Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Verslo pirkimas/pardavimas uz kreditus

Ignas_Style

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ignas_Style
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kad versla eitu parduot zaidejui uz kreditus
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: vieni nori kreditu , kiti verslo, nevisu mamos turi abonenta per rageli o taip pat nevisi verslus turi, tai puikus budas padaryt visus laimingus.
– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): ner

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu visiškai Prieš. Kodėl? Manau tikrai servyje verslų kainos kristų ir nebebūtų įmanoma parduoti produkcija kitiems žaidėjams, nes daug kas nusipirktu 400/800m verslus, o ten labai daug gamina produlcijos. Tai manau mažesniems verslams nebūtų įmanoma niekaip prasimušti...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
41 minutes prieš, Tamsos_Tvardarys rašė:

Esu prieš kadangi gauti pinigų galima pirkdami /hdeze ir nusipirkus rakta helovino dežės atidaręs gauni dežių ir parduoti už pinigus.

nezinau ka cia per vejus sneki, kalba eina apie verslus ne apie dezes

13 minutes prieš, Ben_Wayne rašė:

Esu visiškai Prieš. Kodėl? Manau tikrai servyje verslų kainos kristų ir nebebūtų įmanoma parduoti produkcija kitiems žaidėjams, nes daug kas nusipirktu 400/800m verslus, o ten labai daug gamina produlcijos. Tai manau mažesniems verslams nebūtų įmanoma niekaip prasimušti...

prasimusti i kur ? kas butent pasikeistu, zaidejai galetu parduot verslus uz kreditus bet is servo tik uz pinigus visdar pirkt eitu juos, visiskai niekas nepasikeistu.Tik valiuta kuria moki uz versla

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, esu visiškai prieš . Būtų tikra nesąmonė tikrai nereikia tokio dalyko, užtenka ir taip, kad ir tdežes gali pirkti už kreditus. Nenorėk, kad dar ir mašinas už kreditus pirkt...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
21 minutes prieš, Lukazzs_Lukazzs rašė:

Prieš. Jei nori verslo eik dirbt darbuose. Tam ir kreditai yra,kad pirktų žmones paslaugas. Nebūtų jokio įdomumo,žmonės kurie gali leisti daugiau pinigų nei kiti turės serveryje geriausius verslus.

Tai jei zmogus nori savo versla parduot uz kreditus koks tau skirtumas ? :D Jie koks Antanas_Ruselis nori uz 15k kreditu parduot savo versla zaidejam, ir as nusiperku, tai kuo tau blogiau, as neatimu verslo is zaidejo, jis tiesiog ji parduoda, as nesiulau kad galima but versl apirkt is SERVERIO uz kreditus

3 minutes prieš, Pro_Nitro rašė:

Sveikas, esu visiškai prieš . Būtų tikra nesąmonė tikrai nereikia tokio dalyko, užtenka ir taip, kad ir tdežes gali pirkti už kreditus. Nenorėk, kad dar ir mašinas už kreditus pirkt...

rasoma apie verslus, pakeisk pranesima nes gali gaut ispejima cia labai grieztos taisykles

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.