Jump to content

Nedas_Alex

Neaktyvus

 • 13

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

664 profilio peržiūros
 1. Gražus darbai, bet tos juostos ne kažkas reikėjo padaryt kažką kaip greenside dabar darbalaukis toks sublurintas ir dar ten pribumbasai.
 2. Patiko, tai tik pimra tokios neutralios spalvos suderintos tik sumažinti dydį rektu, kiti darbai paprasti ir neįdomus.
 3. - rep galvojau darai pats. Bent darytum kitaip ne kopintum būtų daugiau naudos..
 4. - katalogas - Avataras Parašas Forumo priderinimas įeina Avataras; parašas Dėl atsiskaitymo į pm. - taisyklės - Atsiskaityti iš anksto, kitaip užsakymas nebus įvygdytas Neklausinėti, kada bus atliktas užsakymas. Ne free postinti. - Pavyzdžiai - - Anketa - Jūsų V_P: Jūsų užsakymas: Ar sumokėjote?
 5. Neina tau parašyti.

  1. Teddy Wudson

   Teddy Wudson

   jau turi eit

  2. Juan_Arroyo

   Juan_Arroyo

   @KenshinYona pasiūlymų skiltyje yra modelis verslo, pasiskaityti, arba pamokų, surasi tenais gidą.

 6. Galima būtų pakeisti spalva, nes yra 3 tokie patys kažkokį vaizda geresni idėti. Bet jeigu pirmas kartas pagyrtinas.
 7. Dėkui už gerus žodžius nors esu naujokas šitame projekte, bet sulaukiau daug inicityvos.
 8. Jau visos bėdos ištaisytos ir paruošta vertinti.
 9. [GFX] Sveiki čia kelsiu visus savo grafikos darbelius.
 10. Pirmos vaizdas serveryje Tai gi, atėjas į serverį iš karto pasimatė į kokį modernų serverį esu atėjas. Serverio užduotys,serverio darbai turintis prasmę kaip realeme gyvenime, ko dauguma serverių neturi, tad šitas serveris turi labai didelę ir geriausia sistema kuria aš esu mates. Serverio žmonės Serverio žaidėjai yra tikrai draugiški, visada padės, dar neteko matyti išsišokelio, tad neužsiliekam prie šitos temos. Čyteriai serveryje Ar dar tokių galima sutikti šitame serveryje, manau tikrai ne, turi labai tvirta ir gera anti-cheat sistema kuri stabdo beveik visus čytus. Taprasme serveris švarus nuo šiukšlių. Serveryje įdomu žaisti, nes žinai kad nebus tokių kurie apeidinėja sistema. Štai mano atsiliepimas trumpas, bet drūtas.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nedas_Alex Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Esu žaides ir ankščiau, bet dabar vėl sugryžau ir visam. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 4 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Žiurėdamas Cleme_Tean gameplay ir visai patiko nusprendžiau pats pažaisti. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nulis atnaujinimu, sistema šūdina. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Neturėjau problemų jas vygdant. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ teo dirbti visus nereikalaujančius pakvietimo. Pelningiausi gaisrininkai nuobodžiausi fermeriai Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ dažnokai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Nesinaudojau dar. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip padėjo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : taip greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas aišku viskas gerai išdeliota Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko viskas labai aišku nemanau kad naujokai susidurs su kokiomis problemomis.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...