Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Titas_Wtf

Narys

  • 31

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Titas_Wtf Kam bus naudojamas kanalas?:Sakė pokalbiam. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą): https://imgur.com/a/kbz8BXU Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis: susipažinau.
  2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Titas_Wtf • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Onyx_Smoker • Už ką buvote užblokuotas ?: už even, treniruočiu trugdimo. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/4bdSECA • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/sF7vHAn
  3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Titas_Wtf. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/10/19. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 5 menesius Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : is draugo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : nes acibo ir nes nebuvo idomu. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : taip. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : esu dirbes gaisrininku metkirciu fermeriu idomiausia fermeriu nuobodziausia metkirciu. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : nelabai nes draugas padiejo. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : kai nieko beveik nezinojau tai jo o db ne. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : jo tiesiog nezianu delko vaziavau su kombainu ir saudit pradejo or dar norejau parasyti graugui ir ir niekur atbego su sumuso. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : masinu nelabai o dviraciu tai pakanka. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : naudoju ir dauguma admin suteikia pagalba. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : normalei visai suregoja. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : near jokiu neaskumu. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : manyciau daugiau reketu apmokiti naujokus.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...