[0.1.8.7] Nuovargis!

Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ben_Wayne
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki ir vėl aš su savo idėjomis ;) Taigi pagalvojau apie šią idėją vakar vėlai nuėjęs miegoti. Manau nuovargį kankina kiekvieną. Būtų galima padaryti tokią sistemą kaip nuovargio stulpelis, kuris būtų identiškas alkio stulpeliui. Išmiegoti būtų įmanomą mašinoje/name/lūšnoje. Pvz. Jeigu mašina yra turginė būtų įmanoma pasikelti tik 40% nuovargio. Jeigu mašina saloninė tai leistu iki 60%. Lūšnoje leistu 80%, o name 100%. Kitų namuose irgi būtų įmanoma permiegoti, jeigu žaidėjas duotu pakvietimą permiegoti pas jį namuose. Kodėl turėtų duoti pakv.? O todėl, nes kitų namai atrakinti ir bet kas bet kada tuo galėtu pasinaudoti. Būtų įmanoma kioske nusipirkti 5 buteliukus energetinio, kuris pakeltu 10%. Daugiau nei 1 buteliuko iš karto negalima išgerti. Būtų galima namų savininkams padaryti savo namus viešnamiais ir išnomuoti lovas name. Nuoma kainuotu nuo 150€-500€. Taip dar galėtu uždarbiauti namų savininkai. Nuo 0% iki 100% nuovargio turėtu praeiti apie 2valandos žaidime, o išmiegojimas truktu tik 5min. Manau tiek šiam kartui.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų viliojanti sistema žaidėjus prisijungti prie šio serverio. Namų savininkai galėtu užsidirbti pinigų. Žaidėjai užimtu visus namus.

[Pageidauju, jog savo mano temoje atsirastu serverio savininkų nuomonė apie šią paprastą sistemą]

Ačiū.

<3

Redaguota Ben_Wayne

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu asmeniškai, tai pasunkintų situaciją visomis prasmėmis:)

Redaguota Sean_Jones

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
19 valandas prieš , skiniss rašė:

seni cia sampas, ne realybe. visiskai nereikalingas dalykas, pries.

Taip, visiškai suprantu, jog tai tik žaidimas. Bet norisi žaisdamas pajusti ir realybės, įsilieti į vaidmenį. Manau, tai būtų įdomiau žaisti. Aišku, gerbiu tavo nuomonę, nes kiekviena žmogus laisvas rinktis ;)

19 valandas prieš , Sean_Jones rašė:

Jeigu asmeniškai pasunkintų situaciją visomis prasmėmis:)

Žaidėjams manau tikrai būtų sunkiau. Kam tą alkį idėjo? Gal tiesiog, jog parealizuotu žaidimą? Manau tai irgi didelę našta bėgioti pirkti maistą. Nu bet gerbiu tavo nuomonę :)

 

Redaguota Jeremy_Redwood
Double post redagavimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkokias nesąmones siūlai. Pats pagalvok kaip tai nereikalinga. Jei alkio stulpelis žaidėjams trukdo reikalingu metu, tai pagalvok kas būtų, jei atsirastu miego. Prieš

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.