Jump to content

Ken_Shizuki

Neaktyvus

 • 72

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Ken_Shizuki

 • Gimtadienis 1998.03.04

Paskutiniai profilio lankytojai

622 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Ken_Shizuki 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: John_Dinzel 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Floodinimas. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ken_Shizuki2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: https://imgur.com/a/Q7mv33. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/tBrdT4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlykit.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Ken_Shizuki 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Radvilas_Lietuva 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimas. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: http://www.part.lt/img/b53c2fb8226f2e806ec634b9a476ea99759.png
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ken_Shizuki • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Drago_Morreti • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Reklamavimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www.part.lt/img/72948a9c8ee7e3727dd42a0b809b0c8f244.png
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ken_Shizuki • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Rokas_Grs • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Bandė subumint mašiną darbine su admin komandom. O po to dar dėjo už keiksmažodžius mute, nors ten buvo ne keiksmažodis o simboliai *. + Neparašė užtildymo apeliacijos. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ken_Shizuki • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Emiss_Dark • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Užmutino, o anketos neparašė užtildymo. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Foto nepasidariau, kad užmutino, bet turiu chat log'us:
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ken_Shizuki2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: SIŪLYKIT. 5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 8. Nėra pateikto norimo paveikslėlio. + Geros kokybės GIF avataro šiame forume dėja, bet neina užsidėti, kadangi maksimali GIF apimtis gali būti tik 0.49 mb.
 9. "Shizuk'io" GFX Shopas - Grafikos darbų parduotuvė, kurioje bus atliekami jūsų norimi darbai už tam tikrą piniginį atlygį. ATLIEKAMI DARBAI: Avatarai; Rangai darbams; Parašai; Ir kiti panašaus tipo darbai. KAINORAŠTIS: Avataras - 2000 €. Rangai darbams. - 6000 €. ( Priklausomai nuo rangų skaičiaus, gali kainuoti pigiau. ). Parašai - 3000 €. Jeigu norėsite, jog atlikčiau kokį nors darbą, kurio nėra mano sąraše, tuomet sutarsime padorią kainą dėl to darbo kartu. TAISYKLĖS: Jeigu darbas jūsų netenkina turite teisę už jį nemokėti arba prašyti, jog jis būtų perdarytas. Kelti kokybiškas nuotraukas, kurios bus skirtos darbams. Jeigu neužpildysite visų laukų ir iš pateiktos anketos nesuprasiu ko jūs norite, darbas nebus atliekamas. Privaloma laikytis bendrų forumo taisyklių. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė: Kokio tipo darbo norėsite?: Nuotrauka su kuria norėsite, jog būtų atliktas darbas: Darbo pavyzdys, jeigu tokį turite: Kuo plačiau aprašykite kaip jūsų manymu turėtų atrodyti tas darbas ( Jeigu neaprašysite - darysiu pagal savo nuožiūra ): Ar norėtumėte, jog ant darbo būtų koks nors tekstas? Jeigu taip, parašykite kokio teksto pageidausite: DARBUS ATLIEKA: Ken_Shizuki.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ken_Shizuki2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: SIŪLYKIT.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 11. Anketa (NR. 1) : Jūsų V_P žaidime: Ken_Shizuki Kur dėsite Tdėžę jei laimėsite: Dėsiu ant Admiralo ir tikėsiuosi gaut switch ratus ir 211 spalvą. Jūsų pasirinktas skaičius (1-35): 20 Anketa (NR. 2) : Jūsų V_P žaidime: Ken_Shizuki Kur dėsite Tdėžes jei laimėsite: Dėsiu ant Admiralo ir tikėsiuosi gaut switch ratus ir 211 spalvą. Jūsų pasirinktas skaičius (1-45): 25 Anketa (NR. 3) : Jūsų V_P žaidime: Ken_Shizuki Kur dėsite Tdėžes jei laimėsite: Dėsiu ant Admiralo ir tikėsiuosi gaut switch ratus ir 211 spalvą. Jūsų pasirinktas skaičius (1-55): 29
 12. Panašią temą esu sukūręs aš. Mano manymu reikia iš viso panaikinti ją. Nes pavyzdžiui viename RPG stiliaus projekte, kai žaidžiau, jame policijos pareigūnai komunikavimui gaudant bėglį naudodavo TS3 programą, tiesiog buvo sukurti atskiri būriai iš dviejų pareigūnų, jeigu tuo metu išeina taip, jog nelyginis pareigūnų skaičius, tai vienas būdi irgi, tačiau su motociklų, o ne mašina ir kai pavyzdžiui gaudo įtariamąjį ir jiems reikia pagalbos, jie tiesiog paspaudė mygtuką gali susiekti su kitais kanalais TS3 Whisperio pagalbą ir pranešti kolegoms koks automobilis, kokios spalvos ir kas toks yra gaudomas. O dar vienas niuansas, jog įtariamasis gali naudoti vip/admin komandas bėgimo metu, tai tiesiog būtų galima padaryti, jog žaidėjas turintys ieškomumo tiesiog jų negalėtų naudoti.
 13. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Ken_Shizuki 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Ignas_Eox 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: /vc kito asmens įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/mJ5gc
 14. Savo kaltę pripažįstu, tačiau kodėl savo draugelio irgi nemutinai? Ignas_Eox. Už įžeidinėjimus V.I.P. chat'e? Ant Cobros stūmė čiūvas, kad ale tipo neišmano savo darbo ir žiūrėjai pro pirštus, o kažkas nepatiko ir mane iš karto mute. Manyčiau tai galima skaityti kaip piktnaudžiavimą savo privilegijomis.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...