Jackie Sweet

Narys

Jackie Sweet

Narys
 • ID

  14690
 • Turinio skaičius

  147
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

873 profilio peržiūros
 1. Sveiki, iškilo problema. Jungdamas į serverį, man tiesiog užstringa SAMP. Tiesiog užfreezina dar nenumetus į žaidimą. Any ideas??

 2. Jackie Sweet

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikimą: Burj_Khalifa @Burj_Khalifa 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: 4.Darbuotojo papildomas komentaras: Kad ir kaip bebūtų, kiekvienas pareigūnas privalo turėti stiprius nervus, bet šį kartą jie plyšo. Tuo metu buvau labai provokuojamas visais būdais nuo šito žaidėjų bei jų draugų, žaidėjas taip pat man grasino. Nebeturiu ką pasakyti, bet manau mano pasakytas žodis „vaikai“ yra visiška tiesa apie juos. Taip pat žaidėjo nuotraukose matote, kaip buvau pavadintas „seniu“, tai pagal juos šis žodis būtų traktuojamas kaip įžeidimas.
 3. Jackie Sweet

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. Andrius_Vanagas. 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: 4.Darbuotojo papildomas komentaras: Kokie mes visi žiaurūs.
 4. Jackie Sweet

  „Bitučių Prokuratūra" -Palikimas/Neaktyvumas.

  Neaktyvumo anketa:Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jackie_Sweet.Kiek laiko imate neaktyvumą (Parašyti datas nuo/iki): 1 dieną (2018-12-06)Dėl kokiu priežaščių jums reikalingas neaktyvumas: Blogai jaučiuos, nėra noro šiandiena žaisti.
 5. Jackie Sweet

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime: Jackie_Sweet 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 23 3. Ką veiksit su pinigais? Taupysiu arba išnaudosiu tai eventams.
 6. Jackie Sweet

  „Bitučių Prokuratūra" -Darbo sutartis.

  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jackie_Sweet. 2. Ar pasižadate išdirbti firmoje septynerias dienas ir laikytis darbo taisyklių?: Taip. 3. Vaizdinė medžiaga, kurioje įrodoma, kad paaukojote į firmos fondą numatytą sumą (10'000€):
 7. @Arminas_Bite sv draugeli, ką tu? Sveikinu abudu !
 8. Jackie Sweet

  Trey Block Neighborhood

  juda gengas šitas, duosim gariuko
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jackie_Sweet. • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Savas_Mode. • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:Free mute. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 10. Jackie Sweet

  Peikiu Jackie_Sweet

  Sumaišiau ID. Prisijungęs į serverį tavęs atsiprašiau dėl mano žioplos klaidos. Nemanau jog čia buvo labai didelė tragedija.
 11. Jackie Sweet

  PCF Baltoji mišrainė

  gaila virgiaus nera, butu vaizdu dar daugiau su juo :((
 12. Jackie Sweet

  UBIYSTVENNYA BRIGADA

  55 :DDDDDDDDDDDD. skeletas xdd Sėkmės su gauja, be užsidarymų kad būtų.
 13. Jackie Sweet

  ,,Avenues 3X''

  normali, gauja, kad nebūtų užsidarymų. Duodat garo tai tikrai. Malačiai ( gerąją prasme )
 14. Jackie Sweet

  Patriarca Crime Family

  čia tie žveriniai, virginijus caryna tyma karoče 1v15 važiuoja