Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.7] Dienos prizas

Ignas_Style

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ignas_Style
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kad kiekviena diena prisijungus ir prazaidus 30-60min gautai priza, is pradziu xp, pinigai o po kokios savaite pradetai gaut kreditus po kazkiek.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: zmones sugrystu/zaistu kas diena bent po kazkiek laiko, gautu uz tai atlygi, padidintu lankomuma, butu noras prisijungt kita diena kad gauti priza.
– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): ner

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš , mano manymu nereikia GreenSide tapti serveriu panašiais į kitus, nekopijuok dalykų nuo kitų serveriu. Nesąmonė būtų jei GreenSide taptu labiau panašesnis į kitus serverius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Pro_Nitro rašė:

Aš esu prieš , mano manymu nereikia GreenSide tapti serveriu panašiais į kitus, nekopijuok dalykų nuo kitų serveriu. Nesąmonė būtų jei GreenSide taptu labiau panašesnis į kitus serverius.

tau viskas gerai, kuo cia tapimas panasiu i kitus, cia tas pats kas sakyt kad cia masinas gali turet ir kituose serveruose masinas gali turet.. O tokio dalyko tai nesu kituose servuose mates, tai nezinau apie ka kalbi..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.