Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Visma_Emilis

Neaktyvus

 • 18

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

269 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Visma Emilis2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Siūlykite.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Visma_Emilis2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): 273, labai retas3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Susisiekite žaidime.
 3. ČIA PIRMA PASITEIRAVIMUI 1. Vardas_Pavardė : VISMA EMILIS 2.Kokiai mašinai ,motociklui reikės editinti? BULLET 3.Ka padaryti ant jūsų modifikacijos: 4. Kiek planuojat susimokėti ? nežinau, pirma reiks elegy parduot. Mano tikslas sužinot, ar sugebėtum padaryt, numesiu linką į tą bullet'o modą, ten viskas taip, kaip ir norėčiau, gal paeitų tiesiog tekstūras perkelt, NU TU TEN JAU SUPRANTI. http://www.gta5car.com/vehicles/supercars/vapid-bullet.html https://www.gtagaming.com/vapid-bullet-gt-improved-f33260.html
 4. Mačiau minėjai komandos subūrimo svarbą kaip pirmąjį patarimą, tačiau nemačiau minties, kad gera komanda su tvirtu pavaduotoju gali būti ir pagrindinė pagalba ir variklis direktoriui. Taigi dar vienas iš patarimų - pasirinkti tinkamą pavaduotoją. Kodėl tai svarbu? Turint tvirtą, stabilų užnugarį visada galime efektyviau progresuoti. Taip pat visas "atsakingumo" darbas nepuls tik ant tavo pečių, tačiau turėsi stiprią pagalbą, galėsi atsijungti nuo žaidimo ir jaustis saugiai, žinodamas, kad tavo firmą prižiūri patikimas žmogus. Pasirinkęs netinkamą pavaduotoją, prisidėsi tik papildomų kilogramų į savo kuprinę, nes tau reikės ne tik sužiūrėti savo darbuotojus, bet būti atsakingam ir už pavaduotoją, kuris gali padaryti bereikalingų problemų pačiam Tau. Prie direktoriavimo naštos pagalbos gali prisidėti ne tik pavaduotojas, tačiau ir kiti - brandūs, ilgamečiai darbuotojai, bet čia jau viskas priklauso nuo direktoriaus.
 5. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Visma_Emilis Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018-06-25 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie ketverius metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Pakvietė draugai. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Pasiekiau viską, ką norėjau, ir nebebuvo veiklos, o čia nauja pradžia, viskas nauja. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Viską įvykdžiau, buvo įdomu. Smagu, kad suprantant pradžios svarbą ir ne kaip kituose projektuose tiesiog ,,prašoka" per vietas, o privaloma pačiam apvažinėti ir susipažinti su vietomis. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus teko išbandyti, geriausiai veikia fermerių darbas. Nuobodžiausias, tikriausiai, medkirčių darbas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo, parodė draugai. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip, tikrai dar visko neįsidėmėjau ir neišmokau. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nemanau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, tik galėtų būti daugiau dviračių punktų? Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Visko, kas neaišku, klausiu ir puiku, kad visad atsako. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Su reagavimu į iškvietimą reikėtų padirbėti Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas šiuo metu yra aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Prie pasiekimų dar pridėti kažkokias misijas, vietas, kurias reikia aplankyti, nes sunku surinkti pradinį kapitalą žaidimo pradžiai.
 6. 1. V_P žaidime: Visma_Emilis 2. Mūsų pasirinktas skaičius: 71 3. Ką planuojate daryti su pinigais: Draugam, išlaidos naujai gaujai, namas su interjeru.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...