Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Jason_Charger

Narys

 • 22

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. - Papeikimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jason_Charger 2. Pareigūno Vardas_Pavardė: @Ignas_Srs 3. Už ką yra peikiamas pareigūnas: Pareigūną peikiu už įtarimo lygį, be priežasties [NON-RP] 4: Jūsų įrodymai: https://imgur.com/a/3X6ijcU Direktoriaus pastaba: Darbuotojo įrodymuose matosi kaip važiuojate iš pievos, buvote nubaustas teisingai.
 2. Darbo kontrakto šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jason_Charger Įrodymai, kad paaukojote 15000€ į medikų firmos fondą: https://imgur.com/a/n9n8G52 Ar pasižadate laikytis darbo taisyklių?: Taip, pasižadu laikytis visų darbo taisyklių.
 3. Sveikinu Wizard'ai! Manau mechanikus suimsi į savo rankas!
 4. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jason_Charger Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo vakar Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : SA-MP Serveriuose jau žaidžiu 3-4 metus(Jei neilgiau) Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Apie šitą samp serverį sužinojau, YouTubėje, žiūrėdamas Mindės kanalą Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senas serveris, jau senai nusibodęs, nėra tikslo ir bežaisti, atnaujinimų irgi nesimato, o greenside, smagu, viską sieki iš naujo, susipažysti su tam tikrais dalykais ,,Smagu" Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau visus apmokymus, suprasti ir įvykdyti buvo tikrai nesunku Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Ateidamas į serverį nedirbau jokiame darbe, laikiausi teisęs ir važinėjau su Taxi susipažindamas su tam tikrais obijektais, o vėliau, pasiekęs tam tikrą patirties kiekį, įstojau į Picerininkus, kolkas man jis labai patinka Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Rasti elektronikos parduotuvę buvo nesunku, nes man padėjo darbštūs Taksistai Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip, tikrai labai dažnai naudoju /gps komandą, bet db pradėjau kuo rečiau, nes baigiu prisiprasti Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar kolkas tokio dalyko nebuvo Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Nuomojamų mašinų prie spawn vietos, yra ganėtinai mažą(1-2 mašinos) Prisijungęs, radau tik 1 ir taip iš manęs ją pavogė Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : 1x kreipiausi į admin pagalbos(Tai buvo klausimas), atsakymo į tai sulaukiau Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, kviečiausi Taksistus, suregavo nelabai greitai, bet nugabeno tikrai saugiau ir maloniai Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Visa informacija man buvo aiški ir jos man tikrai pakako,kad nesusidurčiau su nemalonumais Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Reikėtų keisti prie teisių laikymo, nes naujokai lieka be skatiko kišenėje, nes viską susumavus išleidžiama teisėms(Teorijai, fūros teisėms, mašinos teisėms, motociklo teisėms) 3.500eur. O naujokas gauna(Jei viską įvykdo) tik 6.500eur. Reiktų padaryti,kad Teoriją kainuotų 1.5k - 2k, o važiuojant su tr.priemone nieko nekainuotų, tai tikrai padės naujokams lengviau įsitvirtinti ir pasilikti žaisti serveryje

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...