Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiamas PD pavaduotojas

Nano_Philips

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nano_Philips

2. Nusižengusiojo pavaduotojo Vardas_Pavardė : White_Shadow

3. Už ką peikiate šį darbuotoją? :

Visų pirma noriu gauti įrodymus apie bėgimą.

Antra aš paklausiau "ar tu durnas?" tai nėra įžeidimas tikrai tai yra klausimas 

Reikalauju kad būtų atlyginta 2,100€ žala už baudą.

4. Įrodymai (Foto/Video) būtini :


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau rašot papeikimus ane? Aš nesuprantu, pasakė durnas? Ir iškarto prie papeikimų, tai ką, jis negali pratarti nė vieno tokio žodžio? Jūs čia visi tik visagaliai ane? Leiskit biški ir kitiem išsireikšti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau rašot papeikimus ane? Aš nesuprantu, pasakė durnas? Ir iškarto prie papeikimų, tai ką, jis negali pratarti nė vieno tokio žodžio? Jūs čia visi tik visagaliai ane? Leiskit biški ir kitiem išsireikšti.

freeposteris kak nada neįsiskaites anketos.. jis mane uždėjo įtarimą už klausimą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau rašot papeikimus ane? Aš nesuprantu, pasakė durnas? Ir iškarto prie papeikimų, tai ką, jis negali pratarti nė vieno tokio žodžio? Jūs čia visi tik visagaliai ane? Leiskit biški ir kitiem išsireikšti.

Vpsh nerašyk, jei neperskaitei temos. Manau reikėtų žodinio įspėjimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Durnas = kvailas = protiškai neįgalus. Neįžeidimas? Nemanau. Tau patinka kai tave vadina protiškai neįgaliu? Man nepatinka, niekam nepatinka, su tokiais papeikimais tik pasijuokt: (rofl)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vaikai jau siaučiA... papeikimas šūdo vertas. Jei kiekvienas tokias nesamones darytų, kokias darai tu, ta čia projektaa direktorių neturėtų. Jeigu uždėjo, reiškia buvo už ką. Negi dabar kiekvienas pavaduotojas ar valdžia turės būtinai daryt įrodymus... ATMESKIT IŠ KARTO.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O kur įrodymai kad aš bėgau?

 

Kai paskui tave važiuoja policininkų automobilis, manau reikėtų sustoti į šalikelę, o ne lėkti per žoles bala žino kur.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai paskui tave važiuoja policininkų automobilis, manau reikėtų sustoti į šalikelę, o ne lėkti per žoles bala žino kur.

o kas sakė kad lėkė? kur įrodymai?????

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu iš lempos tokių dalykų nieks nedaro pagalvok logiškai jūs rimtai tokius protingus ir šūstrus bandot primest ar kas jūms už tą dalkyką įrodymų tuo metu nereikėjo darbar padaryta jau ,kad už viską ,kad toliau neverktumėte

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu iš lempos tokių dalykų nieks nedaro pagalvok logiškai jūs rimtai tokius protingus ir šūstrus bandot primest ar kas jūms už tą dalkyką įrodymų tuo metu nereikėjo darbar padaryta jau ,kad už viską ,kad toliau neverktumėte

Įrodymus visada reikia daryti juk pavaduotojas turėtum žinoti. O deje mato ir ne mano vieno nusiskundimas kad free star tik ne iš taves. Norint pasipelnyti jūs padarysite viską. O kaip čia suprast patys savo taisyklių nesilaikot? duodat kompensacija 2100€ ir ištrinu papeikimą.

 

Nesilaikom taisyklių ir dar savų.... http://imgur.com/JeDy3I0

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įrodymus visada reikia daryti juk pavaduotojas turėtum žinoti. O deje mato ir ne mano vieno nusiskundimas kad free star tik ne iš taves. Norint pasipelnyti jūs padarysite viską. O kaip čia suprast patys savo taisyklių nesilaikot? duodat kompensacija 2100€ ir ištrinu papeikimą.

 

Nesilaikom taisyklių ir dar savų.... http://imgur.com/JeDy3I0

 Bandai mane tipo papirkt nejuokink atsisakei mokėti abudos durnium išvadinai ir dar kažką kalbi atsigauk nu rimtai ožynkit ,ožynkit ar daug kas tokius mėgs bereikšmiai čia varai, taisyklė buvo pridėta

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.