Jackie Sweet

Narys

Jackie Sweet

Narys
 • ID

  14690
 • Turinio skaičius

  191
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

1.117 profilio peržiūros
 1. Old but gold :rolleyes: 

   

 2. Jackie Sweet

  Taksistų krautuvėlė

  Piniginės atsidarymo šablonas 01. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jackie_Sweet. 02. Įrodymai, kuriuose matosi, jog paaukojote nurodytą pinginės atsidarymo sumą į Taksistų darbo fondą: Valiutos pirkimo 01. Jūsų piniginės adresas: 02. Kiek valiutos perkate?: 30 03. Įrodymai, kuriuose matosi, jog paaukojote į Taksistų darbo fondą: Prekės pirkimo šablonas 01. Jūsų piniginės adresas: 02. Norimos prekės: Nuosavas „Sultan“ transportas bei transporto spalvos. 03. Ar patvirtinate pirkimą: Taip.
 3. Jackie Sweet

  Taksi darbo ir gaujos sutartys

  Darbo sutarties šablonas 01. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jackie_Sweet. 02. Jūsų pasirinktas sutarties terminas(1-7d.): 3d. 03. Ar esate susipažinęs su darbo informacija?: Taip, esu. 04. Įrodymai, kuriuose matosi, jog paaukojote nurodytą darbo sutarties sumą į Taksistų darbo fondą: Gaujų sutarties šablonas 01. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jackie_Sweet. 02. Įrodymai, kuriuose matosi, jog paaukojote nurodytą gaujos sutarties sumą į Taksistų darbo fondą:
 4. Jackie Sweet

  [0.1.8.7] Veiksmas policijai & gaujom

  Esu visiškai UŽ šią idėją. Gaujom dabar gan trūksta veiksmo ir tai galbūt pritrauktų daugiau žmonių į gaujų veiklas.
 5. Jackie Sweet

  Lenktynių event'as ! 2019

  • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Jackie_Sweet. • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip.
 6. Sveikinu visus su linksmiausia serverio diena! ^_^

  1. Steve Stanley

   Steve Stanley

   Tai, kad nelinksmą, ko čia apgaudinėji. Pakarti šitą!!!

 7. Jackie Sweet

  NEMOKAMA MODIFIKACIJŲ KRAUTUVĖLĖ

  Anketa Vardas_Pavardė: Jackie_Sweet. Jūsų ieškoma modifikacija: Taikinuko. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): Ar reikės pagalbos įsirašyti modifikaciją?: Ne.
 8. Labanaktis <3 

   

 9. Jackie Sweet

  La Puerta Family

  one of the greatest gangs in the world, gud luk <3
 10. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Jackie_Sweet. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: San_Gohanas. 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 11. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jackie_Sweet. – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Būtų labai smagu, jeigu /patikra lentelėje, gaujos narys būtų pažymima kokia išskirtinė spalva. Nes kaip visiems žinoma, patikrinus žaidėją, žalia spalvą reiškia, kad žaidėjas yra švarus. Ir kartais policijos darbuotojai kenčia įspėjimais už tai, kad netyčiniu atveju pasiūlo gaujos nariui baudą. Tad siūliau, padėti taip policijos departamento darbuotojams. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tai būtų labiau naudingas policijos darbuotojams. – Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Štai taip kaip atrodo dabartinė patikros lentelė. Daug kas norėtų, kad tas gaujos pavadinimas būtų pažymėtas kita spalva, kad atkreiptų policijos darbuotojų dėmesį.