Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Tavo ateities profesija

Hui_Baton

Rekomenduojamas pranešimas

Sveika greenside.LT tauta, senai galvojau sukurti šią temą. Manau šiame projekte jau yra, žmonių kurie jau suplanavę savo "ateitį" ir ką jie veiks(dirbs). 

 

Jei kažkam rūpės, kokia mano profesija tai Programavimas (Sulaukus pilnametystęs išskrendu į anglija mokintis).

 

Jei jūsų profesija reikalaus mokslo užsienyje Taippat parašykite, galbūt surasime bendrų interesų ir pagelbės abiems ateityje (bendru klausimų ir kt)

 

Ar labiau patinka tokie darbai (sunkūs)? Kuri reikalauja jėgos ir ištvermės

 

Hard-work2.png

 

Ar patinka sedėti namuose(prie kompiuterio, dirbant) ir užsidirbti pinigus?

publisher_img.jpg

 

Ar labiausiai patinka ofise ir tvarkyti poperius ir t.t?

 

employee_ben_new_web.jpg

 

 

Tema sukurta įdomumo tikslams.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nors ir patinka dirbti jėga, bet nesu durnas, nearsiu visą gyvenimą kitiem, visada maloniau kai tau dirba, nei dirbti kitam. Mokinsiuos verslą,  (angliškai business and accountancy). Gyvenu Anglijoje joje ir mokinsiuos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Noriu į kriminalistiką arba teisę ir policijos veiklą. Visa tai Lietuvoje. :D

 

pažystami ėjo į teisę ir kriminalistiką

 

Į teisė ejo ir neleido testi "širdies " kažkas yra... nesamone žodžiu

 

o į kriminalistika, nežinau jau užkrito tas dalykas kur norėjo eiti... paredaguosiu jei prisiminsiu... Tai dėl to jog teistumas buvo, ginklinis užpuolimas. O dar vienas geras (draugas, vaikystės draugas, brolio draugas) irgi ėjo nepriemė bet žodžiu stiprūs reikalavimai, ir tie reikalavimai žiauriai šūdini... del kazkokios nesamones atmeta žmogų... nu žodžiu sėkmės tau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pažystami ėjo į teisę ir kriminalistiką

 

Į teisė ejo ir neleido testi "širdies " kažkas yra... nesamone žodžiu

 

o į kriminalistika, nežinau jau užkrito tas dalykas kur norėjo eiti... paredaguosiu jei prisiminsiu... Tai dėl to jog teistumas buvo, ginklinis užpuolimas. O dar vienas geras (draugas, vaikystės draugas, brolio draugas) irgi ėjo nepriemė bet žodžiu stiprūs reikalavimai, ir tie reikalavimai žiauriai šūdini... del kazkokios nesamones atmeta žmogų... nu žodžiu sėkmės tau :D

Jo cmeke labai kimba. Kaip ir minėjai (kad dėl širdies) tai ir iš kitų žmonių tą patį girdėjau. O mano draugas dar neperėjo dėl plokščiapedystės, kitas dėl akių, o draugė nuo per didelio spaudimo (iš jaudulio pakilo). Ir ačiū už palinkėjimą :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jo cmeke labai kimba. Kaip ir minėjai (kad dėl širdies) tai ir iš kitų žmonių tą patį girdėjau. O mano draugas dar neperėjo dėl plokščiapedystės, kitas dėl akių, o draugė nuo per didelio spaudimo (iš jaudulio pakilo). Ir ačiū už palinkėjimą :D

 

Nu bet durnai daro visgi... o sako jog yra mažai dirbančių... tai kad durni yra todėl ir mažai yra ;D

 

 

Baigiu šulę ir į Angliją pas dėdę.

 
O tai ką ten veiksi?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na bent aš tai žadu pabaigus 12 - klasių šiaušt į Varėna ir mokytis vidaus apdailos specialybės kadangi mano dėdė yra dėstitojas nesunkiai pateksiu į nemokamus mokslus ir kiek girdėjau tai būną dąžniausiai sezoninis darbas kadangi vasarą ir taip nuobodžiauju žadu kažko gyvenime pasiekt kadangi profesija nereikalauja labai daug jėgu manau tai mano pašaukimas ^_^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Nu bet durnai daro visgi... o sako jog yra mažai dirbančių... tai kad durni yra todėl ir mažai yra ;D

 

 
 
O tai ką ten veiksi?

 

Dirbsiu pas dėdę. Dar nežinau, bet gal IT mokysiuos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš galvoju baigęs mokyklą skrist Anglijon... Bet nesinori palikti visus draugus ir t.t. Lietuvoj aišku nėra tokių universitetų stiprių, bet jų pilnai užtenka, kad susirastum darbą Lietuvoj ir nereiktų dirbti kurnors Ukuose. Mano pasirinkimas šiuo metu tai programavimas VU (Vilniaus universitete) arba KTU (Kauno technologijų universitete). Labiau prijaučiu Vilniui, bet sako, kad KTU geriau paruošia IT'yšnikus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.