Tim_Leo

Narys

Tim_Leo

Narys
 • ID

  12315
 • Turinio skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Tim_Leo

  Jūsų 4 geriausi žaidimai

  CS:GO, LOL, GTAV Online, BF1.
 2. Tim_Leo

  Modifikacijų krautuvėlė

  Anketa: 1. Jūsų norima modifikacija: Gražaus "Sultan" modo, apačioje bus aiškesnis apibūdinimas. 2. Modifikacijos apibūdinimas: Reikia modo, kuris būtų High-Quality, Crashable ir Tunable (kad gražiai dūžtų ir tiuninguotųsi be jokių bugų). 3. Reiks pagalbos įsirašyt modifikaciją?: Ne. 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tim'Leo.
 3. Jau užsakė naują hostą iš užsienio lyg, su naujom apsaugom ir pnš. Viskas čiki bus jau.
 4. Neįpirks, todėl ir pasikeitė tiekėjus, nes per brangu buvo ;D
 5. Gaidys čia ne hostingas, lūšta kas penkias minutes. Jeigu buvo ant akcijos papigiai nereikėjo vistiek keist, dabar toks ''trash'' kad šakės.
 6. Tim_Leo

  pagalbos su teamspeaku

  Nu tiesiog jeigu rašo, kad trūksta failų tai jie dingo kažkaip xD. Išinstaliuok ts, paskui patikrink kompe ar nebeliko jokių kitų failų ir papkių susijusių su ts, ir tada po visko instaliuok iš naujo :D. Nes tau taip po vieną failą ieškot ir siųstis tai bus užsikrušimas xD.
 7. Tim_Leo

  pagalbos su teamspeaku

  Nes nebėra tų .dll failų, gal netyčia pratrynei Tiesiog perinstaliuok iš naujo ts švariai ir tada turėtų būt viskas okey.
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tim'Leo. • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau padaryti senąją sistema su paprastom taksi mašinom, nes dabar pilna iškvietimų, mes visi stovim bazėje ir negalim dirbti, nes nėra nė vieno laisvo transporto, visi užrakinti. O pirkti ir mokėti pinigus darbo direktoriui už kažkokias nesąmones visiškai nesinori, pavyzdžiui mes dirbam tam, kad užsidirbt pinigų, o ne tam, kad juos išleisti... Verkiant reikia normalios senos sistemos, kad visi galėtų imti tiesiog mašinas ir sau ramiai darbuotis. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Naudingas tuo, kad nereikėtų stovėt bazėj ir laukti kol kažkas iš darbuotojų atsijungs ir atlaisvins mašiną + bus daugiau dirbančių darbuotojų, nes bus laisvų mašinų, niekas nesipeš dėl jų. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Nereikia, skėliau viską tiesiai šviesiai kaip skundą ir ramu.
 9. Tim_Leo

  CLICKCLACK ENB v1

  Dėl GB ir procesoriaus nėra skirtumo, nes tai yra ENB (grafikos modas), grafikai reikia vaizdūškės geros, o grafikos korta tavo gan nebloga. Pavilks lengvai šitą ENB čj.
 10. Tim_Leo

  Pagalbos dėl ENB

  Gali būt, kad pažeistas samp.dll failiukas, bijau sumeluot aišku, bet verta pamėginti įsimesti default.
 11. Tim_Leo

  Giveaway 150.000$!

  Tim_Leo
 12. Tim_Leo

  Emigruoju Tim_Leo.

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tim_Leo. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Pradėjau čia rimtai žaisti vakar, tai yra 2016.12.15. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Manau jau kokius 3 metus su viršum. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​YouTube'je užtikau gerus vaizdo įrašus šiame projekte, tad sumaniau užsukti ir pradėti čia žaisti. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Todėl, kad ten pilna klaidų, visiem nusispjauti ant serverio likimo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, įvykdžiau. Sunku manau nebuvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Teko jau dirbti visus mini darbus be direktoriaus pakvietimo. Labiausiai patiko gaisrininkai ir šiukšliavežiai, net nežinau kodėl, bet juos lengva dirbti, na ir žinoma jie pelningi. Kas be ko dirbau iš gamykloje, ten taip pat įdomu. O nuobodžiausias darbas mano manymu buvo gamykloje tvarkyti prekes. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sudėtinga. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Pakankamai dažnai, sunku man čia dar viską įsiminti. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Be jokios priežasties nušautas nebuvau kol kas. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Manau tikrai pakankamai to transporto, tikrai labai patogu yra išsinuomoti dviratį, kad kur nors nuvykti. Žinoma pasinaudoju kartais ir taksi paslaugomis. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, naudojau. Keli administratoriai man padėjo apsiprasti serveryje, bei aprodė pagrindinius serverio dalykus. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, teko. Visi šauniai dirba kiek pastebėjau, greitai reaguoja. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas aišku. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Man asmeniškai čia keisti nieko visiškai nereikia, viskas yra labai unikalu, įdomu. Čia įdomu žaisti man kaip naujokui, todėl, kad viskas pradedama nuo nulio, duodama iš karto labai mažai pinigų, sunku užsidirbti, patinka čia ekonomika (ne kaip kitur pinigai iš karto per pora dienų milijonais vaikšto). Liuks serveris čia (Y).