Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

White'Shadow Blogas @Op

White_Shadow

Rekomenduojamas pranešimas

I Skyrius gaujos gyvenimas Thug LIfe

 

Viskas prasidėjo gan senai kai dar buvom nebe paaugliai ,o tokie vaikigaliai atsidarė naujas serveris taip tas pats iš kurio dabar visi čia perėjo netgi keistas kai nuo 2011 metų tiek lošiai jame ir šitaip lengvai atsisveikini na ,bet kagi padarysi sudie senieji laikai tačiau norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais iš anksčiau. Kai vos pradėjau žaist man neknibždėdavo net tokia mintis kaip eiti į kažkokį darbą su pakvietimu tai atrodė iš vis kosmosas žaizdavai sau su draugais šaudydavai ir davolnas buvai, bet tuomet vienas puikus žmogus su kuriuo iki šiol net bendrauju na jis jau pilnametis senokai tai mažiau sueinam ,bet nuo pat 2012 kažkur metų su juo bendrauju iš ties geras žmogus pakvietė mane į gaują pavadinimu "**G MAFIJA" ,nakagi vistiek nieko neveikiu tai sutikau ir tiek ,tačiau po kiek laiko aš tapau gaujos pavaduotoju realiai net pats nepamenu kaip ir kas geriausia buvo ,jog toje gaujoje gal apie 100 žmonių būdavo geri laikai buvo nenugalimieji visus traiškydavom ,bet kaip aišku man reikėdavo visas algas mokėt ,bet nieko prieš neturėjau nes dėl žmonių verta tada sekė mano pirmas darbas Dyleris ,o taip gaujoj ir dyleris kažkas šaunaus tada net nebuvo dar tokio dalyko kaip ts3 programa tave per telefoną žaidime apklausdavo čia tik dabar viskas taip paženge tiek grobimai tiek kitka na ir ką jus manot gerai gaujoj prasisukau su ginklais ir viskuom po kiek liko štai ir teisėsauga atėjo baudos viens po kito pinigai eina ,bet tada tas momentas išaušo kai tu supratai jog sampas jau nebe tau ir atsibodo perėjau prie gyvenimo vėžių ir palikau sampa pūti štai ir pirmo skyriaus pabaiga.

 

II Skyrius sugrįžimas ir Pirmas Postas :o

 

Po kokių gerų metų sugrįžau į sampa susigražinęs savo acc kuris buvo pavogtas ir grįžau ne vienas su tuo pačiu draugeliu iš pirmo skyriaus vos grįže mes jau buvom iš senai gerai viską žinoje tai greit susiveikėm pakvietimus į darbus vienas po kito ten sekė tie pakvietimai net nepamenu visų darbų išties jų buvo daug ,bet po kiek laiko įsidarbinom pas vieną žmogų į dylerių firmą back to home. Žmogus buvo sąmoninigas ir geras jau ilgai užsibuvojęs poste tai ką mes su juo visa laiką sėdėjom pas tuos dylerius kol pagaliau atėjo laikas kai mes su juo gerai sueidavom ,tačiau dėl laiko stokos jis atsistatydino ir ką jus manot postas atiteko mano draugui kuriam buvom pats pirmas dyrektorius be jokių pavaduotojų ir panašiai na ,o man tai pirmasis pavaduotojo postas irgi šaunu .Buvom iš ties šauni firma *cenzūra*iu mūms niekada nestygo turėjom geras sąjungas buvom nenugalimi kai visi kartu buvom net policija nedrįso artintis prie mūsų ehhh tie geri laikai ,bet kaip visada atsiranda tokių žmonių kurie nori tave nuversti čia buvo neišimtis poste pabuvom neilgai gal 1mėn mus nuvertė už tai jog per daug darydavom su darbuotojais DM ir žmonės negalėdavo normaliai pažaisti :D oj visus mes nervindavom niekas neišgyvendavo tiek fūras puikiausiai saugodavom ,tiek eidavom puikiai už savus nieko mums nestygo nei geros kompanijos ,nei veidų ,nei žmonių atsidavimo ,bet visko būna ,visko reikia po to nušalinimo pažaidėm 1savaitę kol galiausiai pamatėm ,kad nieko gero čia nebe nuveiksim ir pažaidė gal 3 mėnesius sekė 2 leavinimas.

 

III skyrius sugrįžimas su kitu nick

 

Štai ir neilgai lauktas 3 skyrius mačiau keletą žmonių sudominau tai visgfi šilta širdžiai na ir ką pradedam grįžtam į servą jau 2014 metais kadangi aš pamiršau savo pw to acc tai teko lošti su nauju ,grįže išties nustebom kaip viskas pasikeitė valdžioje visur šį kart grįžau su tuo draugu taip pat ,bet jau neilgam tik mėnesiui ir jis išejo ,tačiau esu jam dėkingas už tai ,kad tuo metu mane prastūmė į SWAT kur išdirbau 1mėn ir išmoka udaug pagrindų ir visos kitos patirties kurią stengsiuosi dabar panaudoti savajame PD poste išvis aš teisėsaugoj gal iš viso kokius metus esu atsedėjęs vienu žodžiu daug buvo išties nuostabu ,bet aš perėjau pas fūristus nes atėjo laikas kai atsibodo teko keisti vėžęs į nusikalstomas ,bet likau ne vienas ,o su draugais is sampo dirbau fūrose tada ilgai gal 2mėn mes ten siautėm su kompanija hebra iš ties buvo gera nesinorėjo išeit tik dėl jų tu netiek kiek dirbdavai ,bet sedėdavai ts 3 ir prikolindavai su jais :D na ,bet po kiek laiko teko išeit tiesiog savo noru buvom paprasti valytojai nu kaip parasti su hebra cigarais ir ginklais ant mašinos serveris kentėjo nuo DM-eriu ir kai jau sirinkau 100k xp po kokio 34mėn man pagaliau gražino sena ir pagrindini acc persimetęs visus litus viską tesiau kelionę ,tačiau ta kelionė buvo tokia ,kad tik prisijungdavau į serverį pasukioti ratus 30min neilgiau ,o tas acc buvo atiduotas va tokia to acc trumpa ,bet daug patyrusi istoorija ir išties daug gerų žmonių mane su tuo acc šitai prisiminė.

IV skyrius Finaly paskutinis postas prasimušimas ir išėjimas

 

Grįžau visiškai lempiniai pasiūliau draugui lošti ir jis taip sako aj davaj vistiek nėra ką veikti nu ok grįžau jau su tuo pačiu acc kur 1,2 skyriuje dalyvavo na ir ką grįžę mes tiesiog durniavom aišku be VIP neidomu tai čia jau kas be ko DM'inom iki tol kol susiprotėjom ,kad gal reikia kažko daugiau na ką jie kaip vargsta su pakvietimais taip negauna ,o man nebūdavo kas veikt tai vos grįžęs iš kart pasigriebiau PD darbą prabuvau ten 2sav ir išėjau nes atėjo mano antrasis postas apsaugos pavaduotojas ten išties buvo gan sunku nes direktoriui tik pirmas mano vadovavimo dienas rūpėjo toliau mane paliko viena su dar vienu pavaduotoju ,tačiau jis dažnai būdavo užsiemęs tai vos ne vienas turėjau tvarkytis tačiau turėjau nuostabius prižiurėtojus buvo sunku ,sutardavau su žmonėm gerai tikrai ir mane mėgo ,tačiau tie grobimai gosh jie mane žudydavo per 1 dieną 12mln išpirkom sukišau srsly man no way ,bet po biški nusprendžiau surimtėti į galą atgaivinėjau firmą per atrankas atsigaivinau pinigus viskas ėjos normaliai, tačiau po to atsigavinėjimo starto atsistatydino dyrektorius ir ką likau basas .Pfff basas nėra taip lengva kaip atrodo iš tiesų turėjau labai daug rišių per tas 8 dienas vadovavimo susipažinau su begalia nuostabių žmonių vos netekęs posto iškart į SWAT mane lengvai priemė ten gavau ir būrį viską tik per pažįstamus gerbiu juos iki šiol jog nepamiršta ir savus prisimena rūpinasi šiem žmonėm iki šiol vieninteliems rodau pagarba ,o tada išėjimas į šį nuostabų serverį sekė štai ir The End ačiū žu dėmesį !:)

Redaguota White_Shadow

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Įdomu buvo paskaiyti,puikei išdėstei mintis.rėp

Malonu ,kad patiko stengiausi iš ties

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

(Doublepost)

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Kas bi buvo tas gerasis žmogus, kuris tau davė pavaduotoją? A, a, a?

Ir kas buvo, tas žmogus, per kurį sėdžiu basas? A, a, a?

Niekam neįdomus esi. 

 

Tu ,nesuprantu ką tu čia bandai pasakyti kai pats nesupranti ko nori

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu ,nesuprantu ką tu čia bandai pasakyti kai pats nesupranti ko nori

 

Bandau pasakyt, kad aš tau suteikiau visas galimybes, o tu mane prametei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bandau pasakyt, kad aš tau suteikiau visas galimybes bei apsaugos pavaduotoją.

Ir per tave dabar sėdžiu be nieko.. 

tipo aš kaltas ,kad tu pats pradėjai šūdą malt pagalvok logiškai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tipo aš kaltas ,kad tu pats pradėjai šūdą malt pagalvok logiškai

 

Ne aš ne apie tai šneku.. Aš šneku apie tavąjį elgesį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šeip nesupratau tikrai tavo pasirinkimo . 
Serveris startavęs Vakar/Šiandien , to kuri Blogą apie kitą serverį , patyrius , patyrimus ir visą kitą ? Dafaq ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šeip nesupratau tikrai tavo pasirinkimo . 

Serveris startavęs Vakar/Šiandien , to kuri Blogą apie kitą serverį , patyrius , patyrimus ir visą kitą ? Dafaq ?

Nu gal kažkam buvo įdomu ,kažkam ne praeis daugiau laiko bus pakeista

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.