M'Rashford

Narys

M'Rashford

Narys
 • ID

  11874
 • Turinio skaičius

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

709 profilio peržiūros
 1. M'Rashford

  [REL] Picų Dėžės

  Anketa skirta pasidalinti rasta ar padaryta modifikacija: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: M_R Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): Picų dėžės Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): apačioje viskas Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): apačioje viskas Charlie Pizza Čili Picos download link : https://www.upload.ee/files/9242394/Pic__D___s.rar.html jei bus repų, bus ir įdomesnių modų.
 2. M'Rashford

  Prasau uzbluokuoti Marcus_Rashford

  jau antras atvejis man toks kai kažkokiu mistiniu būdu kažkam nrg sprogsta, nuostolius juk atlyginau koks man tikslas ją sprogdint.
 3. M'Rashford

  Tamsos_Tvarkdarys užblokavo  Marcus_Rashford

  Kas čia do huine, prisijungiau į servą pražaidžiau minutę ir *cenzūra* banas.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marcus_Rashford• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Tamsos_Tvarkdarys• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas. Nesupratau prikolo nes prisijungiau ir po minutės gavau baną.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/5MO1ZjX• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/G9nHqbE
 5. M'Rashford

  [REL] Pyrex 23

  A N K E T A 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marcus_Rashford 2. Jūsų norima modifikacija: Apačioje 3. Modifikacijos apibūdinimas: Apačioje 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: ne download link: https://www.upload.ee/files/9150378/pyrex23.rar.html kam reikės tas panaudos, kažkada buvo daug norinčių jo.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? – M_RKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin'ai, HUD, kita) – skin Komentaras apie modifikaciją (nebūtina) – Vaizdo medžiaga (Foto/Video) – Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda – nemačiau, kad būtų kažkur bent kažkiek panašus mediko skinas į lietuvišką tai turėkit download link: http://zipansion.com/qlp4 credits: ClassicRus ir aš (tik pertekstūrinau) daug
 7. M'Rashford

  Jefferson Ballas Thugz

  kokio tu *cenzūra*io maišai tikrą gyvenimą su virtualiu ?
 8. kodėl atrodo visi modai lq? p.s su zmodeler nesukursi modų. patariu tau užsiimti vieną projektą ir ties juo dirbt, o ne pradėjus prie vieno projekto emigruot prie kito. keep working.
 9. M'Rashford

  ieskau kokio nors grazaus enb color mod

  yra toks dalykas kaip modifikacijų shopas patariu čia užsisakyt - http://greenside.lt/index.php?/topic/39707-jacko-modifikacij%C5%B3-shopas/ p.s colormodas gali būti šviesus/tamsus/normalus, enb gražus/baisus/veidrodis ir same shit.
 10. M'Rashford

  Giveaway 150.000$!

  Marcus_Rashford
 11. Prediktai. Aštuntfinalio poros: „Manchester City“ – „Monaco“ Madrido „Real“ – „Napoli“ Lisabonos „Benfica“ – Dortmundo „Borussia“ Miuncheno „Bayern“ – Londono „Arsenal“ „Porto“ – „Juventus“ PSG – „Barcelona“ Lėverkuzeno „Bayer“ – Madrido „Atletico“ „Sevilla“ – „Leicester City" Bšk argumentų įmesiu. Raudonai pažymėta turėtų laimėti užtikrintai. Žalia pažymėta turėtų būti sudėtinga kovą tačiau arčiau pergalės yra žaliai pažymėta komandą.
 12. M'Rashford

  Modifikacijų krautuvėlė

  Anketa: 1. Jūsų norima modifikacija: Skin 2. Modifikacijos apibūdinimas: link vat būtent šito skino, o ne Frankio. https://www.flickr.com/photos/[email protected]/27101440200/in/dateposted/ 3. Ar turite brolį/sesę?: ofc 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marcus_Rashford
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marcus_Rashford • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Edga_Bmw • Už ką buvote užblokuotas ?: Apgaudinėjimai • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Nespėjau padaryt. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://imgur.com/a/QbSNn Dar kartą sakau, nieko neapgavau o kaip tik padėjau žaist kauliuką dviem žaidėjams iš didelių sumų. Buvo sutarta kai jie žaidė anksčiau kelis kartus, jog 10% sumos gaudavau nuo prizo. (100k - 10k)
 14. Žmogau, jei esu naujokas reikia ir parašyti į taisykles, jog negalima tarpininkauti iš kur man žinoti?