Micro_Cloth

Narys

Micro_Cloth

Narys
 • ID

  1596
 • Turinio skaičius

  254
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Micro_Cloth paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 17 2018

Micro_Cloth turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

3.347 profilio peržiūros
 1. naudojat kas nors k-sistemos.lt? :) esat tokie patys nepatenkinti kaip aš? :) 

 2. Išgirdus jo balsą šiurpsta oda. <3

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 daugiau
  2. Laurynas_Leigon

   Laurynas_Leigon

   Sumaišiau, šita iš kadro iškirpkit

  3. Billy_Jack
  4. Micro_Cloth

   Micro_Cloth

   turiu dar kompe kaip pritūpimus daro, kad patektų į fūras :D

 3. Micro_Cloth

  Komandinės „GreenSIDE“ lenktynininkų kovos! – 2019

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Micro'Cloth• Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė žaidime?: Pronis'Kadilaks• Ar abu susipažinote su renginio informacija?: Taip.• Ar abu susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?: Taip. KDL IŠTRYNĖT TĄ PUNKTĄ KUR PARAŠYT KOMANDOS PAVADINIMĄ, MŪSŲ KOMANDOS PAVADINIMAS USŪRINIAI ŠUNYS, AČIŪ.
 4. db butu vien prikolas kam nors paimt drk ir palikt po dienos :D del meme

  1. Eivydas_Kent

   Eivydas_Kent

   Oo Micro, nenori vėl taksų pasiimt? :D

  2. Davidas'Hardenas

   Davidas'Hardenas

   NU AS GALECIAU TAIP PADARYTI JEI KAS TIK DRK UZDETU IR UNRCONA PAIMTU

  3. Micro_Cloth
 5. gal žinot kame prikolas, kad įdėjus flashiuką į teliką nerodo filmo? tipo visiškai jokio failiuko, atrodo, kad neįkeltas būtų, žiurėjau palaikomus formatus lyg ir atitinka.

  1. P'K

   P'K

   Pas mane tv yra kaip filtras, kad rodytų tik tam tikrus failus(fotkes/video ir pnš.) tai gal ir pas tave toks yra, pasiieškok :)

  2. Micro_Cloth
  3. P'K

   P'K

   nepamenu seniuk, senai bežiūrėjau kažką per flasha tai prasinaršyk tv nustatymus visus, o šiaip geriausia pasiemi hdmi ir prisijungi prie pc ir žiūri ramia galva :)

 6.  a ne tu čia blemba, toks panašus balsas. :D

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. Laurynas_Leigon

   Laurynas_Leigon

   O drauge mielas sveikas

  3. Renatas_Borys

   Renatas_Borys

   siunciuos as sampa pala

  4. Micro_Cloth

   Micro_Cloth

   talentuose nepaejo tai grizai i sampa ane

 7. Negaunat random skambučių iš random šalių? :D Reguliariai kas 5-6d paskambina iš Suomijos(Helsinkio) ir lapkritį skambino pora kart iš Danijos

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. Mantas

   Mantas

   Jo gali būt ir taip, na gali nekelt, tikrai nieko vertingo ir protingo nepasiūlys xd

  3. Micro_Cloth

   Micro_Cloth

   O, jeigu koks dėdė oligarchas mirė ir paliko man palikimą 40 limonų, bet negali susisiekt?:) Matyt liksiu nesužinojęs. jeigu kas nors norit paskambint, galiu duot numerį, jeigu ką nubersiu keletą šešianulių:))

  4. P'K

   P'K

   As dar gyvas, neskambinkit ir netrukdykit

    

    

 8. Nusipirkit 164id lūšną kur iš manęs atėmė, auksas ten:)

 9. Micro_Cloth

  [0.1.8.7] Pasiūlymas dėl sniego panaikinimo

  /sniegas ir išjungsi
 10. Micro_Cloth

  Tinklaraštis „NSP“ #2

  http://prntscr.com/m2pleg angliškai čia. ? =D tbh man nepatinka, nėra visiškai idėjos, rašai tiesiog rastą forume informaciją kuri yra prieinama visiems, apie pirmą dalį išvis nešneku, nieko padoraus neradau. Neimk į širdį, tik kritika, gal toks ir turi būt naujienų laikraštis tik, kad nieko naujo nesužinojau. =D
 11. Micro_Cloth

  [Konkursas]150.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime: Micro'Cloth 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 30 3. Ką veiksit su pinigais: Svarstau apie erdvėlaivio statybas kuriuo aš, mano draugai, mano šeima, keli mokslininkai, daktarai, kirpėjas(nes nebus smagu su maurais ten lakstyt) krūvelė moterų ir vyrų(kurie galės daugintis) išskrisim iš šitos planetos kai mūsų broliai ir seserys sugadins klimatą ir nebeturėsim sąlygų čia gyvent. Taip pat puikus apsisaugojimas nuo ateivių invazijos, dar neturiu dizaino idėjos, bet reiktų kažką daryt panašaus į ateivių laivą, kad, jeigu jie puls galvotų, kad savi ir mūsų nežudytų. Erdvėlaivis nebus paprastas, dydžio kaip vidutinis nuosavas namas, ruošiuosi ten pastatyti džekuzi, mini pirtelę, stalo teniso stalą, biliardo stalą, erdvę virtuvę, svečių kambarį kuriame pastatysim daug viengulių lovų, kad galėtų visi miegot atskirai ir nesijaustų nejaukiai, tada normalus miegamasis, kad ten galėčiau su savo žmona miegot ir tęst žmonių populiaciją, tualetai turėtų būt irgi keli, vienas moterų, kitas vyrų, arba kaip tik būtų nuostabi idėja pamaišyt, nes kiek girdėjau moterys atlieka gamtinius reikalus žymiai kvapningiau nei vyrai, tiksliai kalbant mėtų arba ramunėlių aromato. Tik galvoju kaip čia erdviau padarius ir labai svarbu vidaus spalvos, jeigu jau tektų pakilt nuo motulės žemės turbūt erdvėlaivy teks prabūti nemažai laiko ir spalvos gali atsibost ir nučiuožt stogas, bet šiaip planuoju tokia nei šviesia nei tamsia žalva spalva, tokia su pilku atspalviu, bet tapetai kuriuos galima perdažyt keletą kartų ir tada pakankamai dažų pasiimt, kad nepabostų. Tada galėtume daryt stalo teniso čempionatą, o, jeigu jau atsitiktų taip, kad ateiviai įsiveržtų į mūsų erdvėlaivį galėtume dažus iškeist į kažką įdomaus iš daiktų kuriuos jie kasdien naudoja kosmose. Vienu žodžiu pinigų reikia daug. Arba nrg pirksiu.
 12. Micro_Cloth

  Perku 200m2 - 400m2 versla

  https://prnt.sc/l1rm2b jeigu dar reikia parašyk į až, paderinsim
 13. Micro_Cloth

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1. Jūsu V_P žaidime: Micro'Cloth 2. Koki skaičių renkatės?: 25 3. Ką darysite su pinigais?: Atiduosiu skolą kadilakui
 14. Micro_Cloth

  Modifikacijų krautuvėlė

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Micro'Cloth 2. Jūsų norima modifikacija: ginklo modas 3. Modifikacijos apibūdinimas: reikalingas loudspeakerio modas 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: nea