Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

jeremis malboro

Narys

 • 84

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

jeremis malboro paskutinį kartą laimėjo Gegužė 21 2018

jeremis malboro turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie jeremis malboro

 • Gimtadienis 2002.01.22

Paskutiniai profilio lankytojai

1.604 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Jeremy_Malboro (frm. jeremis malboro) • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Mafijos_Senelis • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Free bano nebuvo, keikiausi, tačiau manau už keiksmus permently nieks nebanina. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://www.part.lt/perziura/454e5244de58434fa4186051c2017111186.png
 2. help guys.

  1. S'S

   S'S

   Iš principo nepadėsiu :))

  2. Edvis Gaming

   Edvis Gaming

   Tiesiog, kyla nesklandumai su žaidimu dėl nežinomų priežasčių - trini visą GTA SA ir persirašai iš naujo. Problemų nebelieka.

  3. Danny_Woods

   Danny_Woods

   admin paleisk sampa ir svio.

 3. Ačiū už bandyma padėt, bet dėja nieko nepadėjo.
 4. Na sveika tauta, čia tokia probremėlė iškilo. Ištrynus fps unlocką iš GTA direktorijos, žaidime, paspaudus dešnia pelės mygtuka (nusitaikyti) negaliu judėti į abu šonus ( tai a ir d mygtukai). Galbūt kažkas buvote susiduręs su tokia problema. Modai - Ped.ifp nenaudoju o ir šeip, pats GTA beveik clear, keli skinai ir viskas, tačiau judėti negaliu su betkokiu skinu.
 5. brat za bratos jus, ides cbuga, atgal i medikus sulekt galesit vaikinukai.
 6. nu ka gg, fps unlocka pamiršau ištrint ateidamas iš dm servo, esu didžiasias serverio čyteris, kenkėjas. Buvo galima ir perspėt.

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 more
  2. Maksas Ameno

   Maksas Ameno

   tikiuosi daryti kaku nera keiksmazodziai ar izeidinejimai

  3. jeremis malboro

   jeremis malboro

   Žinai kažkaip Rokui šaibu tai reik xddd

  4. jeremis malboro

   jeremis malboro

   Kiek matau, rcono negavau.

 7. nu zdarova sakau rimciausias gangas cia bus :DDDDD p.s kopinta tema is ryzyno.
 8. video gan neblogas, tačiau man asmeniškai muzika nelabai tiko.
 9. @Skrajojantis_Olandas neblogai čia parašęs, nuostalgija sukyla prisiminus tuos laikus kai su Velneliu vadovavot Nortenoms. O veiksmai kokie būdavo prieš PD/SURENAS, smagu prisiminti gerus lakus... Seniau belekas budavo, nerašysiu čia tu visu savo istorijų ir pnš. galiu pasakyt tik tiek, kad greenside atejau dėl gaujų, gs žaidžiau/pusiau žaidžiu 3 metus ir per pirmus pusantrų/galbūt 2 metus nebuvau dirbęs jokiame darbe apart Nortenos [30k patirties]/Surenos [5k patirties]. Kai gs dar buvo toks koks buvo, su Nortenomis ir Surenomis, manau kaip ir daugelis kitų nematėme tikslo eiti žaisti kur nors kitur. Sakau, dar tada buvo man 13-14 metu net iš lauko kartais grįždavau į vakarini sandely. O veiksmo būdavo visada - Nesvarbu ar budavo 14:00h ar 22:00. Dienomis - Vagonai. Vakare - Sandelys. Naktinetojams - Flakonai arba šeip dm serve. Sakiau nerašysiu istorijų, bet čia taip biški gavos. Galiu pasakyt tik tiek, jeigu prieš 2-3 metus nebūtų buvę cbugo, dabar gs sedėtu turbūt su 40-50 žaidėjų.
 10. Mano nuomone daugelis pasirinktu taip kaip ir aš - Cbugą.
 11. Mano nuomone greensaidas buvo geriausias serveris Lietuvoje kol buvo cbugas. Tai buvo antras Lietuviškas servas su cbugu atsirades po lv, atsiradus gs, lv žaidėju skaičius krito nuo 100 iki 30-40. Nes daugelis žaidėju perėjo žaisti čia vien dėl gerų gaujų sistemų, gerai kibančių kulkų ir kt. Ir jau 2017 metais greenside žaidėju kiekis vidutiniškai dienomis laikydavosi 150, savaitgaliai ir po 180-200. Išėmus cbugą, galime matyti šiek tiek atsigavusi lv - 70 žaidėju ir pamažėjusi GS žaidėju kiekį, vidutiniškai 100. Mano nuomone apie dabartinius gaujų veiksmus. Pirmas tris dienas įdomu, poto jau tas pats per ta patį, pasidoro nuobodu sedėt tuose zonose. Su cbugu būdavo kitaip, nemeluosiu būdavo griždavau iš lauko vien, kad pasikapot 20x20 zonose, budavo turbūt įdomiausi vakarai SAMP istorijoje, kai buvo Nortenos/Surenos, veliau Krasnofai/LSV/Puentes X3/Mogiliovos/ 95 Comptonai ir kt. Dabar - nieko susikuria 2-3 gaujos ir kaip durniukai laksto toj zonoj, saudo su tuo deaglu raitydamiesi ant žemės. Administracija sako, jog mes nepateikiame jokių rimtų argumentų, tačiau pačiu žodžiuose nematau argumentų dėl ko cbugo serveryje nebereik. Argumentas, jog visi sueina į vieną gaują irgi labai juokingas, nes pvz : Velnelis,Olandas, buvo pastoviai vienoj gaujoj kai budavo Nortenos, tačiau atsiradus kitai sistemai jie tarpusavyje kariavo. Mano nuomone serverio administracija turėtu labiau išsiklausyti į žaidėjų norus, o ne vadinti juos šiukšlemis, nes būtent tie žmones,kurie žaidė/žaidžia nuo 2015 metų išgarsino servery būtent su gaujomis, gaujų video, cbugas pritraukė daugiausiai žmoniu. Su tokiu požiūriu toli nenueisit. Atsiranda daug balsuojančiu prieš, tačiau jų komentaru ir argumentu dėl ko cbugas nereikalginas nematau, nes jų tiesiog nėra. Vieninteliai du turbūt būtų, nemoku, arba kompas per silpas. Atsakysiu taip, pats pradėjau žaist 2016 antra mėnėsį ir cbugo nemokėjau vpš, pamenu į Nortenos neprieme Velnelis, nes grybas buvau bet kažkaip po menesio, šiek tiek išmokau ir jau galėjau pilnavertiškai dalyvaut gaujų veiksmuose, visada yra galimybė išmokt, o ne verkt. O tiem kieno kompai per silpni, eikit žaist minecraft ir cs 1.6 jeigu jau tokie kompai grabai. Esme tame, kad admnistracija yra tiek užketėjusi ties šiuo klausimu, kad neturėdami rimtu argumentu senesnius serverio žaidėjus išvadina šiukšlėmis. Žemas lygis.
 12. Fsio chebra pasitraukiu, atsibodo tryse carrynt ta gauja + vasara. Poro bahuru be kuriu gauja nei vienos zonos neturetu - @Aurimas_Quantus (Gambit), Jeffry_Lilwer(Wolverine), dar @Ink_Boom(ZVERb) pradžiai su aimu padejo.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...