Ryan Fushion

Narys

Ryan Fushion

Narys
 • ID

  12356
 • Turinio skaičius

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

779 profilio peržiūros
 1. UŽTILDYMO ANKETŲ ŠABLONAI: Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Ryan_Fushion 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Juicy_Fruit 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : įžeidinėjimai. 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) :
 2. UŽTILDYMO ANKETŲ ŠABLONAI: Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Ryan_Fushion 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Antanas_Birzas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : /v ne tam 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) :
 3. UŽTILDYMO ANKETŲ ŠABLONAI: Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Ryan_Fushion 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Aidas_Krosas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) :
 4. Ryan Fushion

  ATE DRAUGAI.

  Tai ateisi, bet iš temos pavadinimo supratau jog palieki serverį
 5. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ryan_Fushion • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Raudonas_Melynakis • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Blogas Vardas_Pavardė x3 • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 6. Ryan Fushion

  ATE DRAUGAI.

  Čiau Gumi, kodėl palieki serverį? Gal gausiu bent dalelę tavo turto į savo kišenę
 7. UŽTILDYMO ANKETŲ ŠABLONAI: Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Ryan_Fushion 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Minde_Information 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : /v ne tam. 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) :
 8. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Ryan_Fushion 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Honey_Masteris 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : Blogas /v naudojimas. 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) : neturiu.
 9. Ryan Fushion

  Noriu padovanoti jums NRG-500 !

  1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ryan_Fushion 2.Nuo kada žaidžiate serveryje: 2015 metų.3.Skaičius nuo 1 iki 1000: 420
 10. Ryan Fushion

  Emigruoju Stasys_Bmw

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Stasys_Bmw Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017-04-17 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Nuo 2012 metų pabaigos. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugų. Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Geros sistemos. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : TAIP Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus jau dirbau be pakvietimo, įdomiausias ir pelningiausias buvo ūkininkai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo Ar dažnai naudojate /gps komandą? : NE Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : taip pakanka Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : /padmins teko panaudoti, taip padėjo Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip kviečiau taksi, greit suregavo Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip pakankamas ir aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : NĖRA
 11. Ryan Fushion

  2017.04.17 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8.1)

  Geri labai atnaujinimai, skubu vykdyt
 12. Ryan Fushion

  Su Šv. Velykomis!

  ech, galvojau eventas bus bet sueis ir givewėjus gal paeis kažką pirmą kart laimėt <?>
 13. Ryan Fushion

  Giveaway NRG-500

  32
 14. Ryan Fushion

  2017.04.14 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8)

  Šaunūs atnaujinimai, ilgai lauktos gaujos, žiūrėsim kas ateitį bus.
 15. Ryan Fushion

  Emigruoju Frankis_Hot

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Frankis_Hot Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017-04-06. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : iš supergames. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Praeitame serveryje jau ilgą laiką nėra atnaujinimų, todėl atsibodo laukti. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau ūkininkuose gan pelningas ir įdomus darbas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : NE. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : NE. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : NE. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, nebuvo sunku surasti. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudoju kai reikia pagalbos. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip greitai buvo sureaguota. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip yra pakankamas ir aiškus, neteko susidurti su neaiškumais. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : NIEKO, viskas tobula