Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Black_Ride

Narys

 • 372

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Apie Black_Ride

 • Gimtadienis 2001.04.09

Paskutiniai profilio lankytojai

4.764 profilio peržiūros
 1. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Black_Ride Įrodymai jūsų xp kiekio paspaudžius TAB: https://imgur.com/a/zECSfdK Kokius prizus labiausiai norite laimėti?: 500k arba tdėžių. Kiek į savaitę nusiperkate vaistinėlių?: apie 30. Kaip vertintumėte medikų darbą serveryje? (Parašykite nuomonę, apie firmos valdžią, darbuotojus ir t.t): Medikų darbas yra labai geras, jie pasiruošę padėti visada, gelbsti žmonių gyvybę, nepalieka bėdoje, visada skuba į pagalbą 24/7. Medikų darbas yra pats svarbiausias visame pasaulyje, jog žmonės gyventų ilgą gyvenimo tarpą, medikai jį pratesia. Bet čia dabar kalbant apie serverio medikus, jie yra geri bendradarbiai, klauso visko, padeda, aš jeis nesu nusivylęs, tad vertinu juos kaip antrosios pusės širdimi, nes tik jie gali pratęsti gyvybę ilgiau gyventi Valdžia yra gera nenuleidžia rankų, padeda darbuotojams jei tik reikia pagalbos. Direktorius jau irgi ilgą laiką laiko savo medikų komanda, kažkada jis kuždėjo jog medikai yra jam nuostabiausi, nuostabi komanda, malonu su jeis bendradarbiauti. Ačiū savo būsimam Direktoriui @Derek_Escobar jog esi su mumis kartu, tai pats ačiū @Žemaitis_Žmogus jog būvai kartu medikų koamndoje ačiū esamiems kolegoms kad esatę medikų antrosiomis pusėmis.
 2. Anketos šablonas, norint pasiimti neaktyvumą • • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Black_Ride • Kiek dienų norite pasiimti neaktyvumą?: šiandienos dėl minimum nepradirbimo. • Kodėl negalėsite būti žaidime?: jau žinau neviena diena neaktyvume esu, vis oildau ir pildau. Išvaręs į Kauna djrbti.
 3. Anketos šablonas, norint pasiimti neaktyvumą • • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Black_Ride • Kiek dienų norite pasiimti neaktyvumą?: šiandienos dėl minimum nepradirbimo. • Kodėl negalėsite būti žaidime?: išvaziuoju į vilnių tad nespėssiu pražaisti.
 4. Anketos šablonas, norint pasiimti neaktyvumą • • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Black_Ride • Kiek dienų norite pasiimti neaktyvumą?: Šiandienai, dėl minimum nepradirbimo. 2020.08.02 • Kodėl negalėsite būti žaidime?: išvykęs į Vilnių, tad užtruksiu.
 5. Ee čia nedaro mechanikai kokių gaveway ar ko panašiai. Kaip suremontuok betkokia tr.priemonę ir registruoti jų skiltyje ir laimėjimai pvz kokie pinigai ar kitas remontas nemokamas, ar dar kažkas?

  Įdomu pasidarė..

  1. Everett_Sanchez

   Everett_Sanchez

   Bet pagalvojus, iš dalies tu genijus. Dėkui už mintį.

 6. 2020.07.30 • Papildomos užduočių balai - ✔○ Pakelti ant „Rancher“ transporto 69.5 km. (0,5 balo); https://imgur.com/a/GwhkYHp ✔○ Pasidaryti nuotrauką su visais serverio direktoriais (gali būti skirtingos nuotraukos).(0,4 balo); PD. TX. MED. FRST. MECH. ✔ ○ Nuvažiuoti per /gps į visas nurodytas vietas ir ten pasidaryti nuotraukas (2 balai); https://imgur.com/a/P20qYHv ✔ ○ Sėkmingai gauti vieną balą už aktyvumą (0.4 balo); ✔○ Parašyti 4-5 sakinių nuomonę apie medikų firmą, direktorių ir pavaduotoją. (1 balas); Medikų firmą mane visada džiugino savo kultūra, transporto priemonėmis, medicinos centro aplinkos išvaizdą, centro kiemo išvaizdos gamta. Šis medicinos punktas vadinamas geriausiu nes įsikūręs miestelio centre, kur pagrinde susirenką daug įvairių žmonių pasigrožėti sutvartyta, neprišiūkšlinta gamta. Šio punkto medicinos centro darbuotojai visada atskuba į Pagalbą, prideda ranką prie visų žmonijos visuomenės veiksmų, ištiesia pagalbos ranką, šio medicinos centro punkto valdžia nenuleidžia taipat nuo darbo rankų, ši valdžia geriausia iš visų valdžių kurie buvo ankščiau. Teko bendrauti su firmos darbuotojais, taipat pagyrė šios firmos direktorių ir pavaduotoją, bei nuostabiausius savo kolegas. Jūs visi šauniausi, didžiuojuosi savo kolegomis ir valdžia, ačiū kad esate kartu @Derek_Escobar @Žemaitis_Žmogus ATNAUJINTA - 2020.08.03 (D.)
 7. Anketos šablonas, norint užpildyti darbo sutartį • • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Black_Ride • Ar susipažinote su visomis darbo taisyklėmis ir prižadate jų laikytis: pasižadu. • Kokį žodini darbo ranga norite gauti?(spalva): B.R • Įrodymai jog paaukojote reikiamą pinigų sumą: nuotrauka ikelsiu vėliau, arba pasakysiu kad patikrintų jog yra.
 8. Noriu visų atsiprašyti, kad keikiausi. 

   

  1. James_Switch

   James_Switch

   /kviesti > medikus

  2. Black_Ride

   Black_Ride

   Daugiau tai nepasikartos

  3. Jonny_Smith

   Jonny_Smith

   Blemba pardavinejom picas, o cia bachura uzmutino

 9. Sveikinam visi @Lebronas_Jamesas su gimtadieniu ;)) palinkėsiu tau likti sveikam ;)

   

  1. Rushed_Onx

   Rushed_Onx

   sveikinu = D

  2. Izzy_Legit

   Izzy_Legit

   o as palinkesiu nebeprakatot jaunioliui

  3. Minusinis_Ateivis

   Minusinis_Ateivis

   Biškį nematėm, sakė Ačiū senelyzai.♥️♥️♥️🍾

 10. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Black_Ride Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Ferico_Tornadas Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:https://imgur.com/a/6Aq3aao
 11. Pabandyk dar kartą, arba čia gal žaidė prie tavo kompiuterio kažkas ar kaip, jog ban"a rodo. Arba gal pats senei žaidei tik neatsimeni.
 12. .Sveikas, Pas tave turbūt dinaminis IP, pabandyk perkrauti interneta ir vėl jungtis
 13. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Black_Ride 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Xeon 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: sunaikino transporto priemonę (/boom). 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://streamable.com/618be8
 14. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Black_Ride 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: James_Switch 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Free kick (kita). 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/VI3nRv3
 15. @Emilisvn_Samp ee junkis į servą, nuoriu skola gražinti.

  1. Nedaz Nedaz

   Nedaz Nedaz

   Žmonės naktim nebūna dėja....

  2. Emilisvn_Samp

   Emilisvn_Samp

   Kas per skolos naktį? 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...