Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

M'Rashford

Neaktyvus

 • 53

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

910 profilio peržiūros
 1. Anketa skirta pasidalinti rasta ar padaryta modifikacija: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: M_R Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): Picų dėžės Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): apačioje viskas Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): apačioje viskas Charlie Pizza Čili Picos download link : https://www.upload.ee/files/9242394/Pic__D___s.rar.html jei bus repų, bus ir įdomesnių modų.
 2. jau antras atvejis man toks kai kažkokiu mistiniu būdu kažkam nrg sprogsta, nuostolius juk atlyginau koks man tikslas ją sprogdint.
 3. Kas čia do huine, prisijungiau į servą pražaidžiau minutę ir *cenzūra* banas.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marcus_Rashford• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Tamsos_Tvarkdarys• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas. Nesupratau prikolo nes prisijungiau ir po minutės gavau baną.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/5MO1ZjX• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/G9nHqbE
 5. A N K E T A 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marcus_Rashford 2. Jūsų norima modifikacija: Apačioje 3. Modifikacijos apibūdinimas: Apačioje 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: ne download link: https://www.upload.ee/files/9150378/pyrex23.rar.html kam reikės tas panaudos, kažkada buvo daug norinčių jo.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? – M_RKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin'ai, HUD, kita) – skin Komentaras apie modifikaciją (nebūtina) – Vaizdo medžiaga (Foto/Video) – Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda – nemačiau, kad būtų kažkur bent kažkiek panašus mediko skinas į lietuvišką tai turėkit download link: http://zipansion.com/qlp4 credits: ClassicRus ir aš (tik pertekstūrinau) daug
 7. ieškau gfx'erio. 

 8. kokio tu *cenzūra*io maišai tikrą gyvenimą su virtualiu ?
 9. kodėl atrodo visi modai lq? p.s su zmodeler nesukursi modų. patariu tau užsiimti vieną projektą ir ties juo dirbt, o ne pradėjus prie vieno projekto emigruot prie kito. keep working.
 10. yra toks dalykas kaip modifikacijų shopas patariu čia užsisakyt - http://greenside.lt/index.php?/topic/39707-jacko-modifikacij%C5%B3-shopas/ p.s colormodas gali būti šviesus/tamsus/normalus, enb gražus/baisus/veidrodis ir same shit.
 11. Prediktai. Aštuntfinalio poros: „Manchester City“ – „Monaco“ Madrido „Real“ – „Napoli“ Lisabonos „Benfica“ – Dortmundo „Borussia“ Miuncheno „Bayern“ – Londono „Arsenal“ „Porto“ – „Juventus“ PSG – „Barcelona“ Lėverkuzeno „Bayer“ – Madrido „Atletico“ „Sevilla“ – „Leicester City" Bšk argumentų įmesiu. Raudonai pažymėta turėtų laimėti užtikrintai. Žalia pažymėta turėtų būti sudėtinga kovą tačiau arčiau pergalės yra žaliai pažymėta komandą.
 12. Anketa: 1. Jūsų norima modifikacija: Skin 2. Modifikacijos apibūdinimas: link vat būtent šito skino, o ne Frankio. https://www.flickr.com/photos/[email protected]/27101440200/in/dateposted/ 3. Ar turite brolį/sesę?: ofc 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marcus_Rashford
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marcus_Rashford • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Edga_Bmw • Už ką buvote užblokuotas ?: Apgaudinėjimai • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Nespėjau padaryt. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://imgur.com/a/QbSNn Dar kartą sakau, nieko neapgavau o kaip tik padėjau žaist kauliuką dviem žaidėjams iš didelių sumų. Buvo sutarta kai jie žaidė anksčiau kelis kartus, jog 10% sumos gaudavau nuo prizo. (100k - 10k)

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...