Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Mike_Jacksone

Neaktyvus

 • 13

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

354 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mike_Jacksone• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: Nuotraukoje rašo, jog užblokavo Rage_Assassin.• Už ką buvote užblokuotas?: Už čytinimą/apgaudinėjimą ir pnš. Galiu teigti, jog šis banas yra neteisingas. Mano kompiuteris yra laptopas ir internetas skleidžiamas iš telefono (dėl geresnio ryšio, namų internetas too slow), šiuo atveju galėjo būti, jog pasikeitė IP adresas į to žaidėjo, kuris gavo baną. Mano vienintelis žaidimo vardas Mike_Jacksone ir kitų nenaudojau šiame serveryje. Vakar(2020-02-29) žaidžiau iki dvyliktos nakties valandos kažkur, šiandien jungiuosi ir žiūriu -> BANAS.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: NĖRA, nes negavau TIKRO bano.• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį:
 2. Manau, kad visai gera idėja. Būtų įdomiau žaisti, reiktų saugoti tačke, bei išlaikyti. Aš UŽ.
 3. Jūsų V_P žaidime: Mike`Jacksone Kur išleisite pinigus juos laimėję?: Taupysiu ant svarbių dalykų, išgyvenimui. Jūsų pasirinktas skaičius (1-100): 7
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mike_Jacksone Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Pirmą kartą prisijungiau, kažkur prieš savaitę, 2 savaites. Bet neturėjau daug laiko žaisti.. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Kažkur 4-5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Sužinojau iš draugų, daug kas kalbėjo apie šį serverį, sudomino, užėjau. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Jau nusibodo, kad nieko nevyksta ir t.t.. O čia kažkiek tikroviškiau ir yra veiksmo.. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Buvo visai lengva. Pasiekimus dar tebevykdau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Ūkininkai, picerininkai, nuobodžiausias gamykloje. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sunku su /gps Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Kai nežinau tam tikrų vietų. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Nepakanka dviračių nuomų punkto. Kai kuriuose vietuose, net nerandų jų.. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau ir nepadėjo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko naudotis, sureguota buvo labai lėtai. (taxistai) Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas aišku. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Drausminti *cenzūra*jobus (Pvž kurie *cenzūra*ina darbo mašinas....)

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...