Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Emigruoju, Kauno_Chirurgas

Kauno_Chirurgas

Rekomenduojamas pranešimas

Prašymas suteikti paramą serverio naujokui: Kauno_Chirurgas

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? maždaug nuo 2019-12-30

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : apie 3-4 metus

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : iš brolio

Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? truputį praleidęs laiko serveryje pamačiau tikro gyvenimo galimybes ir tikrovę,kurią suteikė serverio aplinka.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?     taip aš įvykdžiau apmokymu misijas,buvo įdomur supažindino su serverio darbais ir apylinkėmtaip aš 

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : aš dirbau gaisrininku,picerininku ir greenside gamykloje.labiausiai nepatiko greenside gamykla, o patiko picerija ,nes gaudavau daug pinigu

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : ne,nes man tai parode brolis , ir elektronikos parduotuve pažimeta diskeliu

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : ne,nes bandau pažinti miestelius ir jų aplinka.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : taip,kai daviau pica ir mane nušovė

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : .nuomojamo transporto pakanka.ir tai nesunku surasti

Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : aš naudoju komanda /padmins, nes tai man suteikia žiniu apie srverį.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : taip teko kviesti taksi, bet kartais greitai sureguoja, kartai letai.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : serverio pateikiamos informacijos pakanka

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : siūličiau daryti daugiau atrankų i darbus, ir nedidinti pinigu algų,nes tai suteikia gyvenimo tikrovę.

  • w
Redaguota Kauno_Chirurgas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.