Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu PD pavaduotoją

Fedia_Damnas

Rekomenduojamas pranešimas

Gerai, prisitatau nežinantiems, esu Fedia_Damnas.

Supažindinsiu visu pirma mūsų keistai įdomu ir savotišką PD pavaduotoją su taisyklėmis: Kiekvienas darbuotojas privalo pateikti įrodymus, trumpai ir aiškiai paaiškinau tikiuosi? Dabar pradėkim:

Apsižiūrėkit papeikimų skiltį: http://greenside.lt/index.php?/topic/490-policija-darbuotoj%C5%B3-papeikimaipagyrimai /ar matote bent viena nuotrauką į papeikimus? Aš ne, tik „Man darbuotojas, paaškino, darbuotojas išdėste, tokią ir tokią situaciją“ agirdi pacanas, aš irgi ten šioks toks „projekto savininkas“. Patikėjot? Aš ne...

Mano sitaucija:

96331f1805e7106bde6dbea60991873a851.png

Mes reikalaujam įrodymų, tu išsukinėji darbuotojus, tu atsakai už savo sarbuotojus ir tai skaitoma kaip korupcija, sveikinu nusižengei šiom taisyklėm:

 Kiekvienas serverio direktorius atsako už savo darbuotoją ;

 Kiekvienas serverio direktorius atsako už savo firmos atliekamą darbą ;

 Griežtai draudžiama kiekvienam serverio direktoriui priimti kyšius ;

 Griežtai draudžiama kiekvienam serverio direktoriui užsiimti bet kokia korumpuota veikla ;

 

Sveikinu pacanas praradai PD postą, Rokai prašau neišsukinėti jo su 2įspėjimais, jis pats to norėjo? Pats ir gavo, nusibodo poste sedėt ir rimtai atlikti pareigas? Tai kokio hrėno tas krienas sėdi ten?  NUsprendė atsisveikinti, tai davaice, parodė, kad nemoka elgtis tokiuose postuose ir sėdi neatsakingas, bei ale kažkuom užsiemęs 14-etis...

Tai tiek, išsukinėt jį galit, bet principas, kad tai nesikeis, jai net savo darbuotoju sutvarkyt nemoka, tai kaip pats susitvarkys? Dar jam jai postą perleis? Kas tada? Savo nuomonę išreiškiau - one love <3 #RAS #TBAS

 

 

Jūsų draugiškas, Fedia_Damnas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išvis galiu pasakyti apie Policijos komandą tiek.. ten karočia jie važiuoja kita kelio puse nei jiems reikia, jie į tave įsitrenke ir tau primeta star už non-rp , visi ten ereliai ką nori tą daro, jai esi Pavadautojas ar ten direktorius tai rūpinkis komanda, o ne šūdą malkit, aš žinojau jog čia su pd bus daug vargo , tad.  BAUSTI

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išvis galiu pasakyti apie Policijos komandą tiek.. ten karočia jie važiuoja kita kelio puse nei jiems reikia, jie į tave įsitrenke ir tau primeta star už non-rp , visi ten ereliai ką nori tą daro, jai esi Pavadautojas ar ten direktorius tai rūpinkis komanda, o ne šūdą malkit, aš žinojau jog čia su pd bus daug vargo , tad.  BAUSTI

sunku rūpintis komanda kai nieks dar per daug nesutvarkyta net pzu negalime daryti ir taip stengimęs juos valyti ,o dirba kiekvienas pagal savus metodus tad ,kad prižiurėt neimanoma be komandu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wowowowowowo kokie čia išsireiškimai, čia tipo vertimas, nes nepatinka mano pavaduotojas? O galbūt aš nepatinku ?:D O galbūt tikitės jog Bass'as paėmė antrą vietą(:DDDDDDD), darbuotojas buvo įspėtas žodžiu, kaip yra parašyte taisyklėse, kiekvienam darbuotojui taikomos individualios bausmės pagal nudirbtą darbą mūsų firmoje, Edvinas dirbo gerai, todėl buvo nubaustas žodiniu įspėjimu pradžiai ^^

 

Išvis galiu pasakyti apie Policijos komandą tiek.. ten karočia jie važiuoja kita kelio puse nei jiems reikia, jie į tave įsitrenke ir tau primeta star už non-rp , visi ten ereliai ką nori tą daro, jai esi Pavadautojas ar ten direktorius tai rūpinkis komanda, o ne šūdą malkit, aš žinojau jog čia su pd bus daug vargo , tad.  BAUSTI

 

Važiuoja kita kelio puse, tai rašykit papeikimus, nubausim tuos kurie taip daro.

 

Dar kartą pasikartosiu: Yra parašyta jog kiekvienas darbuotojas yra baudžiamas individualiai pagal jo darbo našumą firmoje, kadangi Edvinas dirba gerai, todėl jis apsiėjo pradžiai su žodiniu įspėjimu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vaikai, negavot direktoriaus, tai reikia peikt kažką? Direktorius ir pavaduotojas neturi 100 akių kaip jum atrodo. Kiek aš galiu pasakyti, išmetė jau ne vieną ir ne du darbuotojus. Cry me a river.

Va tu esi graudžiausias šioj situacijoj ,

visu pirma, nevykeli kaip matai jis nusižengė, aš matau visą padėti serveryje , ir žinau kas darosi, jis rašė papeikimą už kurį tikrai turi būti nubaustas

o tau muilo gal nupirkt kad geriau eitu :

a713f98252ae071d8b552df6abf9eda6958.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va tu esi graudžiausias šioj situacijoj ,

visu pirma, nevykeli kaip matai jis nusižengė, aš matau visą padėti serveryje , ir žinau kas darosi, jis rašė papeikimą už kurį tikrai turi būti nubaustas

o tau muilo gal nupirkt kad geriau eitu :

a713f98252ae071d8b552df6abf9eda6958.jpg

Spėk kam įdomi tavo nuomonė? Pateikit konkrečiu įrodymus, tada verkšlenkit. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vaikai, negavot direktoriaus, tai reikia peikt kažką? Direktorius ir pavaduotojas neturi 100 akių kaip jum atrodo. Kiek aš galiu pasakyti, išmetė jau ne vieną ir ne du darbuotojus. Cry me a river.

Vaikas, čiuožk iš čia tave nečiulbino temoje, laisvas. Įspėjimas forumo.

 

 

 

sunku rūpintis komanda kai nieks dar per daug nesutvarkyta net pzu negalime daryti ir taip stengimęs juos valyti ,o dirba kiekvienas pagal savus metodus tad ,kad prižiurėt neimanoma be komandu

Tai vat ir laisvas, jai nesugebi, kam postą imi jai sunku? Tai ir mesk lauk jai įrodymų, neturi pats pasirinkai savo kelią, čia tas pats kaip skiesčiau, jog SandKing`as mano čia susibugino, gražinkit nes dingo... Pats irgi ne ką geriau, gaila foto nepadariau, turiu vieną star prašau baudos, šaudo... Agirdi tau čia ne ryžas, kad gaujiniams baudų nedalinti, čia tokios taisyklės nėra, visi lygus visiems baudas privalot duoti, nebent yra tam tikras laikas...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va tu esi graudžiausias šioj situacijoj ,

visu pirma, nevykeli kaip matai jis nusižengė, aš matau visą padėti serveryje , ir žinau kas darosi, jis rašė papeikimą už kurį tikrai turi būti nubaustas

o tau muilo gal nupirkt kad geriau eitu :

a713f98252ae071d8b552df6abf9eda6958.jpg

tu tipo tik šnekėti sugebi ar ,kuom tu nepatekintas nuo tos akimirkos kai paskelbta už viską įrodymai t.y nuo 17-18h pažiurėk papeikimuose visi pateikia įrodymus viskas daroma gerai tik viskas savu laiku ko jūs čia varot

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vaikas, čiuožk iš čia tave nečiulbino temoje, laisvas. Įspėjimas forumo.

 

 

 

Tai vat ir laisvas, jai nesugebi, kam postą imi jai sunku? Tai ir mesk lauk jai įrodymų, neturi pats pasirinkai savo kelią, čia tas pats kaip skiesčiau, jog SandKing`as mano čia susibugino, gražinkit nes dingo... Pats irgi ne ką geriau, gaila foto nepadariau, turiu vieną star prašau baudos, šaudo... Agirdi tau čia ne ryžas, kad gaujiniams baudų nedalinti, čia tokios taisyklės nėra, visi lygus visiems baudas privalot duoti, nebent yra tam tikras laikas...

 

 

Yo yo yo.. Rokas man leido kurti savo taisykles ties čia, aš padariau taisyklę jog kenkėjai (a.k.a gaujiniai) neturėtų gauti baudų, būtų sodinami į kalėjimą, taip apsaugant civilius nuo jūsų DM'ų ir pan.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vaikas, čiuožk iš čia tave nečiulbino temoje, laisvas. Įspėjimas forumo.

 

 

 

Tai vat ir laisvas, jai nesugebi, kam postą imi jai sunku? Tai ir mesk lauk jai įrodymų, neturi pats pasirinkai savo kelią, čia tas pats kaip skiesčiau, jog SandKing`as mano čia susibugino, gražinkit nes dingo... Pats irgi ne ką geriau, gaila foto nepadariau, turiu vieną star prašau baudos, šaudo... Agirdi tau čia ne ryžas, kad gaujiniams baudų nedalinti, čia tokios taisyklės nėra, visi lygus visiems baudas privalot duoti, nebent yra tam tikras laikas...

 

Kertam, kad tau nėra net 17, o bandai primest rimtą vyrą? :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wowowowowowo kokie čia išsireiškimai, čia tipo vertimas, nes nepatinka mano pavaduotojas? O galbūt aš nepatinku ? :D O galbūt tikitės jog Bass'as paėmė antrą vietą(:DDDDDDD), darbuotojas buvo įspėtas žodžiu, kaip yra parašyte taisyklėse, kiekvienam darbuotojui taikomos individualios bausmės pagal nudirbtą darbą mūsų firmoje, Edvinas dirbo gerai, todėl buvo nubaustas žodiniu įspėjimu pradžiai ^^

 

 

Važiuoja kita kelio puse, tai rašykit papeikimus, nubausim tuos kurie taip daro.

 

Dar kartą pasikartosiu: Yra parašyta jog kiekvienas darbuotojas yra baudžiamas individualiai pagal jo darbo našumą firmoje, kadangi Edvinas dirba gerai, todėl jis apsiėjo pradžiai su žodiniu įspėjimu.

Tu irgi kadras, gal direktorius, admin`us ir vip`us irgi bausti individualiai? Šiame serve visi lygus, visiems taisyklės vienodos, acičiuhink ir nebeuostyk deguonies, matau smegenėles spaudžia, jokie čia vertimai, tiesiog pavaduotojas pareigomis nesirūpina, įrodymus numeskit, nėra įrodymų? Free star, vsio... Susirenka ryžikai žaist mokėtojai...

 

 

 

Kertam, kad tau nėra net 17, o bandai primest rimtą vyrą?  :)

 

O tu taiklus, man 16, bet kertam, kad tau 17 ir esi bukesnis už mane jai toks mąstymas tavo? :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu irgi kadras, gal direktorius, admin`us ir vip`us irgi bausti individualiai? Šiame serve visi lygus, visiems taisyklės vienodos, acičiuhink ir nebeuostyk deguonies, matau smegenėles spaudžia, jokie čia vertimai, tiesiog pavaduotojas pareigomis nesirūpina, įrodymus numeskit, nėra įrodymų? Free star, vsio... Susirenka ryžikai žaist mokėtojai...

 

 

 
 

O tu taiklus, man 16, bet kertam, kad tau 17 ir esi bukesnis už mane jai toks mąstymas tavo? :)

 

Tai matosi, kad tau 16... Pienburnis už laido bando kažką įrodyt. Jug nieko nepakeis, kad tu čia verki... Argi netaip? :*

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu irgi kadras, gal direktorius, admin`us ir vip`us irgi bausti individualiai? Šiame serve visi lygus, visiems taisyklės vienodos, acičiuhink ir nebeuostyk deguonies, matau smegenėles spaudžia, jokie čia vertimai, tiesiog pavaduotojas pareigomis nesirūpina, įrodymus numeskit, nėra įrodymų? Free star, vsio... Susirenka ryžikai žaist mokėtojai...

 

 

 
 

O tu taiklus, man 16, bet kertam, kad tau 17 ir esi bukesnis už mane jai toks mąstymas tavo? :)

 

 

Tu nesinervuok, nepaeina čia tie jūsų papeikimai, kad ir kaip stengtumeis. Dabar tu logiškai pamąstyk: darbuotojas rodo pastangas, pavyzdingą darbą firmoje, padaro klaidą, aš žinoma nenoriu prarasti gero darbuotojo, todėl jį pradžiai nubaudžiu moralu, žodiniu įspėjimu, o jeigu tai kartojasi tada jau imuosi "raštinių sankcijų". O jeigu darbuotojas yra nekoks, nerodo noro dirbti šioje firmoje, daro išvien pažeidimus, aš jį baudžiu raštinėmis sankcijomis iškarto. Edvino buvo pirmas variantas, todėl ir gavo žodinį įspėjimą ^^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai matosi, kad tau 16... Pienburnis už laido bando kažką įrodyt. Jug nieko nepakeis, kad tu čia verki... Argi netaip? :*

Pienburni dabar tam serve apsiverksit, net nematysit tos bazes, tik biški pakntekit !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pienburni dabar tam serve apsiverksit, net nematysit tos bazes, tik biški pakntekit !

 

Kokie išsireiškimai, kaip visada pasikėlę mūsų skusta*cenzūra*ai! Žlugdot čia fūristus, žlugdot čia Toškės gaują, žlugdot visus, bet tik po to suprantat jog patys žlugę esat ^^.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai matosi, kad tau 16... Pienburnis už laido bando kažką įrodyt. Jug nieko nepakeis, kad tu čia verki... Argi netaip? :*

 

Pienburnis? Gal, bet smegenų daugiau, nei pas tave plytų maiše.

Tu nesinervuok, nepaeina čia tie jūsų papeikimai, kad ir kaip stengtumeis. Dabar tu logiškai pamąstyk: darbuotojas rodo pastangas, pavyzdingą darbą firmoje, padaro klaidą, aš žinoma nenoriu prarasti gero darbuotojo, todėl jį pradžiai nubaudžiu moralu, žodiniu įspėjimu, o jeigu tai kartojasi tada jau imuosi "raštinių sankcijų". O jeigu darbuotojas yra nekoks, nerodo noro dirbti šioje firmoje, daro išvien pažeidimus, aš jį baudžiu raštinėmis sankcijomis iškarto. Edvino buvo pirmas variantas, todėl ir gavo žodinį įspėjimą ^^

Aš ir nesinervuoju. :D

 

 

Kokie išsireiškimai, kaip visada pasikėlę mūsų skusta*cenzūra*ai! Žlugdot čia fūristus, žlugdot čia Toškės gaują, žlugdot visus, bet tik po to suprantat jog patys žlugę esat ^^.

 

Bent jau ne mėmes/locheliai esam kaip tu. :)

 

 

Gerai, nebepostinkit laukit verdikto. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirmas servas kur PD be smegenu. Niekas nieko nebando verst, bet kam priimt 12 metu vaikus kurie nesupranta kas tas NON RP, freestar ir t.t. O + pavaduotojas uz freestar duoda perspejima nors turetu buti ismestas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pienburnis? Gal, bet smegenų daugiau, nei pas tave plytų maiše.

Aš ir nesinervuoju. :D

Gerai, nebepostinkit laukit verdikto. :)

 

Dėl verdikto grynai iš burnos ištraukei žodžius, o kad nesinervuoji, tai oioioi nepasakyčiau ^^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirmas servas kur PD be smegenu. Niekas nieko nebando verst, bet kam priimt 12 metu vaikus kurie nesupranta kas tas NON RP, freestar ir t.t. O + pavaduotojas uz freestar duoda perspejima nors turetu buti ismestas.

už free star visiems buvo sudėti įsp. po to laiko kai buvo paskelbti būtini įrodymai nepateikia gauna jau yra gave nemažai nežinot nekalbat

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kokie išsireiškimai, kaip visada pasikėlę mūsų skusta*cenzūra*ai! Žlugdot čia fūristus, žlugdot čia Toškės gaują, žlugdot visus, bet tik po to suprantat jog patys žlugę esat ^^.

O va šitų mielas Deividas_Energy nereikėjo sakyti :) juk žinai jog tu esi žlugęs jau nuo lm* laikų . ir mažiau kalbėt apie kitus, o dėl jūsų pamatysit, tik nepradėkit jūs papeikimų ar Rokui verkt :*

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kokie išsireiškimai, kaip visada pasikėlę mūsų skusta*cenzūra*ai! Žlugdot čia fūristus, žlugdot čia Toškės gaują, žlugdot visus, bet tik po to suprantat jog patys žlugę esat ^^.

Fūristai nekentėjo kolkas, nes neturėjom gun, pažiūrėsim rytou:), Toške? Pasižiūrėk nei vienos zonos neistengė prieš mus pasiimt, išdaužem visus, jumis pamatysi Deividai_Energy kitaip žinomas kaip ryžyno ožiu :):)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Košė makalošė verda, noriu ir aš pasisakyti kur ta jūsų direktoriau anketoje minėta lygybė aa? Kažkaip greit pamirštama ka žadėjome, kalbėjome ir jau nauja dainelė giedama apie gerai dirbantį ir tam kur nesiseka ar nerodo iniciatyvos. Va iš taves tokio dalyko nesitikėjau. Sėkmės toliau nieko prieš neturiu tiesiog ir aš čia pasireikšt užsimaniau.

peace ! Haters gona hate !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Dovis_Gtx  Teddy_Wiliams  Svečias  Nojus_Sliuzas 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.