mechanikų pavaduotojas, ir pamaniau jog reikėtų truputį pasipelnyti, taigi pardavinėjau pakvietimus į darbą.. Aišku nepastebėjo, nes padarydavau tipinią " mini-atranką " Žinoma, gavau rc'oną bet apie tai niekas nežinojo, todėl daviau savo prisijungimus klasiokui, ir aš tiesiog kalbėdavau teamspeak'e. O jis būdavo atėjęs, ir tiesiog užsimutinęs mikrafoną. Vėliau atsirado tokia anketa kaip ' Rcon nusiėmimas ' Vis dar buvau mechanikų pavaduotojas, ir apie r'coną žinojo tik Edga, Turbūt Jason_Franklin, aš, bei klasiokas. Parašiau tą anketą, ir ant rytojaus sulaukiau žinutės į až iš Jason_Franklin joje buvo parašyta ,, :D " Nesupratau, ir atsakiau tuo pačiu, tiesiog ,, :D " Ir, po kokios geros valandos, edga pranešė man į až, jog rcon nuimtas, padėkojau jam ir draugui. Tiesiog, vėliau palikau postą, išbuvęs 46dienas.


 


II skyrius - Atgrobsiu vienas, bei direktoriaus postas 2!


Taigi, kadangi serveris išjungtas parašysiu antrajį skyrių. Kaip ir visi normalūs, turėjau kažkokį tais statusą serveryje, tai būvo ,, ADMIN IR VIP " Adminas, žinoma pradoneitinas kitų, o vip'ą pats nusipirkau. Prisimenu, mus t.y tunerius užgrobė baikeriai ( labai nesutarėm su jais ) Tuometinio direkoriaus V_P Neprisimenu, kadangi jis buvo toks sunkus.. Nebent paieškočiau buvusiu direktorių saraše. Bet neesmė, ten buvau Vyr.Prižiūrėtojas, ir tiesiog žinoma turėjau magijas. Bet jos nebūdavo tokios stiprios, bet prieš ANTI-CHEAT Atsilaikysiu, žinoma direktorius nusimovino manę į apklausos kanalą, ir tiesiog surėkė ,,JUNK MAGIJAS!" Aš, tiesiog kaip su leidimu, pasijungiau magijas, nuėjau į pgr. kanalą ir sušukau ,, ATGROBSIU VIENAS!!!! " Atsitraukiat! visi, tik ką, kas kur ? - Žiūri su bazooka nešu, tiesiog nežinojome jog jie daro visa video, filmuoja. Taigi, turėjome sumokėti išpirka jeigu būčiau per savo acc taip padaręs, būtų netekęs direktoriaus posto žinoma tuo metinis direktorius, bet tiesiog prisiregistravau prie naujo account'o ir taip padaręs, žinoma.. Nusivyliau dėl išpirkos. Pradėjo rėkauti ,, RAPIDAS " Nors, ten buvau aš tiesiog su bazoka. Tada, gal po 2 savaičių, pasinešęs ant litų jau buvau ( tuo laikotarpiu ) tai buvo labai daug, t.y 50milų, bei su verslu buvau. Gavau pavaduotoją, buvau 2- iese su ; Karoliu kažkokiu, tik ne kaulu tiksliai neprisimenu, jį už neaktyvumą nušalino, likau vienas kaip pirštas direktorius pasidarė vis neaktyvus ir neaktyvus ir tiesiog gal po mano pavaduotojo posto 2-3sav, praėjus man buvo pasiūlytas ,, TUNINGINIŲ " Direktoriaus postas, kaip ir medikų direktoriaus postą, atšaukiau. Bei pardaviau tuo metinį mano accountą kurio nicko neatskleisiu.


 


III skyrius - Medikų prižiūrėtojas = vėl siūlomas pavaduotojas?


Taigi, žinoma susikūriau naują account'ą žinoma kurį galiu atskleisti ; James_Whisky - su juo tikrai labbbaaaaai neaktyviai lankiausi, serveryje blūdinau su savo 90LT/min versliuku, bei 10mln, ir gal po 1mėnesio į projektą atbėgo toks žmogus ; Mafijos_Tėvas jį jau buvau matęs iš kito projekto, ir žinoma su juo sutariu. Dabar jam to nesakiau, ir aišku manau nežės ir neskaitys. :D Ant kitos dienos ; Administratorius Mafijos_Tevas prisijungė. Galvoju, doneiteris ;DD Nubėgau į forumą *cenzūra*, ,, ADMINISTRATORIUS '' Ar kažkas panašaus, toks maždaug o *cenzūra* :DD Tik parašiau jau, priniūrkinai? ir žinoma pasveikinau. Ir tiesiog, buvo toks bajeris, susirinko visi vipai, radistai, ir žmonės kurie yra teamspeak'e bei kontoroje, ir visas serveris [ 300 žmonių ] jį sveikino, ir žinoma reikėjo rr pc ;/ Poto, pažiūrėjau jog atranka į medikų firmą, ir iš karto prižiūrėtojo rinkimai. WOP Galvoju, nu pasireikšt reikia ant acc :D Žinoma, kaip visada nelabai sueidavau su visais, nes nepasakiau senojo nick'o dabar tikrai atėjo daugelis žmonių pažystamų tai yra ; Marius_Spragtukas, Jeremy_Williams, Pofka_Srd, Lukas_Markeris, Tomas_Tankas mačiau, Marcelo_Edga, nu daug vienu žodžių čiuvu, pateko į medikus 14 čiuvių, ir iš jų 2 tapo vyr. prižiūrėtojais tai yra ; Aš, ir mano kažkoks padėjėjas. Veiklos ten 2, tvarkos 1, ts prižas ten 1 ir pagalbos 1 tai tikrai normaliai čiuvų iš patekusiūjų gavo prižiūrėtojus. Šeip, aš mano partneris, bei ts prižiūrėtojas, buvo naujokai. Visi kiti, buvo senbuviai jau ten. Po savaitės, išėjo visi tie priiūrėtojai, likau aš, pagalbos prižiūrėtojas. Su juo susibendravau suėjau, ir tuo metu trūko 2 pavaduotojų, tai ką. Sukvietė mus į AFK kanalą, ir abiem pasiūlė pavaduotoją. Aš jį priėmiau, o ts tas prižas, nepriėmė ir pasiliko toliau būtų ts prižiūrėtojas. Ištikro jį labai gerbiu, žmogus tiesiog savo malonumui žaidžia, o ne dėl pareigų kažkokių.


 


|||| skyrius - GreenSide? - Bay bay? - Kiti nuotykiai?


Ištrinta, bus perkurta. Atsirado verksnių tokių kaip; Ignas_Bandito.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunu aišku kad kuri . Kurk apie GREENSIDe o ne apie kitus serverius , rašyk ką čia pasiekei o ne kitur .

Žinai, noriu bent 10k xp pasikelti, tada rašyti kas kaip kada. O ne tiesiog tai paprastai, kolkas serveryje labai neturiu ką veikti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prisimelavęs iki ausų, tau Swaika pavaduotoją siūlė? Tu tik nejuokauk, vakar klausiau, sakė tikrai NESIŪLĖ tau... Taip kad nespūsk čia arabų. Siūlomas pavaduotojas :DDD Juokingi tokie kaip tu, parodai savo vaikiškumą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvai tune pavaduotojas ir neatsimeni V_P, nes buvo sunkus? -_- Dieve, dieve...

Sorry, tai vyko prieš metus, du. Jo nick'as buvo kažkas panašaus į Akdeltor_*****...

 

 

 

Prisimelavęs iki ausų, tau Swaika pavaduotoją siūlė? Tu tik nejuokauk, vakar klausiau, sakė tikrai NESIŪLĖ tau... Taip kad nespūsk čia arabų. Siūlomas pavaduotojas :DDD Juokingi tokie kaip tu, parodai savo vaikiškumą.

 

What? Mano nick'ą dabartinį bent sužinok. ( Ištryniau tą, dėl tavo verkimo ) Sekmės, su tokia savo elgseną, kažin ar į prižiūrėtoją darbo pasieksi :/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sorry, tai vyko prieš metus, du. Jo nick'as buvo kažkas panašaus į Akdeltor_*****...

 

 

 

 

What? Mano nick'ą dabartinį bent sužinok. ( Ištryniau tą, dėl tavo verkimo ) Sekmės, su tokia savo elgseną, kažin ar į prižiūrėtoją darbo pasieksi :/

James Whisky ? Tu čia tipo rašydamas, kad siūlė tau pavaduotoją, nori pasirodyt koks kietas esi ? Aš vos neapsiverkiau kai perskaičiau, kad jis tau siūlė, o tu atsisakei :D ...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

James Whisky ? Tu čia tipo rašydamas, kad siūlė tau pavaduotoją, nori pasirodyt koks kietas esi ? Aš vos neapsiverkiau kai perskaičiau, kad jis tau siūlė, o tu atsisakei :D ...

Prasiplauk biškį savę vpš.. Whisky mano acc, bet ne vieną jį turiu taigi nebandyk kažko įrodyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.