Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.4.1] Pasiūlymas dėl Mechanikų

Edvinas_Psy

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Psy


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kad būtų tas pats kaip ant taksi ir medikų darbo . Medikamentai ir lagaminai . Tik ant mechanikų darbo būtų tvarkymo dėžės ar kažkas panašaus . Manau tikrai būtų daugiau veiklos mechanikams.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų galbūt daugiau norinčių dirbt , užsidirbt ir taip toliau


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už bet norėčiau papildyti šią idėja su daugiau "komponentų" tarkim kaip pats sakei "mechanikų dežės" tai, tas dežės tas mechanikas galėtu ir naudoti (viena dežė pasiemi), kurioje bus jūsų tas "flakonėlis" be jo ten kažko galit nedaryt, o jei nėra dėžių tada negali atlikti mechanikų pareigų. O dabar viską iš oro gauni kaip supratau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano nuomonė labai paprasta. Kodėl vieni darbai yra nuskriausti?? Galbūt būtų lygiau padaryti visuose darbuose po tam tikrą, neutralų užsiėmimą, na tarkime kaip pats sakai, taksistams - lagaminėliai, medikams - medikamentai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na aš visiškai sutiku,tada būtų mechanikams sunkiau keltis rangą būtų daugiau užsiemimo.Bet galėtu būti taip.Įeini į garažą pasiemi dėžę ir neši į mašiną tada jam lieptu nuvešti į garažus.Ten būtų ar degalai ar kažkas kitko bet vistiek užsiemimas. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano nuomonė labai paprasta. Kodėl vieni darbai yra nuskriausti?? Galbūt būtų lygiau padaryti visuose darbuose po tam tikrą, neutralų užsiėmimą, na tarkime kaip pats sakai, taksistams - lagaminėliai, medikams - medikamentai.

Na taip kodėl kiti darbai turi būti kitokie ? Jug pvž jei nėra iškvietimų tai pasiema kokius pvž lagaminėlius ir veža. Bent yra užsiėmimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.