Tomas_Assetto

Narys

Tomas_Assetto

Narys
 • ID

  22370
 • Turinio skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Tomas_Assetto

  „CLC“ Darbo/Gaujų sutartis.

  1 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto 2 Kontrakto galiojimo laikas (1-7d.):7 3 Ar pasižadate laikytis visų firmos taisyklių ? taip 4 Įrodymai jog pervedėte 10.000€ į darbo fondą: https://imgur.com/a/R3MauiU
 2. Tomas_Assetto

  Parduodu retos spalvos 3id ''NRG-500''

  Nrg-500 parduotas !!!
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Nrg retos 3id spalvos. Derinasi su 83id 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/M2XC5ez 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kainos tikslios nežinau. Siūlot jūs !!
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Tai retos spalvos retų ratų derinys. Rida nėra aukšta, bet tikrai nežema. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/vrX9TUe 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlot jūs !!
 5. Tomas_Assetto

  Parduodu ''nrg-500''

  Nrg-500 sėkmingai parduota !
 6. Tomas_Assetto

  Parduodu ''nrg-500''

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Nrg nėra labai daug ridos spalvos tokios. bet mano nuomune gerai atrodančios ! 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/OZswYCI 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kainos tikslios nežinau. Siūlot jūs !!
 7. Tomas_Assetto

  Parduodu ''banshee'' su megomis

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Mašina atrodo gerai turi mega ratus 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/2ArmIc3 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kaina siūlot patys
 8. Tomas_Assetto

  Parduodamas full tune ,,Elegy'' !!!

  Mašina jau parduota nesiūlot kainų !!!
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Assetto 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Elegy 300km rida yra full tune maišyta 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/YIKgJQ7 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Kainos tikslios nežinau. Siūlot jūs !!