Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Invision Fierro

Neaktyvus

 • 32

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.664 profilio peržiūros
 1. Random fragai , pats kaip randomas sėdi čia. Tu bent jau darydamas tokius VFX parodyk kaip tas mirti, nes neįdomu žiurėti kaip 3x1 puolat ir "tipo" ahujenai sudroži. Išmok šaudyti normaliai 1x1, so.
 2. Paskelbtas nugalėtojas!

   

 3. Labas vakaras,Nesitikėjau, kad bus beveik 40 dalyvių ir galvojau bus tik keletas ir atrodo nedaug lako daviau tik 24 valandas. Dalyviai bevei visi puikiai atliko nurodymus beveik visi pasrinkti skaičiai yra skirtingi kiek žiurėjau ir labai puiku. Primenu atsiimti prizą turi 24 valandas, sėkmės! GIVEAWAY dalyviai, Earth_Ceejey 69, Joe Guerrero 47, Nolan Ross 29, Aurimas_Next 7, James_Kawasaki 88, Enrique_Quintero 24, Gaujinis_Makaras 77, Joe_Gallo 30, Enjoy_Kenas 42, Hosted_Boy 84, Jony_Verona 43, John_Morrini 12, Dovydas_Boo 15, James_Howard 66, Mantis_Jonis 99, The_Green 25, Red_Mamba 78, Party_Meiker 1, Ema_And 13, Egidijus_Frost 31, Ethan_Wiliams 4, Dany_Winston 55, Strex_Kill 24, Misteris_Erkas 89, The_Fear 29, Nedaz_Nedaz 68, San_Pan 52, Tony_Westbrook 83, Kent_Master 6, Domas_Makis 2, Rokas_Angliz 42, Edvis_Picca 53, Gerutis_Life 16, Edga_Bmw 51, Tony_Gaming 71, Kendrick_Clark 94, Matas_Ltu 3, Rob_Winston 15 ir neužskaitomas, kaip dalyvis. Po 24 valandų renkame šio giveaway nugalėtoją ir nugalėtojas yra San_Pan, kuris pasirinko skaičių 52, sveikinimai jam! Nugalėtojui atiduotas prizas, laukite kito mano giveaway!
 4. Giveaway - tai eventas per kurį atlikus tam tikrus nurodymus galima laimėti įvairius prizus. Jums reikia padaryti: Komentaruose įrašyti pasirinktą skaičių nuo 0 iki 100. Komentaruose prie pasirinkto skaičiaus parašyti savo pilną Vardą ir Pavardę žaidime. Giveaway informacija. Nepasirinkus skaičiaus tik įrašius savo pilną Vardą ir Pavardę nebūsite užskaitomas, kaip evento dalyvis. Pasirinkus skaičių, bet neparašius savo pilno Vardo ir Pavardės žaidime, taip pat nebūsite užskaitomas, kaip dalyvis. Pasirinktas skaičius kartosis 2 kartą, 2 žaidėjas pasirinkęs tą skaičių nebus užskaitomas, kaip dalyvis. Laimėtoją rinksime random.org pagalba. Laimėtoją rinksime 2017.08.24 23:00 lietuvos laiku. Įrodymai, kad prizai yra nesuklastoti ir jie yra pas mane. Pagarbiai,Invision Fierro
 5. Mano nuomone, Tokiu pamokų kurimas yra beviltiškas ir tik laiko gaišinimas be reikalingai. Kurdamas tokius vaizdo įrašus duodi suprasti, kad serverio naujokai yra paskutiniai "atsilikeliai", kurie nemoka parašyti komandos /gps ir nuvykti į tam tikrą vietą. Geriau sukurtum pamoką, kur geriausiai naujokams yra eiti dirbti, kad greitai užsidirbtum pinigų, nes dauguma naujokų atėję ką tik į serverį nežino, kur geriausiai eina užsidirbti. Vaizdo įrašas neblogas tikrai viskas išdėstyta labai gerai be priekaištų ir matosi dėtos pastangos.
 6. Tikrai pasiūlymas geras ir man asmeniškai yra taip buvę, kad trūko ant mašinos 50.000$, o verslo pelne sukaupę turėjau 500.000$.
 7. Šis serveris, ne RP pobūčia serveris, todėl manau, kad nereikia jokių ženklų. Jie būtų beprasmiški ir į juos niekas nekreiptų dėmesio. Įdėja labai gera , tik manau tiktų RP pobudžio serveriui.
 8. Paprasčiausias sprendimas, Išsitrink visus su gta/samp failus, žiurėk kam nebūtų užsilaikiusiu sėnų failų. Per naujo įsirašyk gta ir samp ir turėtų padėti tikrai.
 9. Žiauriai gražūs nauji profilio priderinimai, dar tokių nesu matęs. Pasiimsiu visus.
 10. Čia yra mano nuomonė, aš nesakau kad tavo įdėja yra bloga ir beprasmiška. Mano atžvilgiu reikėtų naujovių, o ne to paie kiekviename darbe. "Neleidžiantis pasireikšti žeidėjų / darbuotojų įdėjomis" , kaip aš tau neleidžiu reikštis? Aš parašiau, kad visiems žaidėjams neleidžiu siūlyti įdėju? Tu pagalvok, ką rašau nes manau tu pats netgi nejauti. Virš metų laiko žaidžiu serveryje ir sako eilinis naujokėlis... Prie ko čia žeminantis projektą? išvardink bent 1 dalyką, kaip aš žeminu profektą? Ir kitas dalykas, tavo įdėja nesulauks daug dėmesio, automatiškai ji bus beprasmiška ir į ją savininkai nekreips dėmesio. Tavo nuomonę GFX darbai yra blogas dalykas, mano nuomonę tavo įdėja yra netinkama, visi turime skirtingas nuomones.
 11. Mano nuomone, Nemanau, kad visus darbus reikia daryti panašius, nes jau dabar medikai ir taksistai turi panašumu, kad medikai medikamentus vežioja į namus ir taksistai vežioja lagaminėlius į namus. Reikėtų kažko naujesnio ir nematyto, nes jeigu dabar turės daug panašumu, tai nelabai bus noro dirbti, nes jau bus viskas atsibodę. Mechanikams darbe viskas yra gerai , tik manau per ilgą laiko tarpą viskas atsibosta. Pasiūlymas iš mano pusės, Reikia užsiiminėti kažkuom kitu serveryje, ne vien tik dirbti darbą su direktoriaus pakvietimu ar be. Pavyzdžiui: padėti naujiems (nebūtinai) žaidėjams įsiprasti serveryje, pirkti ir pardavinėti automobilius už didesnę kainą, užsiimti gfx darbais, išbandyti to ko nesi bandęs. Ir manau tai padės išspresti daugumą problemų.
 12. Laisvam laikui praleisti labai nuostabus aparatas, neblogas vaizdo įrašas. Sėkmės, kad neužlinktų (liaudiškai tariant)

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...