galaxi

Narys

galaxi

Narys
 • ID

  18930
 • Turinio skaičius

  51
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

galaxi paskutinį kartą laimėjo Gegužė 28 2018

galaxi turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

2.749 profilio peržiūros
 1. galaxi

  Kamanda X

  @Get_Paid tą ir planuojama daryt, aprašyme esu užsiminęs.
 2. galaxi

  Kamanda X

  Kamanda X - profesionali superherojų grupuotė, kuri susikūrė sunaikinti savo priešus vos tik pažvelgūs į juos. Piktieji priešai pamatę šią gaują, slepiasi po lapais ir prašo pasigailėjimo. Grupuotę sudaro ne betkokie eiliniai žmonės, o tik to verti herojai, tokie kaip Gambit, ZVERb, Jean Grey, Professor X, Cyclops ir t.t. Kamanda susikūrė pratęst gerosios F13 gaujos veiklą, todėl kas galvojot, kad pavyko ją uždaryt - nė velnio, ji tik pakeitė pavadinimą R.I.P Eima_O. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lyderiai Aurimas_Galaxy a.k.a Professor X Ink_Boom a.k.a ZVERb Jeremy_Malboro a.k.a Cyclops
 3. galaxi

  [KONKURSAS] mašinų su tune.

  Šlabonas: Jūsų vardas_pavardė žaidime: Aurimas_Galaxy Kokį skaičių išsirinkote : 13 kokios mašinos norite ir kodėl : Sunrise, nes savanną jau turiu, tai reik paįvairint garažą. ar pažįstat mane? (Žemaitis_Žmogus) Taip/Ne :
 4. galaxi

  Ieškau ENB.

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? – Aurimas_GalaxyKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin'ai, HUD, kita) – ENB Komentaras apie modifikaciją (kuo išsamiau) – Ieškau viieno iš šių enb, jei jie neviedoni hehe. Vaizdo medžiaga (Foto/Video) (nebūtina) –
 5. galaxi

  Hezbollah Al-Hejaz

  tikiuosi sulaukt gerų priešininkų, kurie kovos iki galo ^^
 6. galaxi

  Lavono klaida

  ačiū, žinosiu, kad nuo mano modų čia. ped per daug geras, kad trinčiau, tai į lavonus teks nešaudyt
 7. galaxi

  Lavono klaida

  PRANEŠIMAS APIE SERVERIO KLAIDĄ, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Galaxy • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Sprogtantis lavonas, kuris sukelia nemažai lago. Lyg ir ne visi tokie, nes šaudant į kitą to nebuvo. Viskas matysis video. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą :
 8. galaxi

  [0.1.8.7 šaulių sąjunga

  Nemanau, kad reikalinga serveriui įdėja, kitaip sakant bereikalingas scriptinimas. Jei jau taip nori kovot prieš gaujinius, tegul eina į tuos metus. Be to, labai nepatiko sakinys "trukdyti gaujoms zonos metu", nes tada gautų ne gaujų zonos, o kažkokie kovojimai prieš teisėsaugą.
 9. galaxi

  Florencia 13

  visas zonas ez pasiimsim. svarbiausia, kad priešai greit neužsidarytų nuo spaudimo
 10. galaxi

  [0.1.8.7] Susišaudymo metas.

  Įdėja gal ir nebloga, bet tektų kažkaip nerf'int pd, nes numuši jiems šarvus,o tie subėga į pastatą, užsirakina, pasigydo jei reik, ir dar šarvus užsimeta.
 11. galaxi

  Prasau uzblokuoti Aurimas_Galaxy

  Čia tau ne cs, tad jei šaudant dreba, nereiškia, kad aimbot. Bet visgi ačiū, kad pagyrei mano šaudymo skillsus
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anton_Cartel• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Galaxy• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Aim• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aurimas_Galaxy• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Jokubas_Wwe• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Neesu užtikrintas, bet čj INV• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 14. galaxi

  MAŠINŲ DALYBOS.

  1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje; Aurimas_Galaxy 2.kokia mašina norite gauti?; Savanna 3.Ko siekiate serveryje?; Turėt 100 auksinių medalių.
 15. galaxi

  [0.1.8.6] Nauja gaujų sistema

  Kas nepatiko, kad vos ne viską reikia pirkt už taškus, o kadangi ne kiekviena gauja surenka tiek taškų, todėl būtų sunku naujiems, ir per daug išsiskirtų lyderiai. Patiko įdėja su žmogaus grobimu ^^.