Jump to content

Nauris_Ratkevicius

Neaktyvus

 • 15

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Sakom ką manom. Žinau, kad yra pora klaidų ir kad editas prastas.
 2. Pažiūrim ir poto paskaitom aprašymą!
 3. Skamba skaudžiai Jei bus parama, motyvai, nuomonės ir panašiai. tai tikrai nenuvilsiu ir busiu aktyvus!
 4. Sveiki, ne per seniausiai įkėliau naują video ir labai reikalinga jūsų nuomonė! Taip pat ar norite, jog kalbėčiau. Bei dalyvaukite apklausoje. AČIŪ Bei siųskit man savo video su fail'ais, crash'ais, važinėjimais ant vieno rato ir pnš..
 5. Vertinam, Girdėjau nuomones tokias kaip "Per ilgas intro, per daug tų pačių kadrų" Nuomones rašom į video komentarus.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nauris_Ratkevicius Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Pradėjau žaisti rimtai nuo vakar Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Pora metų Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Forumuose pamačiau. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atsibodo senasis. Šis labiau sudomino Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, buvo lengva ir suprantama Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Medkirčius, gaisrininkus ir picerininkus, patiko labiausiai gaisrininkai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Lengva buvo Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Dažnai, kadangi esu naujokas Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : dėl bugo iškritau iš interiero ir miriau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, labai patogu. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kelis kart taip, viena kart padėjo, kita ne. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Kol kas ne. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku ir lengvai suprantama Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Dažnesnius atnaujinimus.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...