Jump to content

Saimonas_Boss

Neaktyvus

 • 18

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Saimonas_Boss

 • Gimtadienis 2000.07.04

Paskutiniai profilio lankytojai

2.681 profilio peržiūros
 1. Tai tu nesupratai esmės? Čia pinjatų ir yra tokia esmė "Suraskite ją ir sušaudykite". O užuomina yra t.y.: paminėtas miestelis. Tai ir yra kontrargumentas į tavo teiginį, kad to tikrai nereikia. Be to, aš taip pat esu naujokas ir pastebėjau tai, kad kiekviena pinjata išskyrus 4 - to miestelio yra šalia medelynų. Paprastiems serverio žaidėjams: /kviesti > Taxi; prašyti per /padmins; paprašyti šiaip važiuojančio; pačiam pasinaudojus nuomos mašiną, dviratį, nuosavą ar darbinį transportą; VIP nariai: yra VIP stotelės, kurios padeda lengvai keliauti, o paskui tiesiog nuomos dviratis ir nuvažiuoji. Administratoriai: pasidarai /atp į tą vietą, jeigu tau yra problema ir nukeliauji, paprašai per administratorių pokalbius (/a) Tikrai nėra point'o daryti šito.
 2. Nesutinku. Kuo šis serveris ir yra ypatingas? Visi esantys darbai suteikia tokias paslaugas, kurias minimaliai gali įgauti VIP nariai ir administratoriai. Kuo mažiau privilegijų administratoriams ir VIP nariams - tuo šauniau.Gi yra užuomina pinjatos pranešime "Suraskite ir sušaudykite ją"
 3. Jeigu kam nors įdomu, pažiūrėkit atsiliepimą . PS: parduodu Jester, Full X-LOW (be galinio bamperio tik). Noriu nors 150'000€

 4. IR BE TO KĄ DOMINA FULL XLOW (BE GALO TIKTAI) JESTERIS, 140 - 150K PM

 5. Jeigu kam nors įdomu. 

   

 6. Gal kam įdomu bus.

   

 7. Na, žaidžiu jau daugiau negu dvi savaites šitame serveryje, tad galiu pilnai parašyti šiokią tokią nuomonę! Šis serveris, kad ir kaip gaila, vėl manyje pažadino norą žaisti prie kompiuterio, o ypač SA:MP. Paskutinį kartą toksai dalykas buvo atsitikęs prieš daugiau negu 4 metus, 2012 metais. Iš tikrųjų, šio serverio stabilumas yra palaikomas trejopai. Ką gi turiu omenyje? Visu pirma, norėčiau pakalbėti apie pačias serverio sistemas. Per pirmąsias dienas man krito į akį tai, kad kiekvienas dalykas yra kruopščiai, informatyviai ir nuosekliai aprašomas, nėra naudojamos paprastos GUI lentelės, tinkamai atrinktos spalvos, vietoje yra pabraukimai, uždėtas kursvyras ir kt. Keliaujant toliau - buvau LABAI sužavėtas darbo sistemomis. Kiekvienas atskiras darbas turi jam skirtą veiklą, kurios vis kitam darbe yra visiškai skirtingos. Dėl šito kriterijaus serveryje tikrai yra mažinamas rutinos atsiradimas. Kolektyvas tarp bendradarbių yra ganėtinai geras, visi maloniai bendrauja. Vienas minusas, kad būten tą dieną, kai pasiekėmė 300 žaidėjų rekordą, daugelis žaidėjų "pyko" vieni ant kitų, kad yra iš kito serverio, kad čia atkeliauja tiesiog pačytinti, pakenkti arba parinkti nemokų dovanų (kai dalino /tdezes, /sdezes) ir vėliau jas prastumti. Tai tikrai sumažino serverio koordinaciją... Buvau tikrai dėl to labai nusivylęs. Čyterių veikla šitame serveryje nėra tokia aktyvi. Nežinau tiksliai, kaip veikia "Anti-cheat" sistema. Bet gal dėl jos čyteriams ir neina čia įsivažiuoti. Labai įdomiai yra padaryta su darbais su pakvietimu. Atrodo, pastebėjau tokį dalyką, kad kiekvienas darbas yra neatskiriama šio serverio dalis. Visi darbai yra savitai sujungti, be vieno iš jų serverio stabilumas iš tiesų pasvirstų. Kiekvienas iš jų atlieka svarbų vaidmenį "GreenSide" serveryje. Vieni iš jų: veža žaidėjus; gabena mašinas; gydo, suteikia gyvybių serverio žaidėjams; remontuoja ir palaiko tvarką kartu su policininkais mechanikai. Vienintelis, bet tikiuosi laikinas, trūkumas kol kas yra: serverio nusikalstama veikla. Nėra gaujų, nusikaltėlių skaičius tikrai mažas, nėra jokių grobimų, okupacijų, reidų, šturmų ar šiaip kokios rimtos veiklos... Na, bet tikiuosi, sekančiame atnaujinime viskas pasikeis į kitą pusę ir serveryje neutralumas pagaliau sumažės.. Taigi bendras serverio įvertinimas yra: 10/10. Jokių realiai neištaisomų trukūmų nėra, serveris tikrai turi kur tobulėti, serverio tikrai laukia puiki ateitis, nauji žaidėjai, dideli rekordai ir visa kita.
 8. Nupirkit kas mano Jester už (180k), full XLOW (tik ne galinis bamperis, bet jo ir nereikia ten). PM thanks

 9. Parduodu šitą turtą: 

  Bei parduotu dvi /TDEZES už 18'000€. /sms serveryje (Saimonas_Boss) arba PM.

 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Saimonas_Boss 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): VINCENT (bagažinė tuščia): JESTER (bagažinė tuščia): 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): VINCENT: JESTER: 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Vincent nuo 12'000€, Jester nuo 200'000€ 5. Papildoma informacija: Rida yra pakitusi (padidėjusi)
 11. Nesuprantu koks pointas darbo biržoje nepakeisti informacijos? rašo, kad atranka vyksta, nors chui niekas nevyksta kmr

 12. Davai, ekspertai, kokia vertė (nesigaudau nei kiek): 

   

  1. Lukas_Venturas

   Lukas_Venturas

   0.7l ir susitariam.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...