Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Mechanikų drk Nico_Moretti

Swed_Bank

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Swed_Bank


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Nico_Moretti


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?:Mechaniku drk.


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ? Dėlto jog priima į darbą kuris yra nepageidautinų darbuotojų sąraše. 


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?:Negali priimt į darbą kuris yra Nepageidautinų darbuotojų sąraše.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :


Baidykles_Tevas matosi jog priimtas į firmą. http://www.part.lt/img/efa13f0e2dc6ae1d23697300b52c3974365.png


kur jis pateko į mechanikų firmą ir nepageidautinų darbuotojų sąraše. http://imgur.com/WB9bcbl,dBoRlSB


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hello, jei ìšmanote ką nors apie nepageidatinų darbuotojų sąrašą, tai turėtumėt žinot, kad aš galiu išmest darbuotoją po 24 val. jei jis neišsiperka, tuolab sąrašas buvo atnaujintas šiandien( darbuotojas taip pat buvo įrašytas tik šiandien ), o aš buvau pradėjąs analizuoti anketas jau prieš sąrašo atnaujinimą.

P.s. juške kitą kart nepabijok ir parašyk pats papeikimą, btw apie tavo priėmimus be atrankos pranešim ten kur reikia ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kadangi tai pirmasis Nico papeikimas, kuris yra nenuginčyjamas per tokį vadovavimo laikotarpį, todėl būsiu švelnus < Rrrrr...>
Paskutinis žodinis įspėjimas, kitą kart pasitaikys jau ir tas grynuolis 1/3.

Kodėl? Ties 23h darbo sutartį rodo, kad praėjo 3 val. T.y. tarp 19-20h. O sąrašas buvo atnaujintas: ~18h. Niu niu niu...

 

O dėl tų kažkokių neapčiuopiamų karų tarp direktorių, kas ką ten vers vienas kitą... Noriu pranešti, kad momentaliai tai baigtusi, nes jeigu mano aplinkoje bus kurstoma tokia nesantaika - šalinsiu visus to "židinius". Kad ten niekam nematant kambaryje užsidarę į *cenzūra*es kaposites - man vienodai šviečia, bet tarpusavio direktorių nesutarimai - kad kartu šokdami valsą vienas kitam šypsotumėtes, o ne papeikimais mainykites. Aš ir taip turiu darbo. Salut.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.