Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Adam_Nevada

Neaktyvus

 • 28

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Vardas_Pavardė žaidime/forume: Adam_Nevada Kokio grafikos darbo norite? (Parašas, profilio nuotrauka, headeris ar kt.): Avataro. Apibūdinkite, ką konkrečiai norite pamatyti šiame darbe (Tekstas, stilius): EGIDIJUS ZUOKAS , spalva parink pagal save. Pradinis darbo šaltinis (Stokas): Na tiesiog noriu avataro, kuriame būtų užrašas EGIDIJUS ZUOKAS, o pavyzdžio nekeliu, nes darbai nėra kopijuojami.
 2. Šaunu, jog sukūrei su jau pasiilgtu avatarų dydžiu!
 3. Vardas_Pavardė žaidime/forume: Adam_Nevada Kokio grafikos darbo norite? (Parašas, profilio nuotrauka, headeris ar kt.): Avataro. Apibūdinkite, ką konkrečiai norite pamatyti šiame darbe (Tekstas, stilius): EGIDIJUS ZUOKAS, o spalvas pats parink, tik ne tokią pačią kaip pavizdyje. Pradinis darbo šaltinis (Stokas): Kažką panašaus jeigu galima, nebūtinai identišką: http://i.imgur.com/wIwcWs2.jpg
 4. Numeriai labai patiko, bet pats e34 irgi neblogas.
 5. Truputį žemyn teksto negali nuleist? Kad būtų labiau per vidurį ir dar rėmelių spalva tokią kaip pavizdyje padaryk, ši per ryški.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė?: Egidijus_Zuokas Kokio darbo norite?: Avataro. Darbo paveikslėlis?: http://www.part.lt/img/67b2cfbcee269eee014c*cenzūra*92ba66f51698.png Darbo tekstas bei sub. tekstas?: EGIDIJUS ZUOKAS Darbo pavizdys(nebūtina)?: http://www.part.lt/img/67b2cfbcee269eee014c*cenzūra*92ba66f51698.png Papildomi komentarai?: Noriu tokio pačio, atsiskaitymas iš dviejų forumo vartotojų like.
 7. Na nežinau, mano nuomone modifikacijos nesuderintos.
 8. Kaip visada Mantai stebini savo darbais, nors atrodo paprastai, bet labai gražiai. Trečiajį užsidėsiu ant savo parašo.
 9. Tikiuosi atnaujinimai bus, nes tavo avatarai man labai patinka!
 10. Todėl šis serveris ir yra unikalus, kad nėra tokių nesąmonių. Aš sakau prieš, išlaikykime šį serverį išsiskiriantį iš kitų.
 11. Žiūriu į tą A4 ir nesuprantu, ar čia facelift ar ne, lygtais durys facelift, bet lempos ne, nesuprantu
 12. Matyt bevalydamas tą kompiuterio dėžę sujudinai kolonėlių bei mikrafono jungčių kontaktus ir nebeveikia.
 13. Viskas būtų tobula, bet vietomis mirguliuoja automobiliai bei pastatai, galbūt tai modifikacijų kaltė.
 14. Gan neblogai atrodo, nors dydis jau pabodęs šis.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...