Jerry_Lawson

Narys

Jerry_Lawson

Narys
 • ID

  9601
 • Turinio skaičius

  83
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

887 profilio peržiūros
 1. Jerry_Lawson

  PARDUODU LUSNA !

  120k
 2. Jerry_Lawson

  Peikiu Salvis_Gta

  Foreveris buvo medikų kanale, kuriame aš dirbu, kadangi mūsų medikų grupę sudaro ne mažas kiekis daug kas kalba, todėl jis juokėsi iš kitos priežasties. Atsiprašyt atsiprašiau, o dėl netyčinio kill pradėti papeikimus rašyti, vien iš mano pusės būtų gėda.
 3. Jerry_Lawson

  Peikiu Salvis_Gta

  Ne tas ID buvo, buvau paprašytas kill :| Tikiuos nesupyksi... Bet kadangi keikeisi, kai tave kėliau, teko atsakyti tuo pačių.
 4. Jerry_Lawson

  Peikiu Salvis_Gta

  AČIŪ Tau pirmasis peikiantysis žmogau Taip ir tikėjausi, jog būtent nuo TAVĘS gausiu papeikimą, nes kitiems neužkliūnu... Bet tebūnie, AFK stovėjai FAKTAS... Tačiau ar už picerijos yra skirta AFK zonai? Kam tada iš vis yra sukurtas pastatas pavadinimu "AFK zoną"? Afk zonoj nebuvai - Kicką gavai
 5. Jerry_Lawson

  PARDUOTA ištrint arba užrakint.

  Tr. priemonė parduota.
 6. Jerry_Lawson

  Parduodamas juodos spalvos Sultan

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Salvis_Gta 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Rida 1590km. Juodos spalvos [Reta] ne full tune, padoriai atrodantys, taipogi SWITCH ratai. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): http://imgur.com/a/o8eza 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Pradinė kaina 550k. 5. Papildoma informacija: Norint pasiūlyti siūlom kas 10k t.y. Jei 550k pasiūlė, siūlot 560k. Tr. priemonė parduota. Prašau užrakinti temą.
 7. Jerry_Lawson

  Parduodu daug įvairių skin!

  mafia boss 50k
 8. Jerry_Lawson

  Area Boys

  Sėkmes su gauja, bet nemanau ar būsit LABAI stipri, kadangi dabartinės kai žvėris kapojasi zonose... Gauja čj laikysis iki paskutinių centų, kai nebeturės už ką ginklus nusipirkt
 9. Jerry_Lawson

  Olandas ir 40fps lagshote

  Judi bąxūras Taip ir toleu
 10. CLEME mldc Aš už šia idėją Tik pridedu šios idėjos papildymą - Norėdamas ją parduoti mašina privalėtų stovėti sumappintoje aikštelėje už Skelbimų kontoros, bet būtent pardavinėjimui. Nupirkus tr. priemonė pas žaidėją atsirastų salono aikštelėje.
 11. Jerry_Lawson

  Prisistatau Erika_Benneti.

  Sveikutė, malonu ir vėl susipažinti - Winstonas
 12. Jerry_Lawson

  Pristatau Edgaras_Mix [atnaujinta]

  Sveikas malonu susipažint, pasirodo iš vieno miesto dar
 13. Jerry_Lawson

  UNBAN Salvis_Gta

  Nu tai driftinau ant kalno, per video matosi, jog nukirto mane motociklas ir skridau ant smėlio, šioje situacijoje nesu kaltas, kadangi nežinojau jog pro čia važiuosit
 14. Jerry_Lawson

  UNBAN Salvis_Gta

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Salvis_Gta • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Teddy_Wudson • Už ką buvote užblokuotas ?: Trūgdymas evento • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :