Jump to content
Atranka į direktorių prižiūrėtoją ×

Alfred_Carter

Narys

 • 207

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

4 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

705 profilio peržiūros
 1. Labas buciau patenkintas. Sekmes kitiems
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alfred_Carter Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Perku Infernus 0id/6id su megom Siūloma kaina: iki 1.6m Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Susisiekite su manimi forume.
 3. Anketa norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alfred_Carter Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Sekmes.
 4. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alfred_Carter 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Aurimas_Dancingas 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Ieškojau kas įrengtu man vilą ir susiradau Aurimas_Dancingas. Apsikeitėm discord'ais kaip ir viskas ok. Tai buvo savaitgalis ir jis įrenginėjo puikiai, viskas buvo ok. Savaitės bėgyje nematau, kad būtų įrenges nors šiektiek, parašiau i Discord'ą ir vaidina jog sugedo kažkas kompiuteryje ir negali tęsti, nors siulo atiduoti turta. Paprašiau, jog gražintu už įrengimą pinigus ir už baldus kiek liko, nes taip buvo minėta susitarime i
 5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alfred_Carter Koks jūsų pasirinktas skaičius?: Siauliu g. 71
 6. Šablonas, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alfred_Carter • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: @Martin_Gossard • Už ką buvote užblokuotas?: RELOG, nors niekas manęs negaudė ir nebuvau surakintas. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: Buvau offline. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį: https://imgur.com/a/p1lHX63
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Alfred_Carter Kokį iš šitų 40 prizų norėtumėte laimėti labiausiai?: Wuzimu apranga(294id).
 8. DALYVAVIMO ŠABLONAS, Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alfred_Carter Koks jūsų pasirinktas laimingasis skaičius?: 42 Ką žadate veikti su šiuo automobiliu? Važinėsiu. Laisva vieta išsireikšti (nenorint galima nekopijuoti): Sėkmės.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alfred_Carter Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Infernus 1id megos Siūloma kaina: Suderinsim. Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Susisiekti su manimi galite /sms žinute žaidime arba AŽ. Forume.
 10. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?: Spam 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/rVFJN0p
 11. Išjunk windowsų protection, bet geriausia siųskis iš gtaall.com ir nemėtis:)
 12. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alfred_Carter Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą būstą, (tipas, miestelis, interjeras ir pan.): Tai vila, vienintelė tokio tipo vila kurioje yra baseinas su vandeniu, o ne tuščias 248id Norima kaina už būstą: Nenusistatęs, laukiu pasiūlymų. Parduodamo būsto nuotraukas: Nuvykite patys ir apžiūrėkite, vilos id: 248 Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Su manimi susisiekti galite žaidime arba A. Ž. forume.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: A_F Jūsų pasirinktas skaičius(1-100): 29

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2022 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.