Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

Augis_Dash

Narys

 • 204

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 5

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Augis_Dash paskutinį kartą laimėjo Kovas 31 2023

Augis_Dash turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Augis_Dash

 • Gimtadienis 1998.03.05

Paskutiniai profilio lankytojai

23.612 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Augis Dash Ar susipažinote su darbo taisyklėmis: Taip Pinigų pravedimo įrodymai (imgur): Paryškinti pasirinktos sutarties formą [DARBO/BARO]
 2. Vardas_Pavardė žaidime: Augis_Dash • Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com, vaizdo įrašus į youtube.com)
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Augis_Dash Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Ignas_Eox banko sąskaitą): Ar susipažinote su asmeninių kanalų informacija bei taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: nu
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jerry_Sanchez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Lukce_Morello 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jerry_Sanchez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Ernestas_Jase 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmai per /padmins 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jerry_Sacnhez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Scott_Conner 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.