Domas_Onex

Narys

Domas_Onex

Narys
 • ID

  1971
 • Turinio skaičius

  109
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Domas_Onex

  Parduodu lušną

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Onex 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Lušna, gera vieta, daug vietos mašinoms, pilnai įrengtas. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas):
 2. Domas_Onex

  Padėkit su žaidimu.

  Prašant pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Onex 2. Kokios pagalbos jums reikia: gal kasnors esat susidure su tokia problema, ir galit man padeti. Tai problema tokia: kai žaidžiu sampa, ant mano ekrano mirguliuoja kažkokios keistos raidės pvz 3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: ačiū už pagalba
 3. Domas_Onex

  Parduodu 6x "Sabre" automobilius

  Norėčiau nusipirkt rūda sabre už 50.000eur. /sms žaidime
 4. Domas_Onex

  Namas fūristu miestelyje.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Onex 2. Parduodamo namo vieta, garažo ir interjiero tipas, įrengimas, baterija: Namas yra fūristų miestelyje, namas gražiai irengtas, tikrai daug stengiausi. Baterija yra, garažas uždarytas. 3. Kaina, už kurią parduodate namą: Uždėtas ant pardavimo už 425.000€ 4. Namo išorės ir vidaus nuotraukos:
 5. Domas_Onex

  Apgavo Domas_Onex

  Kur įrodymai kad tu laimėjai?
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Onex 2. Parduodamo namo vieta, garažo ir interjiero tipas, įrengimas, baterija: Namas yra fūristų miestelyje, namas gražiai irengtas, tikrai daug stengiausi. Baterija yra, garažas uždarytas. 3. Kaina, už kurią parduodate namą: Siūlom nuo 750k. (Minimum sumos kelimas yra 25k pvz: pasiūlyta 800k, jūs turite siūlyti 825k) 4. Namo išorės ir vidaus nuotraukos:
 7. ADMINISTRATORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Domas_Onex • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Pablo_Esco • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Free mute • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 8. Domas_Onex

  Parduodamas namas PGR miestelyje 32id

  32ID Namas parduotas, galite rakinti tema.
 9. Domas_Onex

  Parduodu "Sultan"

  Sultan parduotas, galit rakinti tema.
 10. Domas_Onex

  Perku tr.priemone moku daug!

  http://greenside.lt/index.php?/topic/19001-parduodu-sultan/ jeigu domina į až arba /sms žaidime.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Onex 2. Parduodamo namo vieta, garažo ir interjiero tipas, įrengimas, baterija: Pgr miestelyje, atidarytas garažas, didelis interjeras, labai gražiai irengtas, su baterija. 3. Kaina, už kurią parduodate namą: 453.814€ 4. Namo išorės ir vidaus nuotraukos: 5. Papildomi komentarai( jei neturite ko pridurti, šio punkto galite nekopijuoti ): Savo mašina galite isivaryti į galinį kiemą, ir galite tenais pasikrauti savo transporto priemone.
 12. Domas_Onex

  Parduodu NRG-500 ir Sultan.

  Abi transporto priemonės parduotos, galit rakinti tema.
 13. Domas_Onex

  Parduodu "Sultan"

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Onex 2. Parduodamos tr. priemonės pavadinimas: "Sultan" 3. Parduodamos tr. priemonės kaina: 215k už mašina, 117k už rida, 20k už tune = 354k, bet parduodu už 268k. 4. Informacija apie tr. priemonę - rida, išvaizda: Rida ~1170km, tune pamatysit nuotraukose. 5. Tr. priemonės nuotraukos:
 14. Domas_Onex

  Parduodu NRG-500 ir Sultan.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Onex 2. Parduodamos tr. priemonės pavadinimas: Sultan 3. Parduodamos tr. priemonės kaina: 265k 4. Informacija apie tr. priemonę - rida, išvaizda: Rida 620km, tune retas, spalva irgi reta. 5. Tr. priemonės nuotraukos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Onex 2. Parduodamos tr. priemonės pavadinimas: NRG-500 3. Parduodamos tr. priemonės kaina: 250k 4. Informacija apie tr. priemonę - rida, išvaizda: Rida 180km, gražios spalvos, 0 daužtumas. 5. Tr. priemonės nuotraukos:
 15. Domas_Onex

  Parduodu Sultan,Nrg,Buffalo.

  sultan 200k