Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Lucas_Roigy

Narys

 • 23

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Kodėl nusprendėte palikti darbą: Atsibodo itemptos dienos, darau daug klaidų, noriu pailsėti nuo PD 3. /bendradarbiai lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/rB8iWpC 4. Ar norite susigrąžinti darbo sutarties pinigus?: Ne 5. Palinkėjimas darbuotojams/departamentui: Linkiu didžiausios sekmės darbuotojams bei valdžiai. Tikėkimes palaikysime šiltus santykius.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Žaidėjo kuris Jus peikia Vardas_Pavardė: Lukazzs_Lukazzs 3. Jūsų įrodymai: https://streamable.com/yyvnwb 4. Nuoroda į papeikimą: 5. Jūsų komentaras: TeamSpeak kanale buvo gauta info, kad mūsų bazę puola ir kad atsišaudytumeme, gavęs info iš aukštesnio rango žmonių ėmiau vygdyti įsakymą.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Kiek laiko imate neaktyvumą (Data nuo - iki): 3/31 šiandien 3. Priežastis: negalėsiu prisijungt
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Jūsų /bendradarbiai lentelės nuotraukos: https://imgur.com/a/LOGia1S
 5. Sveiki, čia kelsiu savo redaguotus, mėgstamus avatarus, kuriuos jūs galėsite panaudoti, jei rasite jums tinkamą. Tema bus papildoma kas 2-3 dienas. Panorėjus avataro su būtent jums reikalinga tematika, parašykite man į a.ž - rasime. 1. Aesthetic men/women
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lucas_Roigy • Jūsų tikrasis vardas: Emilis • Jūsų amžius: 16 • Iš kokio miesto esate?: Panevežys • Kokie jūsų charakterio bruožai?: Esu linksmas, energingas, bendraujantis, esu labai "mean" žmogus. • Laisvalaikio hobis(-iai): Krepšinis, stalo tenisas, biliardas, buvimas su draugais, kompiuteris, dviračiai, • Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Turiu katiną. • Kada pradėjote žaisti SA-MP?: SA-MP žaidžiu nuo 2013 metų kažkur • Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Iš draugo, šis žaidė, kažkaip nuspredžiau po SA-MP pertraukos grįžt būtent čia. • Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Esu draugiškas tol, kol su manim yra draugiški žmones. O šiaip tiesiog linkiu visiems skaitantiems gerai praleisti laiką serveryje, gal kada teks pabendraut ir pažinsit mane. • Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/XeQoUgY
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Žaidėjo kuris Jus peikia Vardas_Pavardė: Edward Faletti 3. Jūsų įrodymai: Nėra. 4. Nuoroda į papeikimą: 5. Jūsų komentaras: Seni, tavo pačio įrodymuose matosi, kad surakintas buvai kai grįžai iš AFK. Kad HP surakinau, klaida, nes maniau jog esi gaudomas iš seniau. Pripažįstu savo kaltę.
 8. Anketos šablonas nukentėjusiajam: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lucas_Roigy 2. Užblokuoto čyterio Vardas_Pavardė žaidime: Sigitas_Witas 3. Įrodymai, kad jūsų transportas buvo susprogdintas: https://imgur.com/a/sgM2OtJ 4. Žaidėjo užblokavimo anketos nuoroda:
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Žaidėjo kuris Jus peikia Vardas_Pavardė: Matas_Green 3. Jūsų įrodymai: Nėra 4. Nuoroda į papeikimą: 5. Jūsų komentaras: NON-RP važiavau tam, kad priimt iškvietimą, prie to pačio iškvietėjas pasiūlė picos. (iškvietėjas buvo nurodęs žaidėjo padariusio nusižengimą ID) aš Matui tą ir sakiau, bet jis nusprendė, kad bus geriau parašyti papeikimą. Įrodymų nėra, nes nesidarau kiekvieno iškv fotkių. Prisipažįstu klydęs, jei reikės bausmę priimsiu.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/24JAU3c 3. Kaip sekėsi pasikelti rangą? Sklandžiai. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/By8D2uq 3. Kaip sekėsi pasikelti rangą? Sunkiai sodinimus rinkau.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Lucas_Roigy Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Armis_Nolifee Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lucas_Roigy 2. Įrodymai jog paaukojote 20.000 į Policijos darbo fondą: https://imgur.com/a/sfZ1ay9 3. Patvirtinkite jog pradirbsite 7 dienų kontraktą: Patvirtinu.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...