Jump to content

Xavier_Martinez

Neaktyvus

 • 308

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Apie Xavier_Martinez

 • Gimtadienis 2001.04.11

Paskutiniai profilio lankytojai

2.365 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Xavier_Martinez• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Dzo_Blagadariu• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Nepagarbus, įžeidžiantis elgesys, taip pat netinkamas /azg naudojimas• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Xavier_Martinez• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Ltu_Flymm• Už ką buvote užblokuotas ?: Grasinimai• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 3. Žalias SULTAN su reta (241 id) spalva Karamelinis SULTAN Dėl kainų ar kokios kitos informacijos kreiptis asmeniškai žaidime arba forume. Beje, jei yra poreikis, galima automobilius apdrausti ir praeiti techninę apžiūrą
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Xavier_Martinez 2. Parduodamų patalpų dydis: 200 m23. Verslo lygis: 3 lvl4. Verslo šaka: Technologijos5. Norima kaina už verslą: 2.5 mln6. Nuotraukos su verslo informacija:
 5. Mano favoritas

   

 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Xavier_Martinez• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Laurynas_Leigon• Už ką buvote užblokuotas ?: Relog• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Buvau užblokuotas atsijungęs• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Xavier_Martinez2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Sala, esanti netoli BlueBerry miestelio. Yra prieplauka, galima patogiai priplaukti su laivu, sala yra visai netoli kranto, neturint laivo yra gan patogu atplaukti. Interjeras iš anksto įrengtas, saulės baterija nesideda.3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: 2.500.000€ (Serveris pardavinėja po 5.000.000€)
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Xavier_Martinez2. Kiek tune dėžių parduosite: Visas [150 vnt.]3. Kiek norėtumėte gauti už vieną tune dėžę: 39k / vnt.4. Nuotrauka su įrodymu, kad turite tune dėžių (/tdeze):
 9. Švenčių eventus tik dedat ir dedat, o normalaus serverio atnaujinimo negalit idėt metai laiko jau...

  1. Vygantas_Sivickass

   Vygantas_Sivickass

   džiaukis kad eventa idėjo

  2. Andrius_Goo

   Andrius_Goo

   moliūgų eventas v2 labai džiaugames

  3. Xavier_Martinez

   Xavier_Martinez

   Gal laiko trūkumas mažai kažką padaryt, suprantu, pasitaiko, darbas ir pnš., bet kad viskas tas pats per tą patį būna tuose eventuose, nu c'mon...

 10. Mano manymu, visai geras darbas, kaip pirmas kartas. Nors nesu gfx ekspertas, bet mano manymu "Magical repair centre" galėtų būti ryškesnės spalvos ir galbūt kitokio šrifto, tuomet žiūrėtųsi šiek tiek geriau.
 11. • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Xavier_Martinez • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip.
 12. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Xavier_Martinez– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Yra vienas pervežėjų mažojo krovinio bonusas, kuris yra nelogiškas - "Popieriai regitrai". Tam, jog pervežėjas gautų bonusą "per 45 sec.", jis turi daryti NON-RP, jog įtilptų į šį bonusą, važiuojant pagal K.E.T. praktiškai yra neįmanoma gauti šį bonusą net su BURRITO, ką kalbėti apie RUMPO. Reiktų šį bonusą pakeisti bent į "1min 30sec.", kai tuo tarpu "Mechanikų dalys", kurios yra tam pačiam miestelyje. bonusą turi atvežant per "2 min".– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų sutvarkytas krovinio bonusas proto ribose.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 13. Kaip jūs nesuprantat, kad kuo pigiau tas dėžes stumdot, tuo blogiau darot serveriui. Patys pradėsit pardavinėt bronzines bent po 18k, tai ir patys daugiau uždirbsit, ir serveriui bus geriau, dabar stumdot po 9k kad tik parduot ir nei patys sau varkę darot nei ką. Pradėsit kainas kelt patys, pamatysit, kad ir jum patiem geriau bus, nes dabar visiškas bardakas

  1. Rodyti senesnius komentarus  7 komentarai
  2. San_Hai

   San_Hai

   Tikrai varke visi taip turetu darit ir milijoneriai serve butu

  3. Scott_Gemini

   Scott_Gemini

   nevark xavierai nedaeis žirafom...

  4. Ledas_Competiv

   Ledas_Competiv

   Paprasta mokyklinė ekonomika. 

   Ankščiau kainos buvo didesnės nes Pasiūla < Paklausa, tai buvo ir dėlto jog buvo didesnis žaidėjų skaičius.

   Šiuo metu Pasiūla > Paklausa, tad žaidėjai kurie nori gauti dalies paklausos mažina kainas taip kad sukurtų kažkokį išskirtinumą ir konkurencingumą tarp pardavėjų. Nemažas pasiūlos padidėjimas buvo ir dėl /hdeze. 

 14. Kartais būna situacija dėl praeitų modų. Jei rašeis, problema gali būti tarp APPDATA (Jei nežinai kaip ten atsidurt, galiu padėt. Ten gali būti san andreas kokių nors failiukų (Gta3.img ar dar kokiu kitu) viska iš ten ištrink, aišku jei bus kas. O jei nieko nėra ten ir problema nepasitaiso, tada gali būti gta_sa.set

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...