Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

PASIULYMAS DEL TAXI RANGO!

Martis_Emier

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki dirbu taxi firmoje ir noreciau pasiulyti ranga.
Pvz: Pasikeli ten toki toki ranga (cia jau nuo drk/pav priklauso) Ir tarkim gali imti nuosava car uzsideti taxi ant stogo masinos zenkla ir dirbti su nuosava ir gauti alga, bet pagal mane toks rangas turetu buti bene auksciausias. 


Nu skelti savo nuomone. 
Speju bus "PRIES" tie kurie nedirba taxi ir nezino kas tai per darbas...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* kaip besina. Valdzia viska daro tai kas jiems atrodo zjbs, o ne tai ko labiausiai nori zaidejai. Kurie butu kaip pvz: 100 "UZ" "15" pries
Tai valdzia padaris ne pagal balsavima, o kaip jiems pasirodis ideja. Ir ar jinai labai lengvai igyvendinama ar ne.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* kaip besina. Valdzia viska daro tai kas jiems atrodo zjbs, o ne tai ko labiausiai nori zaidejai. Kurie butu kaip pvz: 100 "UZ" "15" pries

Tai valdzia padaris ne pagal balsavima, o kaip jiems pasirodis ideja. Ir ar jinai labai lengvai igyvendinama ar ne.

Aš tau galiu pasakyti tą su taxi ant car uždėjimu nėra sunkus darbas bet kad gautum dar litus... Tai čia aš nežinau ką reiktu daryti kaip suscriptinti kad tu gautum tuos € aš prieš nes nesąmone pagrinde bus kai DRK/PAV nebus visi ant savo car užsidės tuos ir draskysis..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tau galiu pasakyti tą su taxi ant car uždėjimu nėra sunkus darbas bet kad gautum dar litus... Tai čia aš nežinau ką reiktu daryti kaip suscriptinti kad tu gautum tuos € aš prieš nes nesąmone pagrinde bus kai DRK/PAV nebus visi ant savo car užsidės tuos ir draskysis..

Bet tai tarkim butu ten vos ne nuo auksciausio rango. Ir tik dar + sprestu drk/pav ar verta ir taip toliau leisti su nuosava vazineti. nu kazka panasaus. Arba galetu tik igaliotinis. Nu kazka galima butu sugalvoti. 

Manau visos taxi firmos darbuotojus motyvuotu aktyvesniem buti. Greiciau i iskvietimus vykti. Jog tam,kad juos pastebetu drk/pav rangas kiltu ir megintu gauti galimybe nuosava car vairuoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet tai tarkim butu ten vos ne nuo auksciausio rango. Ir tik dar + sprestu drk/pav ar verta ir taip toliau leisti su nuosava vazineti. nu kazka panasaus. Arba galetu tik igaliotinis. Nu kazka galima butu sugalvoti. 

Manau visos taxi firmos darbuotojus motyvuotu aktyvesniem buti. Greiciau i iskvietimus vykti. Jog tam,kad juos pastebetu drk/pav rangas kiltu ir megintu gauti galimybe nuosava car vairuoti.

Tai ne per darbo valandas galima važinėti su nuosava car.. Tai nėra didelė bėda, nebent darbe padarytu 2-3greitas mašinas kurias galėtu imti tiktai pvz aukštesnio rango arba tiktai DRK/PAV tada būtu gal geriau o su nuosavom tai kažkaip nesiriša visiškai tada..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Oj ne... Mano nuomonė prieš vien dėl to, kad tu atėjas iš kitų projektų, kurie tau patiko ir nukopijavai šią įdėja nuo kito projekto. Nereikia tikrai kopijuoti, pasidarys nesamonė serveris. Aj, viršūnė...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ar jūs durni :D Kaimai su inf taxi lakstys? Neįdomu bus žaist, visas įvaizdis žlugs.Čia tas pats, kad medikai irgi tada galėtų ar dar ten kokie mechai.

 

Didžiausias PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, vien dėl to jog tai kopijuota iš kito projekto ir ne kaimeliuose važinėti su geresnėm nei TAXI mašinom, nes plotas nėra didelis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Jeffrey_Wood  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.