Jump to content

Stoned_Joe

Narys

 • 87

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Stoned_Joe Kokia yra jūsų mėgstamiausios mašinos markė, kodėl?: F10, asmeniškai man, dizaineriai puikiai padirbėjo prie automobilio išvaizdos, kas ir traukia akį
 2. Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Stoned_Joe Jūsų mėgstamiausia veikla „GreenSide“ serveryje: kupi / paradai
 3. ūsų Vardas_Pavardė serveryje: Stoned_Joe Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Visa info pateikta video apacioje; Norima kaina už transportą: SULTAN = 4 000 000 NRG-500 = 500 000 CHEETAH = 120 000 Kainos minimaliai derinamos; Susisiekti forumo asmenine zinute.
 4. Atsirastų kas pažengęs piešime? Yra galimybė šiek tiek užsidirbti, pm 😃

  1. Mantys_Alone

   Mantys_Alone

   @Mantas Adomaitis liktais sakei pieši? ;D va 

  2. Jack_Stafford
  3. Marcus_Sullivan

   Marcus_Sullivan

   ash seni

 5. Darbo sutarties anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Stoned_Joe Ar susipažinote su visomis darbo taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: + Įrodymai, kaip paaukojote pinigus:
 6. ir šaudyt moki, ir muzika parinkt, real MVP keep grindin' G RIP King Von
 7. Dalyvio šablonas, Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Stoned_Joe Šventinis palinkėjimas serverio žaidėjams iš jūsų pusės (rekomenduoju ilgesnį bei be nejuokingų bairių, į tą atsižvelgsiu) : Nepaisant viso aplinkui skleidžiamo negatyvo, nepalankių susiklosčiusių aplinkybių, linkiu gerų šv. Kalėdų, leiskitės į šiltą, ramų vakarą su savo šeima, su gera nuotaika, nes tik per jį galima atsiplėšti nuo visų neigiamų dalykų, kurie slegia kiekvieną mūsų ir tikėkimės, kad kiti metai bus geresni nei šie, tik sutikit juos protingai, tai tiek. Jūsų turimas kiekis XP kiekis serveryje : 34k
 8. Žiūrėkit, nuo 2 : 00 nematau jokio narkotikų poveikio, o 2:30~ kai įlipa į fūrą, nuo narkotikų mėto. Kaip čia suprast? Magai... >> ANTIDRUKAS <<
 9. sori, bet tave ir ne afk betkas nušautų
 10. haroldai, padariau tau darbą, nežinau ar patiks, nes neturiu tokio pačio šrifto, kaip pas igną... nu jei patiko, atsiskaitai limitu, nepatiko į až, derinsim, darbas :
 11. Kadangi postas liko gale, taigi darbus sumesiu čia. Renaldai, tavo paveikslėlis nėra labai jau geras tavo norimui avatarui, tačiau pamėginau kažką. Jeigu patiko 2 like, o Jeremy nelabai supratau kokio vardinio avataro spalvos turi būt, kur kurios, jeigu nepatiks tas kurį padariau, tiesiog parašyk į asmeninę žinutę, pamėginsim sutvarkyti bėdas. O skolingas esi limitą, jeigu žinoma viskas tvarkoje. Štai jūsų darbai :
 12. Na savo namo parduoti noro didelio nejauciu, bet jeigu pasiulytum gera kaina, parduociau. Namas PC miestelyje, 27 ID, salono gatve, su saules baterija, yra mazas garazas, vidus taipogi nera didelis. Jeigu nori apziureti, susisiek su manim zaidime arba TS programoje.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.