M'Rashford

Narys

M'Rashford

Narys
 • ID

  11874
 • Turinio skaičius

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Visi M'Rashford pranešimai

 1. M'Rashford

  [REL] Picų Dėžės

  Anketa skirta pasidalinti rasta ar padaryta modifikacija: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: M_R Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): Picų dėžės Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): apačioje viskas Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): apačioje viskas Charlie Pizza Čili Picos download link : https://www.upload.ee/files/9242394/Pic__D___s.rar.html jei bus repų, bus ir įdomesnių modų.
 2. M'Rashford

  Prasau uzbluokuoti Marcus_Rashford

  jau antras atvejis man toks kai kažkokiu mistiniu būdu kažkam nrg sprogsta, nuostolius juk atlyginau koks man tikslas ją sprogdint.
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marcus_Rashford• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Tamsos_Tvarkdarys• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas. Nesupratau prikolo nes prisijungiau ir po minutės gavau baną.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/5MO1ZjX• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/G9nHqbE
 4. M'Rashford

  Tamsos_Tvarkdarys užblokavo  Marcus_Rashford

  Kas čia do huine, prisijungiau į servą pražaidžiau minutę ir *cenzūra* banas.
 5. M'Rashford

  [REL] Pyrex 23

  A N K E T A 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marcus_Rashford 2. Jūsų norima modifikacija: Apačioje 3. Modifikacijos apibūdinimas: Apačioje 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: ne download link: https://www.upload.ee/files/9150378/pyrex23.rar.html kam reikės tas panaudos, kažkada buvo daug norinčių jo.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? – M_RKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin'ai, HUD, kita) – skin Komentaras apie modifikaciją (nebūtina) – Vaizdo medžiaga (Foto/Video) – Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda – nemačiau, kad būtų kažkur bent kažkiek panašus mediko skinas į lietuvišką tai turėkit download link: http://zipansion.com/qlp4 credits: ClassicRus ir aš (tik pertekstūrinau) daug
 7. M'Rashford

  Jefferson Ballas Thugz

  kokio tu *cenzūra*io maišai tikrą gyvenimą su virtualiu ?
 8. kodėl atrodo visi modai lq? p.s su zmodeler nesukursi modų. patariu tau užsiimti vieną projektą ir ties juo dirbt, o ne pradėjus prie vieno projekto emigruot prie kito. keep working.
 9. M'Rashford

  ieskau kokio nors grazaus enb color mod

  yra toks dalykas kaip modifikacijų shopas patariu čia užsisakyt - http://greenside.lt/index.php?/topic/39707-jacko-modifikacij%C5%B3-shopas/ p.s colormodas gali būti šviesus/tamsus/normalus, enb gražus/baisus/veidrodis ir same shit.
 10. M'Rashford

  Giveaway 150.000$!

  Marcus_Rashford
 11. Prediktai. Aštuntfinalio poros: „Manchester City“ – „Monaco“ Madrido „Real“ – „Napoli“ Lisabonos „Benfica“ – Dortmundo „Borussia“ Miuncheno „Bayern“ – Londono „Arsenal“ „Porto“ – „Juventus“ PSG – „Barcelona“ Lėverkuzeno „Bayer“ – Madrido „Atletico“ „Sevilla“ – „Leicester City" Bšk argumentų įmesiu. Raudonai pažymėta turėtų laimėti užtikrintai. Žalia pažymėta turėtų būti sudėtinga kovą tačiau arčiau pergalės yra žaliai pažymėta komandą.
 12. M'Rashford

  Modifikacijų krautuvėlė

  Anketa: 1. Jūsų norima modifikacija: Skin 2. Modifikacijos apibūdinimas: link vat būtent šito skino, o ne Frankio. https://www.flickr.com/photos/[email protected]/27101440200/in/dateposted/ 3. Ar turite brolį/sesę?: ofc 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marcus_Rashford
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marcus_Rashford • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Edga_Bmw • Už ką buvote užblokuotas ?: Apgaudinėjimai • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Nespėjau padaryt. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://imgur.com/a/QbSNn Dar kartą sakau, nieko neapgavau o kaip tik padėjau žaist kauliuką dviem žaidėjams iš didelių sumų. Buvo sutarta kai jie žaidė anksčiau kelis kartus, jog 10% sumos gaudavau nuo prizo. (100k - 10k)
 14. Žmogau, jei esu naujokas reikia ir parašyti į taisykles, jog negalima tarpininkauti iš kur man žinoti?
 15. Apie kauliukus, Kadangi daugėja apgavysčių žaidžiant /kauliukai su tarpininku (dažniausiai administratoriumi) privalau visiems viešai pranešti, jog apgavystės atveju administracija jums negrąžins nė cento, todėl galite nekurti temų pagalbos skiltyje, nes tai nieko nepakeis. Administracija tam ir yra padariusi limitą žaidžiant kauliukais, todėl prašom tų limitų ir laikytis, nes su savo tokiais žaidimais tik darote žaidimą lengvesnį naujokams, ką aš laikau problema. Nėra parašyta, jog negalima tarpininkauti kai kauliuką žaidžia. Niekas nebuvo apgautas.
 16. Marcus‘Rashford Zmodeler parduotuvė | Modifikacijų krautuvėlė Taisyklės: 1.Negalima užsisakyti modifikacijos bet jai skirtos anketos. 2.Negalima rašyti bereikšmių pranešimų. 3.Jei modifikaciją tinka, privalote atsiskaityti per 24h 4.Užsisakinėjant daugiau nei 1 modifikaciją rašyti viską į vieną pranešimą. [išimtis: Jeigu užsisakinėjat ir ieškojimo ir Zmodeler, tada atskirtai dvi anketos privalo būti] Juodasis sąrašo taisyklės: 1.Privalote mokėti 2 kartus daugiau už pateiktą modifikaciją. 2.Neprašyti ištraukti jūsų iš juodajo sąrašo. 3.Juodajame sąraše esantys asmenis yra iš jo ištrinami po tam tikro laiko. Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė: 2.Kokios Ieškote modifikacijos: 3.Kiek žadate sumokėti: Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė: 2.Kokią modifikaciją norite, kad paeditinti: 3.Norimo darbo pavyzdys (apibūdinat ką reik tiksliai editint): Kainoraštis | Modifikacijų krautuvėlė. ENB/Colormod/Timecyc – 2.000 Eurų Efektai/Keliai/Tekstūros – 5,000 Eurų Hudai – 5.000 Eurų Automobiliai/Skinai – 2,500 – 7,000 Eurų Ginklai/Ped – 5.000 Eurų Cleo – 3,000 Eurų Kainoraštis | Zmodeler parduotuvė Kainos nėra paskirstytos, kaina yra susitariama prieš darant modifikaciją, modifikaciją niekad nėra pateikiama pirmiau nei pinigai. Kita info: + Rep ant temos reiškia jog gausite 25 % nuolaidą (2 pirkiniam) Darbuotojai yra ieškomi Pasiekimai: Krautuvėlė atidaryta 2016-11-29 Juodasis Sąrašas: 1.Vardas_Pavardė [Nusižengimas] [Data] [Trukmė]
 17. M'Rashford

  M'R - Modifikacijų ir Zmodeler Shop

  Rakinkit tema. Neturiu laiko tam.
 18. M'Rashford

  CS:GO gift giveaway

  Marcus_Rashford 14
 19. M'Rashford

  Padėkit sugalvoti V_P ir gausit prizą

  Jordon_Ibe Marcus_Slaughter Jarrett_Jack Richard_Jefferson JR_Smith Džei_Vi James_Gist Anthony_Randolph Jaka_Blazic Leo_Westermann Marko_Simonovic James_Anderson Bradley_Wanamaker
 20. M'Rashford

  M'R - Modifikacijų ir Zmodeler Shop

  Parašyk į a-ž. ką reikia tiksliai padaryti Gerai padarysiu.
 21. M'Rashford

  M'R - Modifikacijų ir Zmodeler Shop

  Pateiksiu per 48h, gal ir greičiau.
 22. M'Rashford

  M'R - Modifikacijų ir Zmodeler Shop

  Pateikti modifikacijos pavyzdžiai. Jei tiks atsakyk į A-Ž
 23. M'Rashford

  Paprasti parašiukai

  noice, visai gražu. keep working
 24. M'Rashford

  Giveaway ! Dabar jau vilos.

  Marcus_Rashford