Jump to content
Summer event 2021! ×

Tomas_Assetto

Narys

 • 73

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Paskutiniai profilio lankytojai

377 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Assetto Parduodamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: 100m 1lvl Norima kaina už verslą: 1.2m Nuotraukos su verslo informacija: https://imgur.com/a/UvJGkaa Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): 15k prod
 2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): .
 3. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Ty
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Assetto Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą būstą, (tipas, miestelis, interjeras ir pan.): PC miestelyje, pilnai įrengtas, su saulės kolektoriumi ir garažu Norima kaina už būstą: 300k imam ir perkam. Parduodamo būsto nuotraukas: https://imgur.com/a/9fIsrF8 Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Galite nuvykti į 22id namą ir ten apžiūrėti interjerą.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Assetto Parduodamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: 100m 2lvl. Norima kaina už verslą: 1,7m Nuotraukos su verslo informacija: https://imgur.com/a/NAr0UBJ Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Verslo kaina uždėta galite imt ir pirkti 57id.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto. 2. Suteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t): Norėčiau mašinos su stage 3. kad būtų ratai megos/switch, reta spalva, labiausiai domina infernus, bet siūlykit ir kitas mašinas. Būtų didelis pliusas jeigu rida būtų didesnė. 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: 2,5m. (už tikrai to verta mašina ir daugiau primokėsiu). 4. Papildoma informacija: Susisiekti galite forume bei serverį.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Assetto Parduodamų(-os) event dėžių(-ės) rūšis ir kiekis: /vdeze 7vnt Norima kaina už event dėžę: 120k. Perkant daugiau arba visas 115k Nuotrauka su įrodymu, kad turite event dėžių (/hdeze, /kdeze, /vdeze) : https://imgur.com/a/yAim2ok Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti):
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Assetto Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): nuotraukoje viskas matosi. Norima kaina už transportą: 1.1m, bet derinama. Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/5cJYOvi Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Galite susisiekti su manimi forume arba žaidime. Išbandyti, apžiūrėti galite.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Assetto Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Reta oranžinė spalva, megos 14,4k ridos. Tik didesnę problema Daužta net 14kartų. Norima kaina už transportą: Siulom. Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/KFY5vuE
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Assetto Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Sultan'as full X flow. Daužta 1 kart 900+ ridos. Taip atrodo neblogai bent jau man, bet čia jau kaip kam pagal skonį. Norima kaina už transportą: Siūlom. Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/aTIj0Rc Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Ten tą link'ą dėl nuotraukų nukopijuokit ir į naršykle, nes man čia galimai pasibugino. Rašykit į forumą arba žaidime.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.