Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Kenneth_Collins

Narys

 • 110

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. @Rokas Padariau ką turėjau padaryt, tikrai nelauksiu free ban dalybų iš jūsų pusės.
 2. Timecycas darytas žmogaus buna buginasi valandos ir sviesumas sutvarkytas bus. @Rokas
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kenneth_Collins 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Moe_Lester 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Piknaudžiavimas Admin komandomis. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Iškickino musu gaujos narį siekiant įgauti pranašumą prieš mus kadangi buvo last hitas. Kas manau yra piknaudžiavimas admin privilegijom, Aišku aš turėjau iškart banint, tačiau išpradžių iškickinau, čia mano klaida, bet yra kaip yra. 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://imgur.com/Qu17TzG
 4. Šablonas norintiems pateikti amnestiją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti sąraše: Martin_Santos 2. Kada ir už kokį pažeidimą patekote į sąrašą?: 2020/01/19 – Martin_Santos [3], neleistinų modifikacijų naudojimas – gali būti amnestuotas. 3. Pinigų pavedimo nuotrauka: https://imgur.com/smqYD8A Ten po kaire dar chata paziekit.
 5. Rusų gauja įsikūrusi Maskvos gatvėse dar 1976 metais, ši gauja pasižymi savo žiaurumu, išradingumu, bei juodos spalvos reprezentavimu. Vilius pabandęs pakilti iš „teliuko“ rango aukščiau ir bandydamas sukilti prieš Armanį,buvo pakištas ir sėdo ilgam. 2019 metais Vilius buvo paleistas iš kalėjmo. Jį pasitiko Martinas ir keleta kitų kiemo draugelių. Visiems susirinkus, Vilius pasiūlė atkurti nusikalstamą grupuotę pavadinimu „Tsaryovskaya Bratva“ prižadėdamas draugams jog pagrindinis gaujos tikslas bus teritorijų, bei valdžios plėtimas po visa pasaulį. Kadangi vienas visko kontroliuoti negalėjo jis pasirinko pagalbininkus Martiną ir Andriuhą. Atėjus Viliaus padėjėjams, nusikalstama grupuotė jau be problemų galėjo imtis pareigūnų papirkinėjimu, turto prievartavimu, žmonių grobinėjimu vidurį baltos dienos, bei narkotikų ir nelegalių ginklų pardavinėjimu. Surinkta grupuotė gavosi tokia kokios Vilius visados norėjo - žiaurūs ir negailėstingi. Tačiau tai tesėsi neilgai. Vilius ir Martinas buvo nukauti naktiniame klube „Titulinis“, o Andriuha dingo be žinios. Tai buvo pasakiška proga grįžti Armaniui iš Kuršėnų ir perimti nusikalstamos grupuotės valdymą iš Viliaus ir jo padėjėjų. Armanis grįžo su nauju slapyvardžiu „Finlėjus“, šis siekė pratęsti Viliaus bei jų padėjėjų veiklą Šiuo metu juos galite aptikti Los Santos, San Fierro, Las Venturas miestuose, bei jų teritorijoje.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kenneth_Collins 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Joe_Torreto 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Blogas /atp komandos naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą https://streamable.com/mdhx3y
 7. Sėkmės su gauja neužsidarykit po 1 nekokio rusho plz.
 8. pažiurim gal kažkas žinosit.

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 komentarai
  2. Kenneth_Collins

   Kenneth_Collins

   @Kenshin_Yona vstk crashina https://prnt.sc/susmg2 ir tipo kai jau visus enb failus sudedi viska jungi iscrashina jungi sena gta be enb irgi crashina istrini gta su enb  nebecrashina anas gta.

  3. Kenneth_Collins

   Kenneth_Collins

   @Lietuviskas_Zmogus gal tau eina ta faila  fixa parsisiust nes man neleidzia ten prisiregint jei tau eitu imetum y koki zippy share tuos failus.

  4. Lietuviskas_Zmogus

   Lietuviskas_Zmogus

   1 min prieš, Kenneth_Collins rašė:

   @Lietuviskas_Zmogus gal tau eina ta faila  fixa parsisiust nes man neleidzia ten prisiregint jei tau eitu imetum y koki zippy share tuos failus.

   https://www51.zippyshare.com/v/Z4Tqb2c8/file.html

 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Kenneth_Collins 2. Problemos tipas ( „SA:MP“, „TeamSpeak“ ir pan.): SA:MP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Nusprendžiau išbandyti koki enb parsisiunčiu gta su enb susidedu enb fixus ir crashina arba tiesiog nepaleidžia gta visiškai. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): ---------
 10. Sakai kerta visiem galvas iš eilės, tai kirsit galvas taip išeina jo. Gl nu bet nk gera e
 11. Tai vat va taip ir pradėkim dienelę

   

  1. Mantys_Alone

   Mantys_Alone

   Čia ką vokiškai dainuojam?

  2. Greg_Solberg

   Greg_Solberg

   pirmas ikeleu nukopinai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...