Jump to content

Rokas_Gasol

Neaktyvus

 • 14

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Tikrais geras atnaujinimas taip ir toliau!
 2. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Rokas_Gasol Kam bus naudojamas kanalas?:Su draugais pakalbėti arba vienas pabūti ramiai. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą):https://imgur.com/a/zGzp6d2 Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis:Taip susipažinau.
 3. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Rokas_Gasol Kam bus naudojamas kanalas?:Aš naudosiu savo kanalą vienas pabūti arba su draugais pabūti ir pasikalbėti kad niekas netrukdytu. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą):https://imgur.com/a/wDD6jmQ Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis:Jo susipažinau.
 4. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Gasol 2. Žaidėjo, kurį turėtų užtildyti Vardas_Pavardė serveryje:Bjaurus_Dede 3. Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?:Nes man per /sms parašė kad esu *cenzūra* 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:https://imgur.com/a/TFt7ZT8
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rokas_Gasol Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Tik šeštadini pradėjau žaisti Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :3-4metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Draugas pasake sake kad geras servas ir atejau žaisti i greenside. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Jau ten ziauriai atsibodo zaisti darbus su pakvetimais jau visus buvau dirbes nu ir atsibodo komandos. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Jo įvygdžiau žiauriai buvo lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Be pakvetimu esu visus dirbes o su pakvetimu dar nesu dirbes, idomiausi darbai buvo picerininkai, ukininkai, medkirciai, o nuobodžiausi tai buvo valytojai, gaisrininkai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sunkiai. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Nu kartais bet jau atsimenu kur ira tos vietos kur reike man važiuot. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau nušautas ir nebuvau sumuštas. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Užtenka nuomojamu mašinu ir dviražiu rasti tai nebuvo sunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar nerasiau i /padmins. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Jo naudojau /kviesti komanda ir greit priima iškvietima ir greit atvažiuoja. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Visa informasija aiški. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nu nežinau man tai viskas gerai patinka šitas servas labai.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.