Gasas_Green

Narys

Gasas_Green

Narys
 • ID

  23805
 • Turinio skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Gasas_Green

  Prisistatau Royal_Casino

  Sveikas, malonu, sėkmės projekte ir gyvenime.
 2. Gasas_Green

  † Tikintys †

  Sėkmės, gangsteriai el tė.
 3. Gasas_Green

  Gaso parašas #1

  Laba diena, apie 2 metus nebuvau įjungęs photoshop'o, bet šiandien iš neturėjimo ką veikt įjungiau ir pasidariau parašą, noriu tik nuomonės ir kritikos, kad ir kokia ji būtų baisi, čia turbūt geriausiais mano darbas, nes anksčiau būdavo išvis baisu. Daug nerėkit, tik mokausi, bet būčiau dėkingas jei kažką patartut ar net pamokytut, gal įmestut YT link'ų kur galima pasimokyt effect'ų ant wallpaper'ių ar panašiai, pats ieškojau, bet ką radau tai labai sudėtingai atrodo.
 4. Gasas_Green

  Prisistatau Denas_Bmw

  Sveikas, malonu, sėkmės projekte ir gyvenime.
 5. Mano nuomone šis event'as - visiška nesąmonė. Administratoriai net nerenka moliūgų, į /vc žmonės parašo ''pzu'' ar ''radau, gal kam reikia'' ir administratoriai iškart tik pasižiūri, jei yra atsiteleportoja ir pasiima, o paprasti žaidėjai jų tiesiog neranda. Pavyzdžiui aš pats 3 dienos užduotį vykdydamas važinėjau 200 minučių, išvažinėjau visiškai visus Las Venturas kampus, apvažinėjau visas lūšneles, kaimukus, miškus, radau 3 moliūgus, poto pravažiavau Los Santos ir San Fiero miestus be jokios motyvacijos ir radau dar 4 per 100 minučių. Tai važinėdamas 300 minučių radau facking 7 moliūgus kurie man davė 6k pinigų, neskaitant to, kad taisiau mašiną sprogusią dėl tų moliūgų už 5k, kiek kartų kroviau mašiną, bet kiek laiko išvaisčiau dėl visiškai nieko. Aišku geri pinigai jei surandi pakankamai moliūgų ir išsikeitinėji juos, gauni dėžę ir parduodi už 80-90k, bet tiek rast tai manau kosmosas, nes 24 moliūgai per VISĄ žemėlapį įskaitant ir visas parkingo aikšteles, namų kiemus, kalnus, miškus tai yra nesuvokiama kaip be čytų ar be administratoriaus statuso surast. Čia visiškas absurdas mano manymu. O tos laidotuvės... Va čia tai wow... susirenka tiek žmonių į vieną vietą, dar tą audrą įdėjo, stovi kažkokie nereikalingi botai ir lagas nežmoniškas, visi skundėsi dėl mažai fps, ir šiaip kasi tiek laiko, visą tą laiką viliesi, kad pavyks gaut dėžę ir kažkoks admin'as kuris visą laiką sėdi mašinoj, šone, net nekasdamas gauna tą dėžę, manau būtų buvę daug protingiau padaryt, kad kuo daugiau iškasęs žaidėjas turi didesnį šansą gaut, o ne tas kur stovi vietoj ir laukia kol šaibos pas jį ateis.
 6. Gasas_Green

  Pirmoji analizė į Yellow Cab firmą

  Buvau susidaręs daug geresnę nuomonę apie naują taksi valdžią, pasistengiau su anketa, tikrai neblogas turinys buvo, aktyvumas lentelėse tikrai neprastas, bet kam tų naujokų reikia, draugus reik pirma priimt ar šiaip narus. Kažkas sakė nesuprato kaip paėmė beraščius čiuvus... Taip ir paėmė ''Užpildyk beleką ir vsio''. Atgal į medkirčius fyrinu, sėkmės tiem kam ''pasisekė''.
 7. Gasas_Green

  „Greenside“ Helovinas 2019!

  Pagaliau, o į laidotuves su šlipsu ateit?
 8. Gasas_Green

  Emigruoju Gasas_Green

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gasas_Green Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Prieš kelias dienas užsiregistravau. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 4 ar 5 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Neaktyvus. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, viskas lengva ir aišku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Medkirčiuose, įdomu, pinigai geri viskas ok. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ne. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko kviesti. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas tvarkoj. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Duoti daugiau pinigų.