Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Pasiūlymas dėl didesnių bausmių :)

Ernest_Vercetti

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ernest_Vercetti
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau žmones kurie iš lempos šaudo ar tiesiog nemoka visiškai vairuoti, dėti normalias bausmes, kad suprastų ką jie daro per nesamones. Dabar kiekvieną dieną žaidžiant serveryje, per 1h į tave atsitrenkia 10 žmonių ir vienas iš jų tave sušaudo, kai kažką pasakai atgal. O pinigų tom mašinom tvarkyt pvz. man +-naujokui tikrai nėra ir realiai visus pinigus visada turiu išleista ant mašinų tvarkymo. Reikia kažką daryti, nes čia jau darosi visiška nesamonė. Tik vienas žmogus per visą tą laiką kai žaidžiau kuris į mane atsitrenkė, atsiprašė ir sutvarkė mano mašiną. Labai šauni community kaip matau šitame serveryje :)
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau daugumai naujokų nebereiktų kentėti nuo blogų vairuotojų ir šeip nesveikų žmonių.

Žinau, kad daug kam pasirodys juokinga, bet kai esi naujokas ir visus pinigus leidi ant mašinos taisymo, kas valandą, tai nekažką.

Redaguota Ernest_Vercetti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveryje yra policija, išsikviesti galite su komanda /kviesti.

Yra bausmės žaidėjams už trugdyma žaisti, šaudymą į kitus žaidėjus, NON-RP ir kt. Paprasčiausiai galite nufilmuoti, kaip jumis šaudo, daužo ar daro kažkokį kitą nusikaltimą, serverio policija tikrai nubaus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.