Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu PD pavaduotoją

Fedia_Damnas

Rekomenduojamas pranešimas

Oi oi kokios audros :D Blyn už laido kiekvienas mandras ęsat šnekėt.. Vaikai esat nieko nepadarysi, suprantu, norit pasireikšt, nes kieme mušami ęsat. :/ Užjaučiu.

:DDDDDDDDDDD . tu jo sakau negink, nes toks pat nevykelis esi kaip ir jis, sakai vaikai? kiek metuku turi? 16? 17? max daugiau tikrai ne, čia bazarą tokį jog lauke muša, man atrodo tau vaikystėje tokie dalykai buvo, sėdi prie pc uždūhintas bijai į lauką išeit.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDDDDDD . tu jo sakau negink, nes toks pat nevykelis esi kaip ir jis, sakai vaikai? kiek metuku turi? 16? 17? max daugiau tikrai ne, čia bazarą tokį jog lauke muša, man atrodo tau vaikystėje tokie dalykai buvo, sėdi prie pc uždūhintas bijai į lauką išeit.

Gerai patylėk rimtai neidomus esi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O va šitų mielas Deividas_Energy nereikėjo sakyti :) juk žinai jog tu esi žlugęs jau nuo lm* laikų . ir mažiau kalbėt apie kitus, o dėl jūsų pamatysit, tik nepradėkit jūs papeikimų ar Rokui verkt :*

 

:DDD Nu ir jūs pacanai ne ką prasčiau sužlugdyti kimarinat, palikim viską tam pačiam Rokui vertint :P

 

 

Fūristai nekentėjo kolkas, nes neturėjom gun, pažiūrėsim rytou:), Toške? Pasižiūrėk nei vienos zonos neistengė prieš mus pasiimt, išdaužem visus, jumis pamatysi Deividai_Energy kitaip žinomas kaip ryžyno ožiu :):)

 

Ai jo gi pas jus ant masės daugiau ^^, ryžyno ožiu? tu gal nebesvaik, kas tarp manęs ir Markerio buvo tai toks narelis kaip tu niekada nesužinosi ^^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDDDDDDDDDD . tu jo sakau negink, nes toks pat nevykelis esi kaip ir jis, sakai vaikai? kiek metuku turi? 16? 17? max daugiau tikrai ne, čia bazarą tokį jog lauke muša, man atrodo tau vaikystėje tokie dalykai buvo, sėdi prie pc uždūhintas bijai į lauką išeit.

 

Nu jo ... 

:DDDDDDDDDDD

 

 

Pasirodei, koks gudra*cenzūra*s esi. Dėl šventos ramybės, esu gerokai vyresnis nei tu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Dovis_Gtx  Teddy_Wiliams  Svečias  Nojus_Sliuzas 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.