Jump to content

Young_Jim

Narys

 • 16

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

260 profilio peržiūros
 1. pirkit šitas gražias mašinas, dq

 2. Sveikas, turiu du pasiūlymus - rasi ten 2 buffalo su retais ID, kuris sudomins parašyk forume až arba žaidime .
 3. Namas parduotas Beniux_Subas vartotojui. Galite rakinti temą.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Youg_Jim 2. Kokiu laikotarpiu būsite neaktyvus (imtinai)?: Nuo 05/21 iki 05/24 3. Neaktyvumo priežastis: Atsiprašau, kad būtent šios savaitės metu, bet ką jau padarysi, taip atsitinka. Per šias 3 dienas pasidarysiu visus neatliktus darbus mokslo tikslais, nes jau prisikaupė, susitvarkysiu viską bei grįšiu su motyvacija ir kibsiu į darbus. Taipogi pakišo koja ban'as už relog'ą, kuris net nebuvo tyčinis, bet tarkim, neverta ginčiotis. Tikiuosi suprasite.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Young_Jim Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą būstą, (tipas, miestelis, interjeras ir pan.): Namas randasi Polomino Creek miestelyje, vieta patogi ir gera, šalia TAXI bazės prie Marko namo. Papildomai yra nupirktas saulės kolektorius (nereikės mokėti mokesčių, uždirbsite pinigų), šiek tiek įrengta. Yra daug vietos jame savaip įrengti, žinoma ir garažas. NAMO ID - 11 . Norima kaina už būstą: Namas užstatytas už 1.2mln, bet su pirkėju kainą paderintume. Parduodamo būsto nuotraukas: https://imgur.com/a/pQc1kiB Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Namas su RUDU stogu, todėl jis vertas daugiau, kiek žiūrėjausi pigiausias rinkoje, norintis pasidėrėti ir rasti bendrą kompromisą rašykite in game arba forume až.
 6. Sveikas, turiu tau pasiūlyti butą PC miestelyje. Gera vieta, arti įvažiavimo, mažai įrengtas. Kaina siekia mažiausią rinkoje tik - 145 tūkst. ( užstatęs pardavimui, nuvažiuok ir nupirk). Buto ID - 98. [EDIT 05/20] Butas parduotas.
 7. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Young_Jim Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Gangs_Ciukcia Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/qMyvT7H Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/qMyvT7H
 8. Sveikas, pasiūlymas nedomina. Orentacinė kaina - 500k. [edit] 2020/05/10 Tr.Priemonė parduota vartotojui Black_Hand už 550.000 serverio valiutos. Visos kitos toliau parduodamos ir laukia jūsų pasiūlymų.
 9. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Young_Jim Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Simulis_Samp Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/jdTiyDp Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/jdTiyDp
 10. Mano Vardas_Pavardė serveryje: Young_Jim Pasirinktas skaičius (1-200): 62
 11. DARBO SUTARTIES ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Young_Jim 2. Ar esate susipažinęs su darbo informacija ir kainoraščiu ir ar pažadate jų laikytis?: Taip, esu bei pasižadu. 3. Įrodymai, kad į fondą paaukojote 10 tūkstančių: https://imgur.com/a/r7Hphbf
 12. 11 gražių, retų id tr.priemonių šitoje temoje ! Apsižvalgykite, gal patiks kažkas. 

 13. Geriausias modpack'as mano akimis, senai tokio ieškojau, ačiū tau ! ♥
 14. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Young_Jim Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2019/09/01 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Prieš porą metų esu žaidęs, tai po pertraukos. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Seniau esu žinojęs iš draugo, bet pamiršau account'ą Nieko mandro neturėjau ten. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : pertrauka buvo tiesiog ilga. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Visas, bet teko prisiminti vietas ( šeip lengva) Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus be pakvietimo Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nesunku Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Būna, kad prireikia. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau, nedraugiškų čia yra Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Manau užtenka Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau ne kartą . Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Naudojau, iškart buvo priimti kvietimai, net nakties metu. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku, kadangi esu kažkiek žaidęs. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas ir dabar tvarkoje, gal tiesiog kokią naujove, veiklos.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...