Jump to content

David_Miller

Neaktyvus

 • 136

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie David_Miller

 • Gimtadienis Lapkritis 13

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Palikimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: David_Miller Kiek laiko išdirbote firmoje?: Kažkur 33 dienas. Kodėl palikote firmą?: Norisi išbandyti kažką naujo, tuolabiau DPu sumažino motyvaciją su tais mažaisias kroviniais, jau kai kėliausi rangą galvojau niekada nebevežiosiu jų, o dabar vėl 300 reikia nuvežt. Ar norite atgauti pinigus už darbo sutartį?: Ne.
 2. Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: David_Miller Neaktyvumo laikotarpis: 02/03 Neaktyvumo priežastis: Šiandien neturiu laiko, gal iki 24 pražaisiu, bet nieko neprižadu.
 3. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: David_Miller Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: - Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: ČIA Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: 1 VIETOS REKORDAI 2 VIETOS REKORDAI 3 VIETOS REKORDAI Kaip sekėsi ši savaitė?: Puikiai, sukelti ne visi rekordai.
 4. Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: David_Miller Neaktyvumo laikotarpis: 01/23 Neaktyvumo priežastis: Esu išvažiavęs, iki 24 pradirbsiu maždaug 40min.
 5. ISPANIJOS CARTEL'IS ITALIJOS CARTEL'IS JUNGTINĖS KARALYSTĖS CARTEL'IS
 6. Darbo sutarties anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: David_Miller Ar susipažinote su visomis darbo taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: Taip. Įrodymai, kaip paaukojote pinigus: ČIA
 7. Anketa, norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavardė: David_Miller Palinkėjimas žaidėjams: Sėkmės!
 8. Būtent žalio niekur nerandu, galiu pasiūlyti tik baltą mažą pliusiuką kurį pats naudoju - ATSISIUNTIMAS.
 9. Sveikas, dėl HUD modifikacijos nežinau, nes jo labai mažai matosi, o Damage Informer modifikaciją radau: ATSISIUNTIMAS.
 10. Skinai Visi skinai be nuotraukų, bet naudoju visus ir labai kokybiški, yra visų miestų. Irgi modloaderyje susikūręs ( LT PD skins ) ir ten viską susikėlęs.
 11. Sveikas, radau tavo norimas modifikacijas: Paprastas automobilis Džipas Enforcer HPV1000 ( be nuotraukos, bet tikrai kokybiškas pats naudoju ). Straigtasparnis ( be nuotraukos, bet tikrai kokybiškas pats naudoju ). Aš asmeniškai susikūręs folderį modloaderyje ( LT PD cars ) ir ten viską susikėlęs, jeigu reiks pagalbos rašyk.
 12. Sveikas, nusikeikei forume už ką gali gauti įspėjimus, nieko aš nepralaimėjau, tiesiog kai tik laimėdavau nueidavau pasidėti pinigus į banką ir dėl to tu mane išvadinai necenzūriniais žodžiais ir po to pagrasinai užblokavimu, netgi tavo nuotraukoje matosi, ką tu man rašei. Kad ir "prašiau" užblokavimo tai vistiek yra užblokavimas už dyką. Kad ir kaip ten bebūtų laukiame prižiūrėtojo ar pagalbininko sprendimo. Viso.
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Han_Quattro • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Black_Gaja • Už ką buvote užblokuotas ?: Relog kai esu sugautas teisėsaugos • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Spustelėkite. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : Spustelėkite.
 14. Sveikas, labai žiopla klaida, daugiau tai nepasikartos. Egidijau - Paspausk.
 15. • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Han_Quattro • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip, tikiuosi.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.