Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Del DDos ataku...

Martis_Emier

Rekomenduojamas pranešimas

*cenzūra* ne freepostinkit. Jaigu nzn kas yra dalykas kaip pvz "BOOTER'IAI" ir t.t.

PArodyk kur as rasiau kad keisciau ip? Ir kad as pats is savo pc ir is savo neto DDosinciau.

Jeigu nežinočiau tai ir nerašyčiau atsirado čia man paaiškins ką man daryti ką noriu tą ir darau "DDOSERI" "Hackeri"

 

Rimtas ne rimtas, bet *cenzūra* uzpyso kaip nebegalima normaliai pazaist. 

Su laiku viskas ir susitvarkys o jeigu verkšlensi per kiekvieną karta tai galiu pasakyti kad tai tikrai nepadės nei kiek.. Geriau palauk ramei eik Namų darbus padaryti arba kažką naudingesnio nuveikus kol serveris atsidaris :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks ju pagrindas mane kabinti?

Jai ne is savo pc darau, ne is savo interneto.

Pvz: Vyksta visas DDos veiksmas per JAV,

Ir tavo ta policija pagal koki straipsni mane baustu??? Jokii. Jokio pazeidimo nebuciau padares *cenzūra*.

 

 

 

Vien dėl to, kad taip rašo, nereiškia, kad toks dalykas egzistuoja. Gal tiesiog eilinė propaganda pagazdinimui. 

 Štai atsakymas į Jūsų klausimus http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=492070&p_tr2=2 !Ir nebereikia nusišnekėti ! Ypač tu Marti ! Galvoji tu toks protingas, o jie tokie durni ? Jugi ir durnam aišku jog visokie IP changer yra naudojami DDos, bet nemanau, kad 100% pasislepia tą IP 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 Štai atsakymas į Jūsų klausimus http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=492070&p_tr2=2 !Ir nebereikia nusišnekėti ! Ypač tu Marti ! Galvoji tu toks protingas, o jie tokie durni ? Jugi ir durnam aišku jog visokie IP changer yra naudojami DDos, bet nemanau, kad 100% pasislepia tą IP 

Oj *cenzūra*............ Tau kaip AD paaiskinsiu as vps nieko nedarau cia tas pats, kas nueini pas kaimyna ir pasakai ddosink ir jis ddosina, otu vps nieko nenusizenges *cenzūra*.... Nieko cia man nebutu.

Nes neturetu delko prisi*cenzūra*?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš nežinau ar ištikro čia kažkas gali žinoti kas ddosina tą serverį. Bet, kad serveris ddosinamas - duodu šimtą procentų. Manau nieko nepeši. Bet pagirtina už pastangas.

Pesiu nepersiu, bet verta bus pameginti.

 

Double post.

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Oj *cenzūra*............ Tau kaip AD paaiskinsiu as vps nieko nedarau cia tas pats, kas nueini pas kaimyna ir pasakai ddosink ir jis ddosina, otu vps nieko nenusizenges *cenzūra*.... Nieko cia man nebutu.

Nes neturetu delko prisi*cenzūra*?

Ai ką čia su tavimi diskutuosi ! Jeigu tau atrodo, kad esi labai drąsus berniukas tai pirmyn ! Eik DDosint!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Postas toks tūpas,turbūt kaip ir pats žmogus. Svajonėse,tau kažką užddosint.. Visų pirmą garantuotas,kad būtent vyksta ddos atakos? Visų antrą kažką nugirdai plius,minus nei pats nežinai ką.. Visų trečią gan juokingai atrodo,kad kažkam grasini atakom,nežinodamas kas ir kaip.. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai ką čia su tavimi diskutuosi ! Jeigu tau atrodo, kad esi labai drąsus berniukas tai pirmyn ! Eik DDosint!

O jaigu tu slapintakis as ne kaltas. Tada *cenzūra* valink ne komentaves nesamoniu.  Pagaus tai pagaus. Ko tu verki? MAne juk pagautu ne tave...

 

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O jaigu tu slapintakis as ne kaltas. Tada *cenzūra* valink ne komentaves nesamoniu.  Pagaus tai pagaus. Ko tu verki? MAne juk pagautu ne tave...

Pirmas dalykas išmok gramatikos ! Antras dalykas, pa*cenzūra* tu  vaikė ! *cenzūra** atsirado mat laido riteris! Tu nenorėk, kad tavo tos svajonės apie DDosinimą prieš tave atsisuktu ! Tad tylėk .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirmas dalykas išmok gramatikos ! Antras dalykas, pa*cenzūra* tu  vaikė ! *cenzūra** atsirado mat laido riteris! Tu nenorėk, kad tavo tos svajonės apie DDosinimą prieš tave atsisuktu ! Tad tylėk .

 

VISU PIRMA AS NETURIU SVAJONIU 

VISU ANTRA, KAIP ATSISUKS TAIP IR UZSISUKS.

uZTILDYK!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* juokas paemė skaitant tuos komentarus "dosai" ir tik "dosai, o tu gal geriau kaip vyras sužinok kas "dosina" ir duok jam į dūdą.Bet klausimas ar tu kiaušius turi? Ir ar turi tiek drąsos jam duoti į *cenzūra*į? Mano patarimas, luktelkt ir viskas bus išpręsta, aiškiai Rokas parašė, kad viskas bus sutvarkyta, tik reikia šiek tiek palaukti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tas tavo atsidavimas atrodo motyvuojanciai bet jei manai kad ddosina tai gal tiesiog yra taip kad servui duoda apkrovos ir servas kelia visiem pingus ir pns o poto kickina uz pinga. Turejes serva as. Atsimenu kai nuo 30 zmoniu pingai visiem kildavo ir hostui spaudimas eidavo. Nesu ddos specas bet mano nuomone cia apkrova kalta o ne kokie ddosai. Aciu uz demesi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Per kuria vieta i riterius nesa? 

Argumentuok??? (Bent 5 argumentus)

Čia ne Lietuvių pamoką, kad turėčiau savo teiginį argumentuoti...

O jeigu taip labai jau nori, tai pasiskaityk savo postą patį pirmą, kai  tu rinksi ar dabar jau renki chebrą ddos'inti tuos, kurie NUDDOS'INO" greenside...

Tu net nežinai, kas yra dos ir ddos, tai ką tu dar žadi čia dosint??? Be vpn, jūs nieko gero nenuveiksit... Tai va, tame ir yra tavo riterystė... Dėl žaidimo, čia bangas keli

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia ne Lietuvių pamoką, kad turėčiau savo teiginį argumentuoti...

O jeigu taip labai jau nori, tai pasiskaityk savo postą patį pirmą, kai  tu rinksi ar dabar jau renki chebrą ddos'inti tuos, kurie NUDDOS'INO" greenside...

Tu net nežinai, kas yra dos ir ddos, tai ką tu dar žadi čia dosint??? Be vpn, jūs nieko gero nenuveiksit... Tai va, tame ir yra tavo riterystė... Dėl žaidimo, čia bangas keli

Pats bangu nekelk DDOS yra kaip laužia interneta/serverį iš daug vietų o DOS reiškia kai laužia iš vienos. VPN nereikia turim patys savo būdu apsisaugoti savo ip :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats bangu nekelk DDOS yra kaip laužia interneta/serverį iš daug vietų o DOS reiškia kai laužia iš vienos. VPN nereikia turim patys savo būdu apsisaugoti savo ip :)

Toks jausmas, kad Jūs belekokie "hackeriai" viską mokat,viską galit, tik minusas tame, kad baudas moka tėvai !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Toks jausmas, kad Jūs belekokie "hackeriai" viską mokat,viską galit, tik minusas tame, kad baudas moka tevai !

o AS NESUPRANTU KOKS TAVO REIKALAS KAS MOKA BAUDA?

jUK NE TU MOKESI... VISI TAVO POSTAI BEVEIK TIKRIAUSIAI SU TOM BAUDOM. BUS BAUDA-SUSIMOKESIM...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Toks jausmas, kad Jūs belekokie "hackeriai" viską mokat,viską galit, tik minusas tame, kad baudas moka tėvai !

;D tiesa pasakius.. Tu mane prajuokinai ;DD. Apie baudas net juokas ima nes niekados nėra mūsų pariše.

Jei tu bandai mus vadinti vaikais tai nevadink geriau nes vienus anglus mano geras draugas amerikietis nuswatino ir i craigslista idėjo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man DDOS atakar parengė kažkas iš tų populeriūjų serverių kaip ,,Las-Venturas.LT" ,,L.M.G" ,,Sargas". Nesu visiškai tikras bet aš taip manau .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.