Mister_Kareivis

Narys

Mister_Kareivis

Narys
 • ID

  19364
 • Turinio skaičius

  25
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Mister_Kareivis

  „ExpressTaksi“ darbo ir gaujų sutartys

  Darbo sutarties šablonas 01. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mister_Kareivis 02. Ar esate susipažinęs su darbo informacija?: Žinoma 03. Kiek dienų kontrakto norėsite? (1-7d): 7 d 04. Įrodymai, kuriuose matosi, jog paaukojote nurodytą darbo sutarties sumą į Taksistų darbo fondą
 2. Mister_Kareivis

  NP'RC | Teismas

  Papeikimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mister_Kareivis Pareigūno Vardas_Pavardė kurį peikiate: Jackie_Sweet Ką blogai padarė pareigūnas? Noriu tik įrodymų manau ,kad esu nubaustas už nieką. Jūsų įrodymai(BŪTINA): Direktoriaus pastaba: Jūs pats aiškiai žinote dėl ko buvote nubaustas, bet vistiek rašote papeikimus. Už tokius bereikšmius papeikimus gresia forumo įspėjimai. Tad siūlau be reikalo papeikimų nerašynėti. Darbuotojo įrodymai.
 3. Mister_Kareivis

  Peikiu Black_Summer

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mister_Kareivis • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje Back_Summer • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: Nežinau kokį mediką įžeidė ,bet per VIP CHAT nemanau ,kad galima įžeidinėti kašką. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://www.part.lt/perziura/82243ba084d42694e605bebd2454b5ba908.png
 4. Mister_Kareivis

  Pirmosios atrankos į „ExpressTaksi“ analizė!

  Sveikinu , naujuosius Taksistus . Gaila ,kad aš nepatekau
 5. Mister_Kareivis

  Emigruoju Mister_Kareivis

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mister_Kareivis Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018/03/03 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 Metukus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugas pasakė apie šį projektą. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atsibodo ten SF,LV Miestas ir norėjosi "Kaimeliu" Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygdžiau visas ,buvo normaliai šiaip vygdyti. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau šiuo metu dirbau tik "Taksistu" man jis yra mėgstamiausias ir gal vėl dirbsiu "Taksistu" Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Pradžiai kai buvau naujokas ,buvo sunku rasti ,bet naudavau /gps komandą Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Šiuo metu ne ,pažystu visa serverio žemėlapi. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Kartais būnų ,bet pasidaraus įrodimus ir paduodu "Policijai" Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Naujokui kaip sakau buvo biškutuką lengviau rasti ,o dabar kaip man nereikalingi tie dviračiai ar mašinos įsinuomoti dažniausiai kviečiu taksį arba peškom pareinu . Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kartais kai kašką pamirštu paklausiu ir administracija padeda aš jai atsidekoju. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dažniausiai kviečiu taksistus ,kad pavežėtu ,o kartais kaip sakiau jai mane nušauną ar sumušę kviečiu "Policija" bei šios firmos labai greitai sureaguoja į mano iškvietimą. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas čiki piki. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Reklamuoti serveri ,bent gal šektiek ,bet šiuo metu dar įdėju neturiu ,gal kai sugalvosiu parašysiu prie "Įdėjų" skilties.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mister_Kareivis • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Direktorius:Ernis_Pokemon Ir Pavaduotojas:Denis_Xander • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Taksistų • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Neatidumas,buvau užpildės neaktyvumo anketa ir šiandien būčiau dirbes bet dave 2 ispėjimus. • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Nemokami ispėjimai. • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : Čia yra įrodimai kai dave ispėjima:https://imgur.com/I09Saaw o čia kai užpildžiau neaktyvumo anketa:https://imgur.com/FKKB3Ye (Iš Susinervinimo palikau darba)