Saimonas_Boss

Narys

Saimonas_Boss

Narys
 • ID

  1159
 • Turinio skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

2.369 profilio peržiūros
 1. Saimonas_Boss

  Siūlau įdėją su ''PINJATA''

  Tai tu nesupratai esmės? Čia pinjatų ir yra tokia esmė "Suraskite ją ir sušaudykite". O užuomina yra t.y.: paminėtas miestelis. Tai ir yra kontrargumentas į tavo teiginį, kad to tikrai nereikia. Be to, aš taip pat esu naujokas ir pastebėjau tai, kad kiekviena pinjata išskyrus 4 - to miestelio yra šalia medelynų. Paprastiems serverio žaidėjams: /kviesti > Taxi; prašyti per /padmins; paprašyti šiaip važiuojančio; pačiam pasinaudojus nuomos mašiną, dviratį, nuosavą ar darbinį transportą; VIP nariai: yra VIP stotelės, kurios padeda lengvai keliauti, o paskui tiesiog nuomos dviratis ir nuvažiuoji. Administratoriai: pasidarai /atp į tą vietą, jeigu tau yra problema ir nukeliauji, paprašai per administratorių pokalbius (/a) Tikrai nėra point'o daryti šito.
 2. Saimonas_Boss

  Siūlau įdėją su ''PINJATA''

  Nesutinku. Kuo šis serveris ir yra ypatingas? Visi esantys darbai suteikia tokias paslaugas, kurias minimaliai gali įgauti VIP nariai ir administratoriai. Kuo mažiau privilegijų administratoriams ir VIP nariams - tuo šauniau.Gi yra užuomina pinjatos pranešime "Suraskite ir sušaudykite ją"
 3. Saimonas_Boss

  Konkursas iš GTA 5

  20
 4. Na, žaidžiu jau daugiau negu dvi savaites šitame serveryje, tad galiu pilnai parašyti šiokią tokią nuomonę! Šis serveris, kad ir kaip gaila, vėl manyje pažadino norą žaisti prie kompiuterio, o ypač SA:MP. Paskutinį kartą toksai dalykas buvo atsitikęs prieš daugiau negu 4 metus, 2012 metais. Iš tikrųjų, šio serverio stabilumas yra palaikomas trejopai. Ką gi turiu omenyje? Visu pirma, norėčiau pakalbėti apie pačias serverio sistemas. Per pirmąsias dienas man krito į akį tai, kad kiekvienas dalykas yra kruopščiai, informatyviai ir nuosekliai aprašomas, nėra naudojamos paprastos GUI lentelės, tinkamai atrinktos spalvos, vietoje yra pabraukimai, uždėtas kursvyras ir kt. Keliaujant toliau - buvau LABAI sužavėtas darbo sistemomis. Kiekvienas atskiras darbas turi jam skirtą veiklą, kurios vis kitam darbe yra visiškai skirtingos. Dėl šito kriterijaus serveryje tikrai yra mažinamas rutinos atsiradimas. Kolektyvas tarp bendradarbių yra ganėtinai geras, visi maloniai bendrauja. Vienas minusas, kad būten tą dieną, kai pasiekėmė 300 žaidėjų rekordą, daugelis žaidėjų "pyko" vieni ant kitų, kad yra iš kito serverio, kad čia atkeliauja tiesiog pačytinti, pakenkti arba parinkti nemokų dovanų (kai dalino /tdezes, /sdezes) ir vėliau jas prastumti. Tai tikrai sumažino serverio koordinaciją... Buvau tikrai dėl to labai nusivylęs. Čyterių veikla šitame serveryje nėra tokia aktyvi. Nežinau tiksliai, kaip veikia "Anti-cheat" sistema. Bet gal dėl jos čyteriams ir neina čia įsivažiuoti. Labai įdomiai yra padaryta su darbais su pakvietimu. Atrodo, pastebėjau tokį dalyką, kad kiekvienas darbas yra neatskiriama šio serverio dalis. Visi darbai yra savitai sujungti, be vieno iš jų serverio stabilumas iš tiesų pasvirstų. Kiekvienas iš jų atlieka svarbų vaidmenį "GreenSide" serveryje. Vieni iš jų: veža žaidėjus; gabena mašinas; gydo, suteikia gyvybių serverio žaidėjams; remontuoja ir palaiko tvarką kartu su policininkais mechanikai. Vienintelis, bet tikiuosi laikinas, trūkumas kol kas yra: serverio nusikalstama veikla. Nėra gaujų, nusikaltėlių skaičius tikrai mažas, nėra jokių grobimų, okupacijų, reidų, šturmų ar šiaip kokios rimtos veiklos... Na, bet tikiuosi, sekančiame atnaujinime viskas pasikeis į kitą pusę ir serveryje neutralumas pagaliau sumažės.. Taigi bendras serverio įvertinimas yra: 10/10. Jokių realiai neištaisomų trukūmų nėra, serveris tikrai turi kur tobulėti, serverio tikrai laukia puiki ateitis, nauji žaidėjai, dideli rekordai ir visa kita.
 5. Saimonas_Boss

  Parduodu Jester, Vincent.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Saimonas_Boss 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): VINCENT (bagažinė tuščia): JESTER (bagažinė tuščia): 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): VINCENT: JESTER: 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Vincent nuo 12'000€, Jester nuo 200'000€ 5. Papildoma informacija: Rida yra pakitusi (padidėjusi)
 6. Saimonas_Boss

  Parduodu mašiną "Vincent"

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Saimonas_Boss 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Mašinos pavadinimas: "Vincent". Rida šiuo metu siekia lygiai 100. Tune dėžių privalumus pamatysite nuotraukose, bagažinė tuščia. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): http://imgur.com/a/dR6mE 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Jos kaina (mašina + tune dėžė) (5'000 + 15'000) = 20'000, tai bent nuo 15'000€ 5. Papildoma informacija: Esu naujokas, todėl manęs neapgaukite jeigu iš tiesų šita mašina yra daug verta. Ir nesijuokite jeigu čia #shitpost, nes tikrai nieko kol kas nenusimanau, o pinigų stygius yra, reikia verslo, reikia mašinų - reikia suktis.
 7. Saimonas_Boss

  Laimėk skiną "Ammunation Salesman"

  Saimonas_Boss, numeris 3.
 8. Saimonas_Boss

  Emigruoju Saimonas_Boss

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Saimonas_Boss Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Užsiregistravęs starto dieną, nelošiau iki dabar. Nuo šiol pradėsiu čia žaisti. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš įvairių asmenų, rekomendavo, todėl ir žaidžiu. Kiekvieno darbo sistema yra tokia gera, kad gali prilygti kiekvienam atsilikusiam serveriui. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes praeitas serveris yra totali nesąmonė. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, gaila, susimoviau daug kartų. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visuose šiaip jau esu dirbęs, bet tik be pakvietimo. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Jau viską atmintinai maždaug moku, svarbesnias vietas bent jau. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, tik dviračių tas atsiradimas labai keistas Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau šiaip dažnai, bet tik dėl paprasčiausių klausimų. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko dar. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Labai daug informacijos, o tai ir yra šio serverio pliusas. Informacija pateikta labai gražiai, gražus visas estetinis vaizdas. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Dėl fūrų teisių - perspėti, kad reikia pasiimti priekabą... Daugiau viskas puiku!
 9. Saimonas_Boss

  [!] Tank'o Parašų galerija | Update v0

  Visai gražiai atrodantys, galėjai gal sharpo biški įmesti. Ir žiūrėk daryk mažesnius, tarkim 450x175 arba 450x150 ar panašaus kažką (pikseliais žinoma čia). Stockai lievi, tiktai paskutinis gražus, raudona audinė, krč ledinis tas parašas. Tai tik dvi problemos: sumažink dydį ir HD įkelk, arba geriau netampyk tai stockų. Ištampei ir taip gavosi, gal ir visai normaliai būtų atrodę dar:) mldč šiaip
 10. Saimonas_Boss

  Įdėja,žaidėjo profilio coveris

  Siūlau padaryti tik tai nuo tam tikro kiekio pranešimo. ~~~~~~~ Žaidėjai ką tik užsiregistravę forume iš tikro nebus "ateities" žaidėjai, o tiesiog ant coverio pridės reklamų, o už reklamas pagr. administracija manau tiktai užbanins, nesivargins su ištrinimais ir t.t., o ištikimi projekto lankytojai, turintys daug pranešimų manau to nedarys.
 11. Saimonas_Boss

  Pagalbos dėl PlayStation2

  Sveiki "GreenSide.LT" forumo lankytojai. Atistiko tokia problema su PlayStation2 (slim) konsole. Perspėju, geriau rašykite tiktai tie kas nusimanote apie tai arba bent jau kokias rekomendacijas duokite - viską išbandysiu. Prieš gerokus penkerius metus man PlayStation2 pasileido visiškai gerai, nebuvo jokių problemų (pasileido ir originalūs ir neoriginalūs žaidimai) apibendrinus galima pasakyti, kad skaitė visus diskus, lazeris, "varikliukas" darbavosi puikiai, kortelė buvo atrišta. Užvakar bandžiau vėl pajungti konsole ir neskaito NEORIGINALIŲ diskų... originalius turiu 4 ir visus skaito. Maniau, kad kortelę pakeičiau, bet kad ne. Nė karto nesu keitęs kortelės per penkerius metus... Siūlykite visokius būdus, kaip būtų galima patvarkyti ir gal dar kažkas nusimanote ir žinote apie tokį dalyką - "kortelės perrišimą"? Nepasakokite tiktai tokių dalykų, kaip "apsivalyk diskus su servetėle ir pnš..." Dėkoju labai kas padės! P.S. lazerio, varikliuko ir konsolės keisti nelabai noriu.